Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Antiparazitika pro psy  >  Bayer obojek pro kočky a malé psy 38 cm

Bayer obojek pro kočky a malé psy 38 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Bolfo antiparazitární obojek pro kočky a psy s obvodem krku do 38 cm je určený k ochraně proti klíšťatům, blechám, vším a všenkám. Po nasazení je obojek účinný proti blechám u psů až 5 měsíců, u koček 4 měsíce a proti klíšťatům 10 týdnů u psů i koček. Obojek se může používat u štěňat a koťat od 3 měsíců věku. Vyhrazený veterinární léčivý přípravek. Složení: Propoxurum 1,234 g v 1 obojku. Ch...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bayer obojek pro kočky a malé psy 38 cm

Doprava: 99 Kč
= 428 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis Bayer obojek pro kočky a malé psy 38 cm

PETHOME.cz píše:

Dlouhodobá ochrana proti klíšťatům a blechámChrání před klíšťaty, blechami, vešmi a všenkamiÚčinkuje proti klíšťatům: 10 týdnů u psů i kočekÚčinkuje proti blechám: až 5 měsíců u psů, až 4 měsíce u koček2 velikosti obojku: pro kočky a psy (38 cm) a pro velké psy (70 cm)Od 3 měsíců věku zvířeteIndikaceLéčba a prevence napadnutí psů a koček klíšťaty (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanuineus), blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vešmi (Lignathus setosus) a všenkami (Trichodectes canis).KontraindikaceNepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se v době nošení obojku nedoporučuje. Nepoužívat u štěňat a koťat do 3 měsíců.Nežádoucí účinkyBěhem několika dnů po aplikaci obojku se může projevit mírné svědění. V takovém případě obojek sejměte, dokud symptomy nezmizí.Ve velmi vzácných případech může dojít k alergické reakci.Způsob podáníObojek vyjměte z vakuového balení, rozbalte a odstraňte spojky. Obojek přiložte volně na krk a volný konec provlečte přezkami obojku.Obojek nesmí být příliš těsný, mezi obojkem a krkem musí zůstat prostor na dva prsty. Obojek je určen ke stálému nošení, účinkuje jak při pohybu, tak v klidu.Po nasazení je obojek účinný proti blechám u koček až 4 měsíce, u psů až 5 měsíců.Po nasazení je obojek účinný proti klíšťatům u koček a psů až 10 týdnů. 

KrmivoVýhodně píše:

Bayer Antiparazitní obojek Bolfo 38 cm pro kočky a malé psy (antiparazitní obojky) Bolfo obojek pro kočky a malé psy Léčba a prevence napadnutí psů a koček klíšťaty, blechami, vešmi a všenkami. Obsah léčivých látek: 1 hnědý obojek obsahuje Propoxurum 1,234g. Kontraindikace: nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se v době nošení obojku nedoporučuje. Nepoužívat u štěňat a koťat do 3 měsíců. Dávkování, cesta a způsob podání: obojek vyjměte z vakuového balení, rozbalte a odstraňte spojky. Obojek přiložte volně na krk a volný konec provlečte přezkami obojku. Po nasazení je obojek účinný proti blechám u koček až 4 měsíce, u psů až 5 měsíců. Po nasazení je obojek účinný proti klíšťatům u koček a psů až 10 týdnů. Údržba: každodenním používáním se obojek zamastí. Tím se ucpou póry a obojek přestane být účinný. Není potřeba ho hned vyhazovat. Právě naopak! Je důležité ho umýt nejlépe v Bolfo šampónu a pokud bude po vyschnutí vypadat jako jemně pomoučený je pořád funkční. Tento výrobek patří mezi vyhrazené veterinární léčivé přípravky

happypet.cz píše:

Antiparazitární oboje Bolfo ochrání Vašeho pejska 5 měsíců před blechami a 10 týdnů před klíšťaty. Kočky ochrání Obojek Bolfo Vaši kočku 4 měsíce před blechami a 10 týdnů před klíšťaty. Obojek je vodo

sLéky.cz píše:

Bolfo obojek ochrání Vašeho pejska nebo kočičku 5 měsíců před nájezdem blech a 10 týdnů před klíšťaty. Pro kočičky i koťátka. Miluje Váš mazlíček vodu- Bolfo obojek je vodotěsný a hned po vyschnutí působí opět v plné síle.

KASA.cz píše:

Antiparazitární obojek o délce 38cm určený pro kočky a malé psy.
Účinnost:
5 měsíců proti blechám
10 tydnů proti klíšťatům
Obsah léčivých látek:
1 hnědý obojek obsahuje Propoxurum 1,234g.
Kontraindikace:
nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se v době nošení obojku nedoporučuje. Nepoužívat u štěňat a koťat do 3 měsíců.
Dávkování, cesta a způsob podání:
obojek vyjměte z vakuového balení, rozbalte a odstraňte spojky. Obojek přiložte volně na krk a volný konec provlečte přezkami obojku.
Miluje Váš mazlíček vodu a často Vám do ní skočí i bez Vašeho souhlasu? Nevadí! Obojek je vodotěsný a hned po vyschnutí působí opět v plné síle.
Expirace do: 31.8.2018

HappyZoo.cz píše:

Popis: BOLFO antiparazitní obojek 38cmBOLFO antiparazitní obojek 38cm je přírodní antiparazitní přípravek pro psy a kočky od třech měsíců věku.Podrobnosti: BOLFO antiparazitní obojek 38cmBOLFO antiparazitní obojek 38cm je obojek proti klíštatům a blechám. Obojek je účinný proti blechám po dobu 5 měsíců a proti klíšťatům 10 týdnů. Obojek je určený do sucha i deště.

Eshop Dr.Max píše:

Bolfo 1,234 g obojek pro kočky a malé psy (35cm) Pouze pro zvířata. OBSAH LÉČIVÝCH A OSTATNÍCH LÁTEK 1 hnědý obojek obsahuje Léčivé látky: Propoxurum 1,234 g. INDIKACE Léčba a prevence napadnutí psů a koček klíšťaty (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) a blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vešmi (Lignathus setosus) a všenkami (Trichodectes canis). KONTRAINDIKACE Nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se v době nošení obojku nedoporučuje. Nepoužívat u štěňat a koťat do 3 měsíců. NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Během několika dnů po aplikaci obojku se může projevit mírné svědění. V takovém případě, obojek se

Dlábo.cz píše:

Zboží nezasíláme, objednávejte jen v případě osobního odběru na Mělníku. Antiparazitní obojek pro malé psy a kočky. Bezpečně chrání před klíšťaty, blechami, vešmi a všenkami.

Pilulka.cz píše:

Léčba a prevence napadnutí psů a koček klíšťaty ( Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vešmi (Lignathus setosus ) a všenkami (Trichodectes canis).

SUPERZOO.cz píše:

Antiparazitní obojek pro kočky a malé psy

od tří měsíců věku
účinnost proti blechám u koček až 4 měsíce, u psů až 5 měsíců
účinnost proti klíšťatům u koček a psů až 10 týdnů
voděodolný
účinná látka: Propoxurum
délka: 38cm

Údržba:
každodenním používáním se obojek zamastí. Tím se ucpou póry a obojek přestane být účinný. Není potřeba ho hned vyhazovat. Právě naopak! Je důležité ho umýt nejlépe v Bolfo šampónu a pokud bude po vyschnutí vypadat jako jemně pomoučený je pořád funkční.

UPOZORNĚNÍ:
Obojek je akaracid a insekticid určený k vnějšímu použití. Zamezte kontaktu obojku s ústní dutinou zvířete. Po manipulaci s obojkem si důkladně umyjte ruce. Lidé se známou přecitlivělostí na propoxur by se měli vyhnout kontaktu s obojkem. Zvířata s obojkem by neměla přijít do kontaktu s batolaty a malými dětmi.
Před použitím čtěte příbalový leták.

Hafani.cz s.r.o. píše:

Obojek Bolfo - je určen k dlouhodobé preventivní ochraně psů a koček před blechami, klíšťaty a dalším hmyzem, přímo na těle zvířete. - je plně účinný 24 hodin po nasazení - bezpečnostní pojistka - voděodolný - v případě zašpinění/ umaštění lze obojek umýt v mýdlové vodě, nechat uschnout, mírně natáhnout tím se opět reaktivuje
Ochrana - proti klíšťatům až 10 týdnů u psů i koček - proti blechám až 5 měsíců u psů a 4 měsíce u koček - lze použít od 3 měsíců stáří zvířete
Použití: Obojek výjměte z vakuového balení, rozviňte. Obojek přiložte volně kolem krku a přečnívající konec protáhněte sponami. Obojek nesmí být příliš těsným, mezi obojkem a krkem musí být prostor na dva prsty. Obojek je určen ke stálému nošení, účinkuje při pohybu i v klidu.

ČeskýZverimex.cz píše:

Dokonale chrání nejen tím, že hubí blechy a klíšťata, ale rovněž klíšťata odpuzuje dříve, než se přisají, a tím Vašeho mazlíčka chrání před onemocněními, která tito paraziti mohou šířit. Doba účinnosti: 8 měsíců.

Parametry Bayer obojek pro kočky a malé psy 38 cm

Výrobce Bayer

Podobné produkty

Podobné fráze:

Bayer obojek pro kočky a malé psy 38 cm •  kiltix obojek pro male psy 38cm   •  obojek bayer bolfo antiparazitni pro kocky   •  antiparazitarni obojek pro psy bayer   •  obojek na blechy pro psy a kocky   •  bayer kiltix antiparazitni obojek 38 cm   •  bayer sprej bolfo 250 ml pro psy a kocky   •  obojek bayer kiltix antiparazitni 38 cm   •  bayer kiltix 38 cm antiparazitalni obojek   •  bayer bolfo antiparazitni obojek 38 cm   •  kiltix obojek a u v pro male psy   •  antistresovy obojek pro male psy   •  kiltix antiparazitni obojek pro psy 38 cm   •  bolfo pro male psy a kocky levne   •  bolfo pro male psy a kocky pudr   •  foresto obojek pro male psy do 8kg 38cm   •  fyto obojek repelentni pro psy a kocky   •  bolfo a u v obojek pro kocky psy 35cm   •  hlasovy obojek pro male a nejmensi psy   •  flexadin plus 90tbl pro male psy a kocky   •  flexadin plus pro male psy a kocky 90 tbl   •  petsafe deluxe pro kocky a male psy   •  sergeant s dual pro male psy a kocky 34cm   •  trixie kartac pro male psy a kocky 19x5cm   •  antiparazitni obojek pro psy kiltix 38   •  kiltix obojek a u v pro velke psy 70 cm   •  obojek pro psy trixie antiparazitni 73 cm   •  attack repelentni obojek pro psy 65 cm   •  kiltix antiparazitni obojek pro psy 70 cm   •  antiparazitalni obojek pro psy 55 cm   •  argi chladici pro psy a kocky 40 x 50 cm   •