Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Antiparazitika pro psy  >  Bayer Foresto antiparazitní obojek vel. 38

Bayer Foresto antiparazitní obojek vel. 38

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Foresto antiparazitní obojek velikosti 38 je obojek určen pro malé plemena psů a pro kočky. Chrání zvířata po dobu až 8 měsíců proti blechám a klíšťatům.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bayer Foresto antiparazitní obojek vel. 38

Popis Bayer Foresto antiparazitní obojek vel. 38

KASA.cz píše:

Obojek Bayer Foresto chrání zvířata po dobu až 8 měsíců proti blechám a klíšťatům.
Foresto – přelom v ochraně proti blechám a klíšťatům!
Až 8 měsíční dlouhodobá ochrana pro psy i kočky
Bez nutnosti myslet na opakování aplikace každý měsíc
Pokročilá forma matrix obojku umožňuje řízené uvolňování stálých nízkých dávek účinných látek
Odpuzuje klíšťata a hubí blechy i klíšťata
Foresto – víc než jen obojek:
Odpuzuje a hubí klíšťata po dobu 8 měsíců
odpuzuje většinu klíšťat ještě předtím než se stačí přisát
Hubí blechy po dobu 7 – 8 měsíců a brání vývoji bleších larev
Je účinný také proti nedospělým stádiím blech a klíšťat
Dlouhodobá účinnost omezuje nedodržování léčebného režimu ze strany chovatele
Patentovaná technologie řízeného uvolňování zajišťuje trvale nízkou dávku účinných látek
Bezpečný pro lidi, zvířata i životní prostředí
Omezuje riziko přenosu onemocnění přenášených parazity
Voděodolný – před koupáním není nutné obojek sundávat
Bez zápachu
Inovační technologie řadí obojek Foresto do nové třídy obojků proti blechám a klíšťatům
Pokročilá forma matrix obojku umožňuje řízené uvolňování stálých nízkých dávek dvou ověřených účinných látek
Složení:
Imidakloprid (10%: Ověřená účinnost proti dospělým blechám, jejich larvám a všenkám
Flumetrin ( 4,5%): Ověřená účinnost v odpuzování a hubení dospělých klíšťat, jejich larev i nymf
+ DÁREK: Světýlko Bayer Foresto
Zvyšte bezpečnost svého domácího mazlíčka na procházkách pomocí světýlka na obojek.
Velikost: 8 cm
Materiál: silikon
Barva: reflexní zelená

Eshop Dr.Max píše:

Foresto 1.25g + 0.56g obojek pro kočky a psy ≤ 8kg Vyhrazený veterinární léčivý přípravek Délka obojku 38cm. Ověřená účinnost: Odpuzuje a hubí klíšťata po dobu 8 měsíců Hubí blechy po dobu 7-8 měsíců Je účinný také proti nedospělým stádiím blech a klíšťat Dlouhodobá účinnost omezuje nedodržování léčebného režimu ze strany chovatele Není nutné myslet na opakování aplikace každý měsíc Patentovaná technologie řízeného uvolňování zajišťuje trvale nízkou dávku účinných látek Bezpečný pro lidi, zvířata i životní prostředí* Omezuje riziko přenosu onemocnění přenášených parazity Voděodolný – před koupáním není nutné obojek sundávat Bez zápachu * Pokud se používá dle doporučení výrobce. VETERIN

PETHOME.cz píše:

Obojek Foresto pro kočky a malé psyOvěřená účinnost antiparazitního obojku Foresto pro kočky a malé psy:Odpuzuje a hubí klíšťata po dobu 8 měsícůHubí blechy po dobu 7-8 měsícůLikviduje nedospělá stádia blech i klíšťatSvětle šedý obojek bez zápachuVoděodolnýNetoxický pro lidi, zvířata i životní prostředíDalší výhody obojku Foresto pro kočky a malé psy:Patentovaná technologie řízeného uvolňování zajišťuje trvale nízkou dávku účinných látek po celou dobu nošení obojkuOmezuje riziko přenosu onemocnění přenášených parazity díky repelentnímu účinku (klíště se nepřisaje, blecha nezakousne)Obojek Foresto pro kočky a malé psy = zaručené ochrana po dobu až 8 měsícůa) Hubí dospělé blechy po dobu 8 měsíců. Zabraňuje vývoji bleších larev v nejbližším okolí zvířete po dobu 8 měsíců. b) Účinné proti larvám, nymfám a dospělým klíšťatům.Jak obojek Foresto® proti blechám a klíšťatům fungujeForesto bylo vyvinuto na bázi inovační směsi materiálů, která se rovněž označuje jako „polymerová matrice“, a obsahuje dvě vysoce kvalitní účinné látky:Vychází z jedinečných odborných poznatků společnosti Bayer z oblasti výzkumu materiálů, plodin a zdravotní péčeUmožňuje řízené uvolňování dvou účinných látek v malých dávkách po dobu 8 měsíců, čímž Vašeho psa/kočku průběžně chráníDOSTUPNÉ VARIANTY OBOJKU FORESTO:Foresto 38 obojek pro kočky a malé psy 1ksForesto 70 obojek pro psyVeškeré informace o obojcích FORESTO pro psy a kočky najdete na stránkách výrobce Bayer foresto-obojek.cz

Elektro-obojky.cz píše:

Obojek proti klíšťatům Foresto není jen pouze obyčejným obojkem proti blechám a klíšťatům. Obsahuje v sobě nově vyvinutou směs materiálů, která umožňuje bezpečné a především řízené uvolňování nízkých dávek účinných látek odpuzujících tyto malé potvůrky, a to až po dobu 8 měsíců.
Určitě moc dobře víte, jak moc dokáží blechy a klíšťata zvířatům znepříjemnit život. Jsou to paraziti, kteří se živí jejich krví a zanechávají kousance, které mohou být bolestivé. Infikované blechy a klíšťata mohou při sání krve na psy rovněž přenést nebezpečné choroby. S obojkem Foresto, tomuto problému můžete snadno předejít.
Obojek proti klíšťatům Foresto není jen pouze obyčejným obojkem proti blechám a klíšťatům. Obsahuje v sobě nově vyvinutou směs materiálů, která umožňuje bezpečné a především řízené uvolňování nízkých dávek účinných látek odpuzujících tyto malé potvůrky, a to až po dobu 8 měsíců.
Co to znamená pro vašeho pejska?
Nejenže obojek Foresto blechy a klíšťata hubí, ale také klíšťata odpuzuje dříve, než se stačí přisát na vašeho mazlíčka. Tak ho tento antiparazitní obojek dokáže chránit před onemocněními, která tito paraziti mohou šířit.
Jaké látky anitparazitní obojek pro psy Foresto obsahuje?
Imidakloprid (10%: Ověřená účinnost proti dospělým blechám, jejich larvám a všenkám Flumetrin ( 4,5%): Ověřená účinnost v odpuzování a hubení dospělých klíšťat, jejich larev i nymf
V čem Foresto obojek pomáhá?
Obojek Foresto vašemu pejskovi pomáhá s léčbou a především prevencí zablešení, a to po dobu 7 až 8 měsíců. Ochrání vašeho miláčka před vývojem bleších larev v nejbližším okolí po dobu 8 měsíců. Můžete ho použít i jako součást léčby alergické dermatitídy, která je vyvolána blechami. Výhodou je, že Foresto obojek má stálý hubící a repelentní účínek proti klíšťatům, působí i proti larvám a nymfám.
Pozor, pokud jsou na vašem pejskovi...

SUPERZOO.cz píše:

Antiparazitní obojek pro malé psy a kočky o váze do 8kg
Foresto® není tradiční obojek proti blechám a klíšťatům. Využívá nově vyvinutou směs materiálů, která umožňuje bezpečné, řízené uvolňování nízkých dávek účinných látek po dobu až 8 měsíců. Tak psa i kočku dokonale chrání nejen tím, že blechy a klíšťata hubí, ale rovněž klíšťata odpuzuje dříve, než se přisají. Tak Vašeho mazlíčka chrání před onemocněními, která tito paraziti mohou šířit.

pro koťata od 10 týdnů a štěňata od 7 týdnů věku
účinnost proti blechám, klíšťatům a všenkám 7-8 měsíců
proti všem stádiím
voděodolný
bez zápachu
šedá barva
působí na bázi tetrachlorvinphosu
účinná látka: Imidaclopridum, Flumethrinum
délka: 38cm

Bezpečnostní pojistka
V případě, že dojde k zachycení kočky, což je velmi nepravděpodobné, pojistka ji ochrání tím, že obojek uvolní
Obojek musí být stále nasazen po ochrannou dobu 8 měsíců.
Upozornění: Jelikož není dost údajů o vlivu účinných látek při březosti a laktaci koček a fenek, není doporučeno obojek u nich používat.
Před použitím čtěte příbalovou informaci.

Parametry Bayer Foresto antiparazitní obojek vel. 38

Výrobce Bayer
Druh Obojky

Podobné produkty

Podobné fráze: