Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Antiparazitika pro psy  >  Bayer Foresto antiparazitní obojek vel. 38

Bayer Foresto antiparazitní obojek vel. 38

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Foresto antiparazitní obojek velikosti 38 je obojek určen pro malé plemena psů a pro kočky. Chrání zvířata po dobu až 8 měsíců proti blechám a klíšťatům.

Všechny nabídky pro Bayer Foresto antiparazitní obojek vel. 38

Popis Bayer Foresto antiparazitní obojek vel. 38

Eshop Dr.Max píše:

Foresto 1.25g + 0.56g obojek pro kočky a psy ≤ 8kg Vyhrazený veterinární léčivý přípravek Délka obojku 38cm. Ověřená účinnost: Odpuzuje a hubí klíšťata po dobu 8 měsíců Hubí blechy po dobu 7-8 měsíců Je účinný také proti nedospělým stádiím blech a klíšťat Dlouhodobá účinnost omezuje nedodržování léčebného režimu ze strany chovatele Není nutné myslet na opakování aplikace každý měsíc Patentovaná technologie řízeného uvolňování zajišťuje trvale nízkou dávku účinných látek Bezpečný pro lidi, zvířata i životní prostředí* Omezuje riziko přenosu onemocnění přenášených parazity Voděodolný – před koupáním není nutné obojek sundávat Bez zápachu * Pokud se používá dle doporučení výrobce. VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA. Zdroj: www.bayer-veterina.cz

Lékárna.cz píše:

Foresto® je inovační obojek proti blechám a klíšťatům, který chrání domácí mazlíčky až 8 měsíců. Foresto (1.25 g + 0.56 g) obojek pro kočky a psy do 8 kg délka 38 cm od výrobce FORESTO v kategorii Heureka.cz | Hobby | Chovatelství | Pro psy | Antiparazitika pro psy dohledatelný pod kódem 248704 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

SUPERZOO.cz píše:

Antiparazitní obojek pro malé psy a kočky o váze do 8kg
Foresto® není tradiční obojek proti blechám a klíšťatům. Využívá nově vyvinutou směs materiálů, která umožňuje bezpečné, řízené uvolňování nízkých dávek účinných látek po dobu až 8 měsíců. Tak psa i kočku dokonale chrání nejen tím, že blechy a klíšťata hubí, ale rovněž klíšťata odpuzuje dříve, než se přisají. Tak Vašeho mazlíčka chrání před onemocněními, která tito paraziti mohou šířit.

pro koťata od 10 týdnů a štěňata od 7 týdnů věku
účinnost proti blechám, klíšťatům a všenkám 7-8 měsíců
proti všem stádiím
voděodolný
bez zápachu
šedá barva
působí na bázi tetrachlorvinphosu
účinná látka: Imidaclopridum, Flumethrinum
délka: 38cm

Bezpečnostní pojistka
V případě, že dojde k zachycení kočky, což je velmi nepravděpodobné, pojistka ji ochrání tím, že obojek uvolní
Obojek musí být stále nasazen po ochrannou dobu 8 měsíců.
Upozornění: Jelikož není dost údajů o vlivu účinných látek při březosti a laktaci koček a fenek, není doporučeno obojek u nich používat.
Před použitím čtěte příbalovou informaci.

NákupníPohotovost.cz píše:

* VVLP (vyhrazený veterinární léčivý přípravek)
Ověřená účinnost:
- Odpuzuje a hubí klíšťata po dobu 8 měsíců
- Hubí blechy po dobu 7-8 měsíců
- Je účinný také proti nedospělým stádiím blech a klíšťat
- Dlouhodobá účinnost omezuje nedodržování léčebného režimu ze strany chovatele

- Není nutné myslet na opakování aplikace každý měsíc
- Patentovaná technologie řízeného uvolňování zajišťuje trvale nízkou dávku účinných látek
- Bezpečný pro lidi, zvířata i životní prostředí*
- Omezuje riziko přenosu onemocnění přenášených parazity
- Voděodolný - před koupáním není nutné obojek sundávat
- Bez zápachu

složení - (zpravidla) účinné látky
Jeden šedý obojek bez zápachu o délce 38 cm (12,5 g) obsahuje: 1,25 g Imidaclopridum a 0,56 g Flumethrinum.
složení - pomocné látky
Oxid titaničitý (E171), černý oxid železitý (E 172), dibutyl-adipát, propylenglykol-dioktanodidekanoát, epoxidovaný sójový olej, kyselina stearová, polyvinylchlorid.
charakteristika
Účinek proti blechám nastupuje okamžitě po nasazení obojku. Kromě indikací uvedených výše byla prokázána účinnost této látky proti blechám Ctenocephalides canis a Pulex irritans.
Přípravek má repelentní účinek (zabraňující sání) proti potvrzeným druhům klíšťat, čímž parazitům zabraňuje v sání krve hostitele. Tím také nepřímo pomáhá snižovat riziko přenosu nemocí psů přenášených vektory.
Mimo indikací popsaných v bodu 4.2 byla prokázána účinnost proti Ixodes hexagonus, I. scapularis a proti druhům klíšťat nevyskytujícím se v Evropě - klíště Dermacentor variabilis a australské klíště způsobující paralýzu I. holocyclus.
U již infikovaných psů obojek působil proti Sarcoptes scabiei. K úplnému vyléčení svrabové infekce došlo během třech měsíců.
ILUSTRATIVNÍ FOTO...

Parametry Bayer Foresto antiparazitní obojek vel. 38

Výrobce Bayer
Druh Obojky

Podobné produkty

Podobné fráze: