Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Bezdrátová spojení, wifi  >  Antény, kabely, příslušenství  >  TP-LINK TL-ANT2409A

TP-LINK TL-ANT2409A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Panelová směrová anténa TL-ANT2409A pro pásmo 2400 MHz. Anténa disponuje horizontálním 60° vyzařovacím úhlem, 76° vertikálním a ziskem 9 dB. Celkové rozměry antény jsou 120 x 120 x 40 mm. Anténa je určená pro libovolné systémy ve frekvenčním pásmu 2.4 GHz. Primárně navržená pro pásmo 2400-2483 MHz a nasazení pro bezdrátové datové sítě. Její typickou aplikací je připojení k bezdrátovým WLAN přístu...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro TP-LINK TL-ANT2409A

Popis TP-LINK TL-ANT2409A

ElektroCR píše:

TP-Link TL-ANT2409A 2.4GHz 9dBi Outdoor, Directional
Směrová anténa 2,4 GHz 9 dBi
TL-ANT2409A
Hlavní znaky:
· Směrový výkon 9 dBi rozšiřuje možnosti připojení Point-to-Point nebo pokrytí vnitřní a venkovní oblasti
· Součástí nízkoztrátový kabel CFD-200 s délkou 100 cm pro flexibilní použití
· Kolíkový konektor RP-SMA kompatibilní s většinou přístupových bodů/bezdrátových směrovačů
· Snadná instalace pomocí montážních sad
K čemu slouží tento produkt
Směrová anténa TL-ANT2409A pracuje v pásmu 2,4 GHz a poskytuje směrový výkon 9 dBi, čímž výrazně rozšiřuje bezdrátové pokrytí a zajišťuje větší výkon bezdrátové sítě. Anténa je vybavena kolíkovým konektorem RP-SMA, který zaručuje širší kompatibilitu s většinou bezdrátových zařízení.
Využívejte výhody možnosti připojení k bezdrátové síti na větší vzdálenost a v dosahu vaší vnitřní bezdrátové zóny. Není zapotřebí žádná konfigurace ani instalace softwaru.
Snadná obsluha
Instalace antény TL-ANT2409A je snadná a přímočará. Je kompatibilní s většinou bezdrátových zařízení (přístupové body, směrovače, mosty a síťové adaptéry) na trhu vybavených odnímatelnou externí anténou.
Specifikace
· Vyhovuje standardu 802.11n/b/g (2,4 GHz)
· Zisk signálu 9 dBi
· Kolíkový konektor RP-SMA
· Nízkoztrátový kabel CFD-200, 100 cm

www.penta.cz píše:

Panelová směrová anténa TP-Link TL-ANT2409A pro pásmo 2400 MHz. Anténa disponuje horizontálním 60° vyzařovacím úhlem, 76° vertikálním a ziskem 9 dB. Pro přímé propojení s AP (access point) je zde 50 ohmový N-Female konektor.

SOFTCOM.cz píše:

TL-ANT2409A
TP-LINK 2.4GHz wifi anténa Yagi 9dBi, outdoor, 1m RP-SMA
Horizontální vyzařovací úhel: 60
Impedance [Ohm]: 50
Konektor: RP-SMA
Provedení antény: Outdoor
Vertikální vyzařovací úhel: 76
Zisk antény [dBi]: 9
držák na stožár
rozměry 12x12 cm

Electro World s.r.o. píše:

Směrová anténa TP-Link TL-ANT2409A pracuje v pásmu 2,4 GHz a poskytuje směrový výkon 9 dBi, čímž výrazně rozšiřuje bezdrátové pokrytí a zajišťuje větší výkon bezdrátové sítě. Anténa je vybavena kolíkovým konektorem RP-SMA, který zaručuje širší kompatibilitu s většinou bezdrátových zařízení.

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Směrová anténa TL-ANT2409A pracuje v pásmu 2,4 GHz a poskytuje zisk 9 dBi, což výrazně rozšiřuje dosah WLAN a poskytuje mnohem lepší výkon sítě WLAN. Anténa má konektor RP-SMA s vnějším závitem, který zaručuje širší kompatibilitu s většinou WLAN zařízení. Využijte výhody bezdrátového spojení na větší vzdálenosti a při větší propustnosti v celé zóně WLAN ve vnitřních prostorách. Není třeba žádný konfigurační nebo instalační software. Jednoduchá obsluha Instalace antény TL-ANT2409A je velmi snadná. Je kompatibilní s většinou zařízení WLAN (Access Points, router, mosty a síťové adaptéry), která jsou na trhu s odnímatelnými externími anténami. Směrový provoz 9 dBi zajišťuje prodloužené spojení point-to-point nebo pokrytí vnitřního a venkovního prostoru·Dodává se s nízkoztrátovým kabelem CFD 200 o délce 100 cm pro flexibilní použití·Připojení RP-SMA s vnějším závitem funguje s většinou Access Points/WLAN routerů Upozornění: Software je pouze v EN nebo DE jazykové mutaci. Nastavitelná panelová anténa 9 dBi·Instalační a montážní sady·Návod k obsluze. Wlan anténa, 9 dBi, 2,4 GHz, TP-Link TL-ANT2409A od výrobce TP-LINK v kategorii PC technika & kancelář|Síťová zařízení|WLAN|Wi-Fi antény. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Parametry TP-LINK TL-ANT2409A

Výrobce TP-link

Podobné produkty

Podobné fráze: