Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Sportovní výživa  >  Aminokyseliny  >  Weider BCAA 130 table

Weider BCAA 130 tablet

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Přípravek s obsahem volných větvených aminokyselin, který slouží jako ochrana svalové hmoty před její devastací v důsledku svalového tréninku. jistota pro Vaše svaly

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Weider BCAA 130 tablet

Popis Weider BCAA 130 tablet

Pilulka.cz píše:

Přípravek s obsahem větvených aminokyselin, které slouží jako ochrana svalové hmoty před devastací v důsledku tréninku. BCAA užité před tréninkem slouží jako zdroj energie, po tréninku podporují nárůst svalové hmoty a urychlují regeneraci. 1g aminokyselin v jedné tabletě.

SUPLEMENTY píše:

Díky tomuto výrobku můžou vaše svaly po tréninku načerpat optimální množství potřebných aminokyselin. Obzvlášť důležité je, aby došlo k co nerychlejší absorbci a transportu aminokyselin do svalové tkáně, což je nutné k zajištění efektivního růstu svalstva. BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které patří do skupiny tzv. esenciálních aminokyselin. Esenciální aminokyseliny jsou specifické tím, že si je organismus nedokáže sám syntetizovat a musí je přijímat ve stravě. Pro tvorbu svalové tkáně jsou však naprosto nepostradatelné. BCAA výrazně podporují syntézu svalových bílkovin, a to především při použití po tréninku, potlačují katabolické procesy, které vedou k odbourávání svalstva a urychlují regenerační procesy. Jedna tableta obsahuje 1000 mg BCAA ve volné formě.
All Free Form BCAA je suplement s obsahem volných větvených aminokyselin. All Free Form BCAA jsou aminokyseliny v nejvyšší možné kvalitě americké společnosti Weider. Aminokyseliny jsou základním stavebním prvkem bílkovin, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty.
Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.
SLOŽENÍ
obsahuje: L-isoleucin, L-leucin, L-valin, extrakt z melasy, laktóza, sorbitol, monoglyceridy, diglyceridy, oxid křemičitý, rostlinný tuk, pšeničná vláknina
DÁVKOVÁNÍ
Vezměte 5 tablet All Free Form BCAA před a po tréninku
Průměrné nutriční informaceve 100 gv 1 dávce 5 tablet
Energetická hodnota1131 kJ90 kJ
Energetická hodnota270 kCal22 kCal
Bílkoviny - proteiny62,5 g5 g
Sacharidy - uhlohydráty0,3 g
Tuky1 g

Aminokyselinové spektrumve 100 gv 1 dávce 5 tablet
L-Isoleucin15600 mg1250 mg
L-Leucin31300 mg2500 mg
L-Valin15600 mg1250 mg

Kulturistika.com píše:

Vhodné pro sportovce,potravina určená pro zvláštní výživu. Charakteristika All Free Form BCAA: Přípravek s obsahem větvených aminokyselin, které slouží jako ochrana svalové hmoty před devastací v důsledku tréninku. BCAA užité před tréninkem slouží jako zdroj energie, po tréninku podporují nárůst svalové hmoty a urychlují regeneraci. Složení: (ve 100 g) : Bílkoviny: 62,3 g, Sacharidy: 2,4 g, Tuky: 0,9 g, L-leucin: 30 g, L-isoleucin 15 g, L-valin 15 g. L-isoleucin, L-leucin, L-valin, extrakt z melasy, laktóza, sorbitol, monoglyceridy, diglyceridy, oxid křemičitý, rostlinný tuk, pšeničná vláknina. Energetická hodnota: 1133kJ / 267 kcal Dávkování: Užívejte 5 tablet před tréninkem a 5 tablet po tréninku. Dobře zapijte vodou. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě.

FITNESS4U.cz píše:

Weider BCAA + Vitamin B6 130 tablet
Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně.
All Free Form BCAA je suplement s obsahem volných větvených aminokyselin. All Free Form BCAA jsou aminokyseliny v nejvyšší možné kvalitě americké společnosti Weider. Každá tableta obsahuje 1000 mg aminokyselin BCAA.
DOPORUČENÉ Dávkování:

dávkujte např. pět tablet před tréninkem a pět po tréninku

Nutriční informace:
Nutriční hodnoty
5 tablet - 1 dávka


Energie
26 kcal


Bílkoviny
5,6 g


Sacharidy
0,75 g


Tuky
0,08 g


L-leucin
1500 mg


L-isoleucin
2200 mg


L-valin
1300mgInformace:

potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Fitness-Kulturistika píše:

Díky tomuto výrobku můžou vaše svaly po tréninku načerpat optimální množství potřebných aminokyselin. Obzvlášť důležité je, aby došlo k co nerychlejší absorbci a transportu aminokyselin do svalové tkáně, což je nutné k zajištění efektivního růstu svalstva. BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které patří do skupiny tzv. esenciálních aminokyselin. Esenciální aminokyseliny jsou specifické tím, že si je organismus nedokáže sám syntetizovat a musí je přijímat ve stravě. Pro tvorbu svalové tkáně jso

Parametry Weider BCAA 130 tablet

Výrobce Weider
Počet tablet/kapslí 130
Forma Tablety/kapsle

Podobné produkty

Podobné fráze: