Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Sportovní výživa  >  Aminokyseliny  >  Nutrend Tyrosine 120 table

Nutrend Tyrosine 120 tablet

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Svými účinky napomáhá při: - zvýšení motivace a stimulace pro fyzický výkon - urychlení regenerace - zvyšování fyzické výkonnosti - stavech mentální a psychické únavy - „spalování“ a redukci nadváhy - budování antistresové bariéry organismu Moderní doplněk pro fyzicky a psychicky zatěžované jedince s antikatabolickým účinkem. Napomáhá udržovat koncentraci při fyzickém výkonu a současně zlepšuje j...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Nutrend Tyrosine 120 tablet

Popis Nutrend Tyrosine 120 tablet

H-sportfitness.cz píše:

L-tyrosin je neesenciální aminokyselina, která svou přítomností pozitivně ovlivňuje metabolismus. Za běžných podmínek si je tělo schopno vytvořit L-tyrosin z L-fenylananinu, ale při náročné fyzické aktivitě nebo dietních chybách může dojít k jeho nedostatku, a proto je v podobných případech vhodné tuto aminokyselinu doplňovat.

Insportline.cz píše:

Aminokyseliny Nutrend Tyrosine 120 kapslí napomáhají udržovat koncentraci, přispívá k normální syntéze katecholaminů, což jsou látky působící jako nervové přenašeče (dopamin, adrenalin, noradrenalin), jimž je tyrosin stavebním prvkem. Tyrosin je neesenciální aminokyselina, která svou přítomností ovlivňuje metabolismus. Pozitivně ovlivňuje organismus při psychické i fyzické zátěži.TYROSINE je určen pro: podporu fyzické i psychické zátěže, pro podporu koncentrace, pro zrychlení metabolismu, pro podporu redukce tukové tkáně.
500 mg tyrosinu v kapsli
účinná forma
Tyrosin je neesenciální aminokyselina, která je výchozí látkou pro tvorbu nervových přenašečů jako jsou dopamin, adrenalin a noradrenalin. Tyrosin pozitivně ovlivňuje metabolismus.

Doporučené dávkování produktu TYROSINE: dávkujte dle váhy.
do 50 kg 2 kapsle,
do 75 kg 3 kapsle
nad 75 kg 4 kapsle
30 – 40 min. před fyzickou aktivitou. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Použití: dle doporučeného dávkování polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


100 g
2 kapsle
3 kapsle
4 kapsle

L-tyrosin
80,6 g
1 000 mg
1 500 mg
2 000 mg

1 kapsle = 620 mg

Celková hmotnost obsahu: 74,4 g

SUPLEMENTY píše:

TYROSINE je moderní doplněk pro fyzicky a psychicky zatížené jedince. Napomáhá udržovat koncentraci při fyzickém a psychickém výkonu. Přispívá k normální syntéze katecholaminů, což jsou látky působící jako nervové přenašeče (dopamin, adrenalin, noradrenalin), jimž je tyrosin stavebním prvkem.
TYROSINE je určený pro zlepšení koncentrace, tvorbu nervových přenašečů
500 mg tyrosinu v kapsli
Pomáhá udržet koncentraci při fyzickém zatížení


Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.
SLOŽENÍ
obsahuje: L-tyrosine, želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid titaničitý).

DÁVKOVÁNÍ

Vezměte dávkujte dle váhy. Do 50 kg 2 kapsle, do 75 kg 3 kapsle a nad 75 kg 4 kapsle30 - 40 minut před fyzickou aktivitou.
Použití: kapsle jsou určeny k polknutí, zapít dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje, nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsle nekousat! Po otevření výrobek skladovat při teplotě do 25 °C a spotřebovat do 3 měsíců.
Potravina určená pro zvláštní výživu.
Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


Průměrné nutriční informaceve 100 gv 1 kapsli
Energetická hodnota993 kJ6,1 kJ
Bílkoviny - proteiny56,4 g0,3 g
Energetická hodnota234 kCal1,4 kCal

Aminokyselinové spektrumve 100 gv 1 kapsli
L-Tyrosin80600 mg500 mg

Fitness-Kulturistika píše:

TYROSINE je moderní doplněk pro fyzicky a psychicky zatížené jedince. Napomáhá udržovat koncentraci při fyzickém a psychickém výkonu. Přispívá k normální syntéze katecholaminů, což jsou látky působící jako nervové přenašeče (dopamin, adrenalin, noradrenalin), jimž je tyrosin stavením prvkem.

LYPO.CZ píše:

NUTREND TYROSINE 500 120 tablet nakupujte v sekci Aminokyseliny. Další Sportovní výživa značky Nutrend nakupujte výhodně na lypo.cz. Tablety pro fyzický i psychický výkon Nutrend Tyrosine 120 jsou moderní doplněk pro fyzicky a psychicky zatížené jedince s antikatabolickým účinkem. Napomáhá udržovat koncentraci při fyzickém a psychickém výkonu a současně zlepšuje jeho efektivitu. Napomáhá při zvýšení motivace a stimulace pro fyzický výkon, urychlení regenerace, zvyšování fyzické výkonnosti při stavech mentální a psychické únavy, „spalování“ a redukci nadváhy, budování antistresové bariéry organismu.

Parametry Nutrend Tyrosine 120 tablet

Výrobce Nutrend
Počet tablet/kapslí 120
Forma Tablety/kapsle

Podobné produkty

Podobné fráze: