Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Sportovní výživa  >  Aminokyseliny  >  EnergyBody BCAA Drink + L-Glutamine 500

EnergyBody BCAA Drink + L-Glutamine 500g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
EnergyBody BCAA + L-Glutamine Drink Instantní nápojový koncentrát s obsahem volných forem BCAA, L-Glutaminu a vitamínu B6. BCAA jsou v optimalizovaném poměru 2:1:1, poměr BCAA vůči L-Glutaminu je v optimalizovaném poměru 3:1, nápoj je tak možné používat i během fyzického výkonu. Kvalita produktu je garantována renomovanou, německou vývojovou společností FFB GmbH, která je specialistou v oblast...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro EnergyBody BCAA Drink + L-Glutamine 500g

Popis EnergyBody BCAA Drink + L-Glutamine 500g

Nestonej.cz píše:

BCAA + L-Glutamine Drink
 
Lahodný, instantní nápojový koncentrát vynikající rozpustnosti s obsahem volných forem BCAA, L-Glutaminu a vitamínu B6. Produkt je dostupný v sedmi příchutích, od fantastických ovocných (kiwi,mango,...) až po kolu, která opravdu chutná, a americkou kávu, kterou lze bez problému zalít studenou i vřelou vodou a vychutnat si nápoj jako reálnou kávu s její chutí i obsahem kofeinu.
 
BCAA jsou v optimalizovaném poměru 2:1:1, BCAA vůči L-Glutaminu pak v poměru 3:1, což je pro svalovou hmotu to nejlepší vysokooktanové palivo. Nápoj lze užít jako ideální podporu fyzického výkonu i kdykoli během dne.
 
BCAA Drink = 41 dávek á 12g = v jedné dávce 6,8g BCAA  + 2,5g L-Glutamin +250% DDD Vitamín B6
 
Kvalita produktu je garantována renomovanou, německou vývojovou společností FFB GmbH, která je specialistou v oblasti aminokyselin (přes 500 receptur) a je navíc renomovaným německým výrobcem náhradní výživy pro zdravotnická zařízení. Hlavním parametrem je nejvyšší farmaceutická kvalita a čistota všech použitých surovin a jejich pravidelné testování.


Balení: 500 g
Doporučené dávkování:  1 dávku připravíte smícháním 12 g prášku (tj. 20ml odměrka) se 450 ml vody. Berte 1 dávku denně během tréninku. 
Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu a chladu. Může obsahovat stopy mléka, lepku, vajec a vlčího bobu (lupiny). Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. 
 


Výživové údaje:
 
 Počet dávek v balení: 40


 100 g


 12 g prášku (1dávka)*
 Energetická hodnota


 1404 kJ / 331 kcal


 168 kJ / 40 kcal< ...

FITNESS4U.cz píše:

EnergyBody BCAA Drink 500g
Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky
tohoto produktu podrobně.
Instantní nápojový koncentrát s obsahem volných forem BCAA,
L-Glutaminu a vitamínu B6. BCAA jsou v optimalizovaném poměru 2:1:1, poměr
BCAA vůči L-Glutaminu je v optimalizovaném poměru 3:1, nápoj je tak možné
používat i během fyzického výkonu. Kvalita produktu je garantována
renomovanou, německou vývojovou společností FFB GmbH, která je
specialistou v oblasti aminokyselin (přes 500 receptur). Zboží se tak
dostává z „profesionální“ dílny přímo do rukou zákazníka.
Doporučené dávkování:

1 dávku připravíte smícháním 12 g prášku (tj. 20ml odměrka) se 450 ml
vody.
Berte 1 dávku denně během tréninku.

Nutriční informace:
Počet
dávek v balení: 41
 100 g
 12 g prášku (1dávka)*


 Energetická hodnota
 1430 kJ / 336 kcal
 172 kJ / 40 kcal


 Tuky
 0,6 g
 


 Z toho nasycené mastné
kyseliny
 0,1 g
 


 Sacharidy
 17 g
 2,0 g


 Z toho cukry
 1,0 g
 


 Bílkoviny
 65 g
 7,8 g


 Sůl
 0,42 g
 0,05 g


...

PegraStore píše:

BCAA + L-Glutamine Drink Lahodný, instantní nápojový koncentrát vynikající rozpustnosti s obsahem volných forem BCAA, L-Glutaminu a vitamínu B6. Produkt je dostupný v sedmi příchutích, od fantastických ovocných (kiwi,mango,...) až po kolu, která opravdu chutná, a americkou kávu

Fitnessgym.cz píše:

BCAA + L-Glutamine Drink Instantní nápojový koncentrát s obsahem volných forem BCAA, L-Glutaminu a vitamínu B6. BCAA jsou v optimalizovaném poměru 2:1:1, poměr BCAA vůči L-Glutaminu je v optimalizovaném poměru 3:1, nápoj je tak možné používat i během fyzického výkonu. Kvalita produktu je garantována renomovanou, německou vývojovou společností FFB GmbH, která je specialistou v oblasti aminokyselin (přes 500 receptur). Zboží se tak dostává z „profesionální“ dílny přímo do rukou zákazníka. Doporučené dávkování: 1 porci připravíte smícháním 12 g prášku (tj. 20ml odměrka) se 450 ml vody. Berte 1 porci denně před nebo během tréninku. Balení: 500 g Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu a chladu. Může obsahovat stopy mléka, lepku, vajec a vlčího bobu. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl.

Parametry EnergyBody BCAA Drink + L-Glutamine 500g

Výrobce Energetic Body
Hmotnost 500g
Forma Sypký

Podobné produkty

Podobné fráze: