Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Sportovní výživa  >  Aminokyseliny  >  ATP Amino 2500 400 table

ATP Amino 2500 400 tablet

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Je dokonale vyváženou bílkovinnou směsí s vysokým obsahem peptidicky vázaných aminokyselin získaných kvalitních hydrolyzátů, koncentrátů a izolátů bílkovin. Bílkoviny hydrolyzátů, koncentrátů a izolátů jsou nejlepší výživou pro svaly sportovců. Přispívají k jejich růstu a udržení ve správné kondici. Potravina určená pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce SLOŽENÍ obsahuje: Syrovátkový prote...

Všechny nabídky pro ATP Amino 2500 400 tablet

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis ATP Amino 2500 400 tablet

Je dokonale vyváženou bílkovinnou směsí s vysokým obsahem peptidicky vázaných aminokyselin získaných kvalitních hydrolyzátů, koncentrátů a izolátů bílkovin. Bílkoviny hydrolyzátů, koncentrátů a izolátů jsou nejlepší výživou pro svaly sportovců. Přispívají k jejich růstu a udržení ve správné kondici.
Potravina určená pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce
SLOŽENÍ
obsahuje: Syrovátkový proteinový koncentrát, Hydrolyzát hovězího proteinu, Sojový izolát GMO Free, Plnidlo: Mikrokrystalická celulóza, Maltodextrin, Látka protispékavá: Stearan hořečnatý E470b.
DÁVKOVÁNÍ
Doporučujeme konzumovat nalačno a mezi jídly, vždy společně s dostatkem tekutin. V tréninkové dny užijte 2 tablety 3 krát denně. Mimo tréninkové dny užijte 1 tabletu 3x-4x denně.
* Průměrné nutriční informace: ve 100 g
* Energetická hodnota: 344 kCal
* Energetická hodnota: 1462 kJ
* Bílkoviny - proteiny: 70 g
* Sacharidy - uhlohydráty: 2,4 g
* Tuky: 11 g

Parametry ATP Amino 2500 400 tablet

Výrobce ATP
Počet tablet/kapslí 400
Forma Tablety/kapsle

Podobné produkty

Podobné fráze: