Alpine Pro Karog černá

0 %
(0 hodnocení)

Lyžařské rukavice pro muže i ženy KAROG ochrání proti sněhu, dešti, mrazu i větru a hodí se na všechny typy zimních sportů, ale i na procházky přírodou v zimním období. Zimní rukavice jsou vyrobeny z nepromokavého, prodyšného a pružného materiálu s membránou PTX GLOVES a speciální úpravou DWR. Zimní rukavice mají hřejivou výplň, fleecovou podšívku, stahování gumičkou na zápěstí pro regulaci přilnavosti a oblast dlaně a prstů zesílenou speciálním materiálem chránícím proti oděrům a poškození. Stahování:… Celý popis

Koupit za 839 Kč

Popis

Lyžařské rukavice pro muže i ženy KAROG ochrání proti sněhu, dešti, mrazu i větru a hodí se na všechny typy zimních sportů, ale i na procházky přírodou v zimním období.
Zimní rukavice jsou vyrobeny z nepromokavého, prodyšného a pružného materiálu s membránou PTX GLOVES a speciální úpravou DWR.
Zimní rukavice mají hřejivou výplň, fleecovou podšívku, stahování gumičkou na zápěstí pro regulaci přilnavosti a oblast dlaně a prstů zesílenou speciálním materiálem chránícím proti oděrům a poškození.

Stahování:…
Zobrazit více

Parametry

Značka Alpine Pro
Určení pro ženy
Materiál 100 % polyester
Vnitřní materiál hřejivá
Stahování na zápěstí ano
Funkční ano
Barva černá