380 ALLIANCE 380 pneu izraelského výrobce nabízí velmi dobrou trakci v obou směrech s nesměrovým dezénem, výborné samočisticí schopnosti a dlouhou životnost. Také ve verzi s ocelovým kordem. ALLIANCE Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských,... Celý popis

Koupit za 30 686 Kč

Popis

380
ALLIANCE 380 pneu izraelského výrobce nabízí velmi dobrou trakci v obou směrech s nesměrovým dezénem, výborné samočisticí schopnosti a dlouhou životnost. Také ve verzi s ocelovým kordem.
ALLIANCE
Alliance je výrobce zemědělských pneumatik, který spojil ve svých produktech ten nejmodernější výzkum v oblasti výroby pneumatik s vynikající kvalitou. Všechny produkty jsou vyvíjeny ve vlastním výzkumném a rozvojovém centru a vyráběny v moderních závodech v Izraeli a Indii. Alliance se rozvojem polnohospodářských, lesních, stavebních a EM pneumatik zabývá již více než 40 let. Tento výrobce nabízí zákazníkům velmi široký sortiment od jednoduchých diagonálních pneu až po vysoce kvalitní produkty.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alliance
Průměr 22.5 palce
Šířka 600
Konstrukce radiální
Hmotnost 121.69 kg
Profil 55
Index nosnosti 162
Index rychlosti E
Období celoroční
Provedení TL
Zobrazit více parametrů