Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  All-in-one PC  >  Lenovo ThinkCentre M800Z (10ET000FMC)

Lenovo ThinkCentre M800Z (10ET000FMC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 19 990 Kč
Lenovo ThinkCentre M800Z AiO Tento 21.5" all-in-one počítač v sobě kombinuje kvalitu, spolehlivost a bezpečnost zařízení business třídy ThinkCentre. Lenovo ThinkCentre M800Z AiO představuje všestranně použitelný systém se solidním výkonem a malými nároky na prostor. Je navržen tak, aby se stal skvělým společníkem jak pro práci, tak zábavu a také elegantním doplňkem domácnosti, kanceláře.či podni...

Všechny nabídky pro Lenovo ThinkCentre M800Z (10ET000FMC)

Popis Lenovo ThinkCentre M800Z (10ET000FMC)

Lenovo ThinkCentre M800Z AiO
Tento 21.5" all-in-one počítač v sobě kombinuje kvalitu, spolehlivost a bezpečnost zařízení business třídy ThinkCentre. Lenovo ThinkCentre M800Z AiO představuje všestranně použitelný systém se solidním výkonem a malými nároky na prostor. Je navržen tak, aby se stal skvělým společníkem jak pro práci, tak zábavu a také elegantním doplňkem domácnosti, kanceláře.či podniku. Svým elegantním a tenkým provedením je ideálním zařízením na každý pracovní stůl, kde zabere jen minimum místa.
Vyvážený výkon, spolehlivost a stabilita
Lenovo ThinkCentre M800Z jsou osazeny moderními procesory Intel v kombinaci s DDR4 pamětí a pevnými disky klasické konstrukce HDD nebo SSD. Poskytuje skvělý základ pro stabilní práci v kancelářských programech a firemním software. ThinkCentre M800Z AiO je ideálním prostředkem pro tvorbu tabulek, dokumentů a firemních prezentací.
Funkce zabezpečení dat a hardwaru
ThinkCentre řady M800Z vám nabízí jedny z nejlepších nástrojů zabezpečení, které jsou dostupné. Mohou být vybaveny například TPM (Trusted Platform Module) pro šifrování dat. Podpora Absolute Computrace znamená, že můžete vzdáleně sledovat a zabezpečit svůj systém a bezpečnostní zámek Kensington zajistí mechanické zabezpečení. Je jen na vás jakou míru zabezpečení vyžadujete.
Šetří energii i náklady
Nástroj Lenovo Desktop Power Management kontroluje spotřebu energie počítače a pomáhá vám tak šetřit energii a náklady. Kromě toho certifikace, jako například ENERGY STAR, a napájecí zdroj s účinností 92 % a certifikací 80+ Platinum přispívají k ochraně životního prostředí.
Videohovory snadno a rychle
Nad displejem se nachází integrovaná webkamera, která vám umožní komunikovat s rodinou, přáteli, klienty i kolegy prostřednictvím internetu. Užijte si videohovory s křišťálově čistým obrazem a jasným zvukem s optimalizovaný hardware pro VoIP, jako je kamera s vysokým rozlišením, digitální mikrofon a stereo reproduktor...

Parametry Lenovo ThinkCentre M800Z (10ET000FMC)

Výrobce Lenovo (IBM)

Podobné produkty

Podobné fráze: