Kde jsem: Katalog > V-NET CA20 FL + Doprava zdarma

V-NET CA20 FL + Doprava zdarma

Obrázek není k dispozici
Koupit za 3 078 Kč
Dostupnost: Skladem
3 078 Kč
Kompaktní, přesný, spolehlivý, elegantně vypadající a snadno ovladatelný Velký podsvícený LCD displej Rychlé zahřátí senzoru a krátká doba regenerace Kontrola množství vdechnutého vzduchu Fuel cell, v překladu palivový článek, je technolgie založena na principu palivového článku, který se v současné době začíná používat třeba k pohonu aut. Fuel cell se nezahřívá (vyšší výdrž baterií), v průběhu ...

Doporučujeme

Popis V-NET CA20 FL + Doprava zdarma

Kompaktní, přesný, spolehlivý, elegantně vypadající a snadno ovladatelný
Velký podsvícený LCD displej
Rychlé zahřátí senzoru a krátká doba regenerace
Kontrola množství vdechnutého vzduchu Fuel cell, v překladu palivový článek, je technolgie založena na principu palivového článku, který se v současné době začíná používat třeba k pohonu aut. Fuel cell se nezahřívá (vyšší výdrž baterií), v průběhu zkoušky pouze tlakové čidlo kontroluje množství vdechnutého vzduchu a na konci zkoušky pumpa nasaje do článku přesný objem vzorku. Článek začne spalovat alkohol a vyrobí z něj elektrický proud. Podle množství vyrobeného proudu je určeno množství alkoholu v dechu. Fuel cell není ovlivněna žádnými cizími látkami ani sílou dechu.
Jednotlivé Fuel cell se mezi sebou liší objemem nasátého vzduchu, čím větší objem tím větší přesnost a také výdrž. Detektory Lifeloc, které mají Fuel cell o objemu 1" jsou stanovenými měřidly. Všechny ostatní detektory mají podstatně menší objem.
Automatické vypnutí
Přenosný plastový obal vhodný do ruky
Technické parametry:
Typ senzoru: Fuel Cell Senzor - 0,3“
Čas přípravy k měření: 15 - 40 sec.
Čas reakce: 3 - 25 sec.
Rozsah měření: 0,00 - 4,00 promile
Provozní teplota: +5 - +40°C
Přesnost: +/- 5% do 0,5 promile
Baterie: 1 x 9V alkalická
Hmotnost: 131 g
Rozměry: 125 x 56 x 24 mm
Certifikát: CE
Záruka: 2 roky
Kalibrace: pravidelně každých 6 měsíců

Podobné fráze: