ALBA AMFORA TC

0 %
(0 hodnocení)

Skořepina je z vícebarevného technopolymeru. Chromovaná nebo bílá konstrukce "pavouk". Vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Židle AMFORA TC, plast. Unikátní, moderní styl, harmonie vzorů a inovativní výrobní postupy dělají z Amfory jedinečný kousek s nezapomenutelným charakterem. Má stabilní kovovou konstrukci "pavouk". Ta je pochromovaná nebo bílá.  Lakovaná konstrukce je vhodná i do venkvního prostředí. Skořepina je z vícebarevného technopolymeru - recyklovatelných plastů. Dodáváme ji v mnoha... Celý popis

Koupit za 3 945 Kč

Popis

Skořepina je z vícebarevného technopolymeru. Chromovaná nebo bílá konstrukce "pavouk". Vhodná pro vnitřní i venkovní použití.
Židle AMFORA TC, plast. Unikátní, moderní styl, harmonie vzorů a inovativní výrobní postupy dělají z Amfory jedinečný kousek s nezapomenutelným charakterem. Má stabilní kovovou konstrukci "pavouk". Ta je pochromovaná nebo bílá.  Lakovaná konstrukce je vhodná i do venkvního prostředí. Skořepina je z vícebarevného technopolymeru - recyklovatelných plastů. Dodáváme ji v mnoha různých barevných variantách. Z katalogu výše máte možnost výběru barvy plastu. Základní barva (i zadní část židle) je barva, která je vyobrazena v horní polovině vzorku ve variantách produktu. Např.: vyobrazená židle je Amfora 1/R. To znamená bílá spodní část židle a fialový vzorek na sedáku a opěráku.

plastová
výběr barevné varianty skořepiny
chromovaná nebo bílá konstrukce-výběr ve variantách produktu
lakovaná konstrukce je vhodná i do venkvního prostředí

Rozměr v cm: 

celková výška: 82
výška sedu od země: 45
hloubka: 48
hmotnost: 7 kg

 
 
 
 
Zobrazit více

Podobné produkty