Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Akvaristika  >  Akvaristická technika  >  Vnitřní akvarijní filtr Fluval U1 vnitřní

Vnitřní akvarijní filtr Fluval U1 vnitřní

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vhodný pro akvária s objemem do 55 l. S rychloupínacím zámkem pro rychlou a snadnou údržbu a nastavitelným průtokem vody. Lze jej používat jako vnitřní filtr v menších akváriích nebo jako doplňující filtr pro akvária s velkým objemem. Filtrační média: 1 molitaniová vložka. Technická data: výkon 200 l / h, 240 V, 50 Hz, přívodní kabel o délce 1,8 m.

Doporučujeme

Doprava: 95 Kč
= 639 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Vnitřní akvarijní filtr Fluval U1 vnitřní

Popis Vnitřní akvarijní filtr Fluval U1 vnitřní

PETS.CZ píše:

Vnitřní filtr pro akvária.
Výkon: 200 l / h.IDEÁLNÍ PRO POUŽITÍ VE VŠECH TYPECH AKVÁRIÍ A VODNÍCH TERÁRIÍVhodný pro akvária s objemem do 55 l. S rychloupínacím zámkem pro rychlou a snadnou údržbu a nastavitelným průtokem vody. Lze jej používat jako vnitřní filtr v menších akváriích nebo jako doplňující filtr pro akvária s velkým objemem.
Filtrační média: 1 molitaniová vložka.
Technická data: výkon 200 l / h, 240 V, 50 Hz, přívodní kabel o délce 1,8 m.

SUPERZOO.cz píše:

Vnitřní filtr pro akvária.
Univerzální ponorný filtr do nádrží s obsahem do 55 litrů.
Lze ho použít v akváriích se sladkou i mořskou vodou a v akvateráriích. Jedna z výhod filtru je v instalační všestranosti, pomocí přísavek může být instalován vertikálně nebo v mělkých nádrží vodorovně. Filtr má nastavitelné řízení toku a je dodáván s jedním molitanem.
Výkon: 200 l / h.

AKVA-TERA.CZ (SK) píše:

Popis: - Víceúčelový vnitřní filtr s možností výměny filtračních médií.- Robustní odolná konstrukce, moderní design. Technické parametry: Výkon: 250 L/hPříkon: 5WPro akvária do 55 LRozměry: 15 x 8 x 10 cm

Parametry Vnitřní akvarijní filtr Fluval U1 vnitřní

Výrobce Hagen

Podobné produkty

Podobné fráze: