Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Akvaristika  >  Akvaristická technika  >  Tetra EasyCrystal Box 600

Tetra EasyCrystal Box 600

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Moderní filtrační systém, jež v kombinaci s topítkem představuje kompletní technické řešení. Svým vynikajícím mechanickým, biologickým i chemickým filtrováním se filtr Tetratec EasyCrystal postará o křišťálově čistou a nezávadnou vodu ve vašem akváriu. Údržba je velmi jednoduchá, bez promývání filtračního média, bez mokrých rukou. Obsahuje tyto náplně: molitanová filtrační náplň (A1-151181), uhlí...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tetra EasyCrystal Box 600

Popis Tetra EasyCrystal Box 600

PETS.CZ píše:

Vnitřní filtr s možností přidání topítka do akvárií o objemu od 50 do 150 l.
Výkon: 600 l / h.Moderní filtrační systém, jež v kombinaci s topítkem představuje kompletní technické řešení.
Svým vynikajícím mechanickým, biologickým i chemickým filtrováním se filtr Tetratec EasyCrystal postará o křišťálově čistou a nezávadnou vodu ve vašem akváriu. Údržba je velmi jednoduchá, bez promývání filtračního média, bez mokrých rukou.
Obsahuje tyto náplně: molitanová filtrační náplň (A1-151181), uhlíková filtrační náplň (A1-151598), náplň BioFoam (A1-151628), BioGrid mřížka.
K zachování křišťálově čisté vody by měly být filtrační náplně (A1-151181 a A1-151598) každé 4 týdny vyměněny. Filtrační náplň BioFoam (A1-151628) musí být pro zachování užitečných bakterií čištěna či vyměněna jen zřídka. Opakovaně lze používat i BioGrid mřížku s extra velkou plochou pro růst prospěšných bakterií.

HappyZoo.cz píše:

Popis: Filtr TETRA EasyCrystal FilterBox 600Filtr TETRA EasyCrystal FilterBox 600 je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Filtr TETRA EasyCrystal FilterBox 600Filtr TETRA EasyCrystal FilterBox 600& je moderní filtrační systém, jež v kombinaci s topítkem představuje kompletní technické řešení. Svým vynikajícím mechanickým, biologickým i chemickým filtrováním se filtr Tetratec EasyCrystal postará o křišťálově čistou a nezávadnou vodu ve vašem akváriu. Údržba je velmi jednoduchá, bez promývání filtračníh

Parametry Tetra EasyCrystal Box 600

Výrobce Tetra
Zařízení Filtry

Podobné produkty

Podobné fráze: