Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Akvaristika  >  Akvaristická technika  >  Solid Spínací hodiny mechanické denní DT01

Solid Spínací hodiny mechanické denní DT01

Načítám galerii...
Předchozí
Další
- napětí: 230V - max. proud: 16A - možnost ručního sepnutí - baleno v blistru

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Solid Spínací hodiny mechanické denní DT01

Popis Solid Spínací hodiny mechanické denní DT01

Alza.cz píše:

Časový spínač - vypínač, možnost ručního sepnutí, dětská pojistka, 230V/16A, 50Hz
Jednoduchý a funkční denní programovatelný časovač s dětskou pojistkou, který může být výborným pomocníkem pro spouštění Vašich elektrospotřebičů v tu správnou chvíli. Časovač je vybaven možností ručního sepnutí.Vlastnosti:Napětí: 230VMaximální proud: 16AMožnost ručního sepnutíDětská pojistka

4home.cz píše:

Časový spínač, 24h, Solight. Časová mechanicky spínaná elektrická zásuvka do zdi je určena ke spínání elektrického proudu. Tuto zásuvku lze využít u spotřebičů, které je potřeba zapínat a vypínat v určitých pravidelných časových úsecích. U zásuvky lze načasovat jednu pravidelnou událost, která se opakuje denně v cyklu 24 hodin. Zásuvka je vybavena dětskou pojistkou. Tento model zvládne až 3680 W.
Technické parametry:
rozpětí 24hod., min. časový úsek 15min.
vypínač
mechanický
dětská pojistka
230 V / 16 A, 50 Hz

STERIX píše:

- rozpětí 24hod., min. časový úsek 15min. - vypínač - mechanický - dětská pojistka - 230V/16A, 50Hz Časový spínač zasunete do zásuvky, do něj pak spotřebič, který chcete spustit v určitou hodinu, minutu... např. vánoční stromeček, el. hrnec na vaření, lampu, rádio, apod.

DATART.cz píše:

Časový spínač s denním nastavením po 15 minutách od výrobce Solight. Jeho mechanické ovládání je velice jednoduché a přehledné díky černým kolíčkům a bílém podkladu. Nechybí zde samozřejmě dětská pojistka. Je vhodný pro spínání spotřebičů s výkonem do 16A. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Electro World s.r.o. píše:

Časový spínač je vhodný pro využití v každé domácnosti k mechanickému zapnutí elektrického proudu v zásuvce. Nabízí vám možnost nastavení až na 24 hodin, s minimální hodnotou 15 minut a využívá připojení 230 V a max. zatížení 16A. Využít ho tak můžete na nastavení zapnutí elektrického proudu s nastavením vašeho příjezdu domů, aby se například rozsvítily světla, zapnula hudba a u všech spotřebičů, kde je potřeba zapínat a vypínat elektřinu v určitých pravidelných časových intervalech.

Parametry Solid Spínací hodiny mechanické denní DT01

Výrobce Solid

Podobné produkty

Podobné fráze: