Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Akvaristika  >  Akvária  >  Tetra AquaArt Explorer 30l

Tetra AquaArt Explorer 30l

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 299 Kč
Porovnat 9 obchodů
Skleněné akvárium s Led osvětlením a filtrem pro chov krabů a rostliny. Velikost: 40 x 25 x 40 cm, objem 30 l. Řada Tetra AquaArt Explorer akvárií nabízí moderní design v kombinaci s inovativní technologií. V moderním "Half Moon" designu se 180° zakřiveným čelním sklem o tloušťce 5 mm, nabízí vždy nové, fascinující dojmy z podvodního světa. Výkonné 5 wattové LED osvětlení má životnost až 50...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tetra AquaArt Explorer 30l

Popis Tetra AquaArt Explorer 30l

HappyZoo.cz píše:

Popis: Akvarijní stolek pod TETRA Aqua Art Explorer 30l/60 černýAkvarijní stolek pod TETRA Aqua Art Explorer 30l/60l černý je kvalitní dřevěný stolek s matným sklem vhodný pod akvária Tetra AquaArt 30 a 60 litrů.

ČeskýZverimex.cz píše:

Řada Tetra AquaArt Explorer akvárií nabízí moderní design v kombinaci s inovativní technologií. V moderním "Half Moon" designu se 180° zakřiveným čelním sklem o tloušťce 5 mm, nabízí vždy nové, fascinující dojmy z podmořského světa. Výkonné 5 wattové LED osvětlení má životnost až 50.000 hodin. Nastavte akvárium ve správném světle a upoutá pozornost v jakémkoli prostředí. Je efektivní a snadno se čistí. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního akrylového plastu s posuvnou klapkou. Tetra Easy Crystal filtr zajišťuje ideální životní podmínky pro kraby a rostliny.

AKVA-TERA.CZ (SK) píše:

Souprava akvária Tetra AquaArt Explorer Line kombinuje moderní design s nejnovějším vybavením. Snadno a pohodlně se udržuje, díky čemuž si můžete vytvořit svůj vlastní fascinující podvodní svět. 5W LED osvětlení nádrže vytváří v akváriu přirozené světlo a tuto soupravu doplňuje účinný filtr Tetra EasyCrystal Filter, který korýšům i rostlinám poskytuje dokonalé prostředí. - Akvarijní souprava s čelní stěnou zahnutou o 180°, která utváří přitažlivý design „Half Moon” ve tvaru půlměsíce- Prvotřídní akvárium s 5 mm silným sklem- Intenzivní LED osvětlení 5 W s dlouhou životností a s nízkou spotřebou- Vysoce kvalitní průhledný kryt vyrobený z akrylátové pryskyřice se zabudovanými dvířky pro krmení- Možnost flexibilního umístění zařízení, což umožňuje jeho optimální začlenění- Inovační technologie EasyCrystal Filter- Dodává se kompletní, s výrobkem pro výživuAkvárium AquaArt Explorer Line s moderním designem „Half Moon” ve tvaru půlměsíce, s čelní stěnou zahnutou o 180°, vám při každém pohledu do nádrže poskytuje nový fascinující pohled na podvodní svět. Intenzivní LED osvětlení 5W, které využívá výhod nejnovější technologie COB a poskytuje tak životnost 50 000 hodin, ukazuje vaše akvárium v nejlepším možném světle a činí z něj nepřehlédnutelný doplněk jakéhokoli obytného prostoru. Účinný filtr Tetra EasyCrystal Filter, který se snadno čistí, poskytuje vašim korýšům a rostlinám dokonalé prostředí. Kompletní akvarijní souprava s moderním designem za přitažlivou cenu. 30litrové akvárium pro chov korýšů a rostlin. Filtrační patrony EC Filter Cartridges je nutno pravidelně měnit, aby byla zajištěna vynikající filtrace.Obrázky jsou ilustrativní - dodávka bez dekorace.

Parametry Tetra AquaArt Explorer 30l

Výrobce Tetra
Objem Objem volte podle počtu, druhu a velikosti živočichů. Větší objem kupujte pokud v akvárku budete mít živočichy větších rozměrů. 30l
Rozměry 40 x 25 x 40cm
Materiál Sklo

Podobné produkty

Podobné fráze: