Kde jsem: Katalog > Akvárium set TETRA AquaArt Explorer 60l

Akvárium set TETRA AquaArt Explorer 60l

Obrázek není k dispozici
Koupit za 3 699 Kč
Dostupnost: Skladem
3 699 Kč
Skleněné akvárium s Led osvětlením, filtrem a topítkem pro tropické ryby. Řada Tetra AquaArt Explorer akvárií nabízí moderní design v kombinaci s inovativní technologií. V moderním "Half Moon" designu se 180° zakřiveným čelním sklem o tloušťce 6 mm, nabízí vždy nové, fascinující dojmy z podvodního světa. Výkonné 8,5 wattové LED osvětlení má životnost až 50.000 hodin. Nastavte akvárium ve správn...

Doporučujeme

Popis Akvárium set TETRA AquaArt Explorer 60l

Skleněné akvárium s Led osvětlením, filtrem a topítkem pro tropické ryby.
Řada Tetra AquaArt Explorer akvárií nabízí moderní design v kombinaci s inovativní technologií. V moderním "Half Moon" designu se 180° zakřiveným čelním sklem o tloušťce 6 mm, nabízí vždy nové, fascinující dojmy z podvodního světa.
Výkonné 8,5 wattové LED osvětlení má životnost až 50.000 hodin. Nastavte akvárium ve správném světle a upoutá pozornost v jakémkoli prostředí. Je efektivní a snadno se čistí. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního akrylového plastu s posuvnou klapkou. Tetra Easy Crystal filtr zajišťuje ideální životní podmínky pro tropické ryby a rostliny. Topítko Tetra HT50 udržuje optimální komfort teploty pro obyvatele akvária.
Objem: 60 l
Rozměry: délka: 32cm; šířka: 50cm; výška: 50cm
Rozměry bez krytu: délka: 48,5cm; šířka: 30,7cm, výška: 49,4cm

Podobné fráze: