Nikon EN-EL20

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Nikon EN-EL20 akumulátor Náhradní akumulátor pro fotoaparáty Nikon Nikon 1 J1, J2.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Nikon EN-EL20

Doprava: 89 Kč
= 1 236 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis Nikon EN-EL20

MADER computer píše:

DURACELL Baterie - Baterie do fotoaparátu nahrazuje Nikon EN-EL20 7,4V 800mAh
vhodná pro :
Coolpix A
1 J1
1 J2
1 J3
1 S1

FUNKCE BATERIE Digitální Fotoaparát , Baterie pro digitální fotoaparáty
CHEMICKÉ SLOŽENÍ BATERIE Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie.
NAPETI 7,4 V
KAPACITA 800 mAh
VAHA 32 g
ROZMERY 50 mm x 30 mm x 14 mm
VÝROBCE Toto je originalní výrobek Duracell
ZÁRUKA 3 roky

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! DURACELL Baterie - Baterie do fotoaparátu nahrazuje Nikon EN-EL20 7,4V 800mAh od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SWS-652032 - DURACELL Baterie - Baterie do fotoaparátu nahrazuje Nikon EN-EL20 7,4V 800mAhrnrnvhodná pro :rnrnCoolpix A rn1 J1 rn1 J2 rn1 J3 rn1 S1 rnrnrnFUNKCE BATERIE Digitální Fotoaparát , Baterie pro digitální fotoaparátyrnCHEMICKÉ SLOŽENÍ BATERIE Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie.rnrnNAPETI 7,4...

KASA.cz píše:

Prémiová kvalita podpořena zkušeností
Společnost AVACOM se specializuje na výrobu baterií, které již 20 let dodává na český a slovenský trh. Pod značkou AVACOM nabízí širokou škálu baterií pro notebooky, mobilní telefony, fotoaparáty, videokamery, profi kamery, aku nářadí, radiostanice, záložní zdroje a další mobilní zařízení. Baterie AVACOM jsou osazeny nejkvalitnějšími články, které vykazují vysoký výkon a stabilitu s minimální poruchovostí. Díky bohatým zkušenostem ze servisní praxe a systému stálých kontrol kvality patří baterie AVACOM k nejvyššímu standardu ve své kategorii a zaručují správné fungování s daným zařízením.
Baterie z kvalitních komponentů
Baterie jsou osazeny vysoce kvalitními články a jsou kompatibilní s originálními bateriemi. Kvalitní elektronika s duálním zabezpečením chrání baterii před přebitím. Vysokokapacitní články výrazně zvýší dobu práce fotoaparátu bez nabíjení. Navíc se všechny baterie vyznačují skvělou životností a jsou vyráběny podle nejvyšších evropských norem kvality.
Jak uchovat baterii co nejdéle?
Přesto, že je baterie z výroby částečně nabitá, její kapacita a výkonnost nedosahuje 100%. Proto je doporučeno hned na začátku minimálně 3x zopakovat cyklus úplného nabití a vybití. Při dlouhodobém připojení ke zdroji klesá kapacita baterie, proto je vhodné občas zařízení odpojit od sítě, nebo baterii uložit mimo zařízení. Pokud baterii nepoužíváte, uchovejte ji nabitou na suchém místě a přibližně po šesti měsících ji zkontrolujte a dobijte.
Co je pro baterie škodlivé?
Nejčastejší příčinou znehodnocené baterie bývá odložení na delší dobu bez nabití. Baterie neodolá teplotám vyšším než 60 °C a pokud je vystavena teplotám pod 5 °C, je vhodné ji nabít až při pokojové teplotě. Samozřejmostí je ochrana před mechanickým poškozením, působením chemických prostředků nebo vlhkosti. Důležité je používat baterii v kompatibilních zařízeních.
Technická specifikace:
Typ: Li-Ion
Napětí:...

Digiboss.cz píše:

BRAUN akumulátor - NIKON EN-EL20 najdte na Digiboss.cz. BRAUN akumulátor - NIKON EN-EL20 nabízíme i na splátky. Li-lon akumulátor Braun BDP-NEL20 (D138, NIKON EN-EL20 - 7,4 V/820 mAh )
pro digitální fotoaparáty NIKON
Coolpix A,
1 AW1,
1 J1, 1 J2, 1 J3,
1 S1,
1 V3.
Tento akumulátor je dodáván v částečně nabitém stavu. Před použitím je vhodné akumulátor nabít. Plné kapacity akumulátoru může být dosaženo až po cca 4-5 nabíjecích cyklech.
. Poplatky : 0.000000

Electro World s.r.o. píše:

Náhradní baterie Jupí se Vám ve výbavě zaručeně sejde. Ať už tehdy, když se Vám původní baterie vybije, popřípadě nečekaně znehodnotí. Jako alternativa za Nikon EN-EL20 je určena pro mnohé modely stejné značky.

Patro.cz píše:

Kapacita baterie (mAh): 1020
Oblast použití AKU: foto
Napětí akumulátoru/baterie (V): 7.2
Určen pro značku: Nikon
Originální akumulátor: ANO
Typ baterií: Li-Ion akumulátor
Extrémně kompaktní dobíjecí lithium-iontová baterie. Baterii lze nabíjet pomocí

Parametry Nikon EN-EL20

Výrobce Nikon

Podobné produkty

Podobné fráze: