Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dílna a nářadí  >  AKU nářadí  >  Akumulátorové nůžky  >  Gardena ClassicCu

Gardena ClassicCut

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 649 Kč
Porovnat 13 obchodů
S akumulátorovými nůžkami na trávu ClassicCut od společnosti GARDENA můžete pohodlně stříhat okraje trávníku bez přívodní šňůry. Pokud jsou nůžky vybaveny nožem na trávu a živé ploty s šířkou 8 cm, jsou vhodné i pro tvarování živých plotů. Díky vysoce výkonným dobíjecím lithiovým bateriím se snadnou údržbou je umožněna rychlá a snadná práce. Displej LED ukazující stav nabití baterií zajišťuje nep...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Gardena ClassicCut

Popis Gardena ClassicCut

ElektroCR píše:

* Pro pohodlné stříhání okrajů trávníku a tvarování keřů bez přívodní šňůry.
* Výkonné lithium-iontové akumulátorové články, nenáročné na péči.
* S LED-ukazatelem stavu nabití akumulátoru.
* Ergonomická rukojeť.
* Velká průtažná síla pro lepší výsledky stříhání.
* Vyměnitelné kvalitní nože, přesně broušené, s antiadhezivním povlakem.
* Jedinečná výměna nožů: rychle, snadno a bezpečně – bez nářadí.
* Kompletně s chráničem nožů a nabíječkou.
* Možnost přestavění na nůžky na keře.
* Lze dovybavit teleskopickou násadou.
* Šířka střihu 8 cm
* Hmotnost 550 g.

Superdiskont.cz píše:

Akumulátorové nůžky na trávu ClassicCutS akumulátorovými nůžkami na trávu ClassicCut od společnosti GARDENA můžete pohodlně stříhat okraje trávníku bez přívodní šňůry. Pokud jsou nůžky vybaveny nožem na trávu a živé ploty s šířkou 8 cm, jsou vhodné i pro tvarování živých plotů. Díky vysoce výkonným dobíjecímu lithiovým akumulátoru se snadnou údržbou je umožněna rychlá a snadná práce. Díky ergonomické rukojeti padnou akumulátorové nůžky na trávu dobře do ruky a vysoký výkon zaručuje dosahování vynikajících výsledků stříhání. Výměnné kvalitní nože jsou přesně broušené a opatřené nepřilnavou povrchovou úpravou. Protože lze nože vyměňovat bez použití nářadí, je tento proces obzvláště snadný, rychlý a bezpečný. Tímto způsobem lze nůžky na trávu snadno přeměnit na nůžky na keře. Akumulátorové nůžky na trávu jsou vybaveny nabíječkou baterií a chráničem nožů pro bezpečné skladování. Pro pohodlné zastřihování okrajů trávníku bez ohýbání zad lze nůžky dovybavit teleskopickou násadou.Vysoce výkonná akumulátorová technologieLithiové dobíjecí baterie mají vysoký výkon, snadno se udržují, nemají paměťový efekt a lze je snadno kdykoliv dobíjet. Náhradní baterie lze dokoupit samostatně (582 32 97-01 ).Ergonomická konstrukceDíky ergonomickému držadlu se součástmi z měkčeného plastu padnou nůžky na trávu výborně do ruky.Snadné přenášení a ochranaPomocí prodloužené rukojeti lze nůžky na trávu snadno přenášet a poskytují tak optimální podporu ruky.Rychlá výměna nožů bez nářadíDíky snadné výměně nožů lze nůžky na trávu rychle přeměnit na nůžky na keře - pohodlně a bez nářadí.Příjemná práce - bez ohýbání zadDíky teleskopické otočné násadě je možná pohodlná a ergonomická práce ve vzpřímeném postoji.Pohodlné tlačeníVelká kola umožňují snadné tlačení po trávníku a snadné vedení nůžek.Dlouhodobá životnostVýměnné kvalitní nože jsou přesně broušené a opatřené nepřilnavou povrchovou úpravou.Vlastnosti:doba výdrže baterie (max.) 45 mindoba nabíjení cca 6 hodinnapětí akumulátoru 3,6 Všířka řezu ...

MALL.CZ píše:

S aku nůžkami na trávu ClassicCut můžete pohodlně stříhat okraje trávníku bez přívodní šňůry. Nůžky jsou vybaveny nožem na trávu s šířkou 8 cm, jsou vhodné i pro tvarování živých plotů. Díky vysoce výkonným dobíjecím lithiovým bateriím se snadnou údržbou je umožněna rychlá a snadná práce.

REMONT ČERPADLA píše:

S akumulátorovými nůžkami na trávu ClassicCut od společnosti GARDENA můžete pohodlně stříhat okraje trávníku bez přívodní šňůry.
Pokud jsou nůžky vybaveny nožem na trávu a živé ploty s šířkou 8 cm, jsou vhodné i pro tvarování živých plotů.
Díky vysoce výkonným dobíjecímu lithiovým akumulátoru se snadnou údržbou je umožněna rychlá a snadná práce.
Díky ergonomické rukojeti padnou akumulátorové nůžky na trávu dobře do ruky a vysoký výkon zaručuje dosahování vynikajících výsledků stříhání.
Výměnné kvalitní nože jsou přesně broušené a opatřené nepřilnavou povrchovou úpravou.
Protože lze nože vyměňovat bez použití nářadí, je tento proces obzvláště snadný, rychlý a bezpečný.
Tímto způsobem lze nůžky na trávu snadno přeměnit na nůžky na keře.
Akumulátorové nůžky na trávu jsou vybaveny nabíječkou baterií a chráničem nožů pro bezpečné skladování.
Pro pohodlné zastřihování okrajů trávníku bez ohýbání zad lze nůžky dovybavit teleskopickou násadou.

KASA.cz píše:

Vlastnosti:
S akumulátorovými nůžkami na trávu a keře ClassicCut - sada od společnosti GARDENA můžete pohodlně stříhat okraje trávníku bez přívodní šňůry.
Součástí dodávky jsou dva nože (nůž na trávu se šířkou 8 cm a nůž na keře s délkou 12,5 cm), akumulátorové nůžky se proto dají používat i k tvarování keřů.
Nože lze vyměnit bez použití nářadí; je to obzvláště snadné, rychlé a bezpečné.
Díky vysokému výkonu, který nůžkám dodává vyměnitelný lithium-iontový akumulátor s nenáročnou údržbou, je práce účinná a snadná.
Díky ergonomické rukojeti se nůžky na trávu velmi dobře drží a výkonný akumulátor zaručuje skvělé výsledky střihu.
Vyměnitelné kvalitné nože jsou přesně broušené a opatřené povlakem proti ulpívání rostlinných zbytků.
Součástí balení je nabíječka a chránič nožů pro bezpečné skladování.
Pro pohodlné stříhání okrajů trávníků bez ohýbání lze nůžky dovybavit teleskopickou násadou pro práci ve vzpřímené poloze.
Specifikace:
Napětí baterie: 3,6 V
Kapacita baterie, Ah 1,45 Ah
Doba nabíjení: cca 6 h
Typ baterie: Lion
Doba provozu: 45 min
Šířka záběru: 8 cm
Max. délka řezání : 125 mm
Hmotnost: 0,85 kg
Výhody:
Praktické používání, nízká hmotnost a dobrá ovladatelnost
Se snadno ovladatelnými akumulátorovými nůžkami na trávu je umožněno rychlé, snadné a přesné zastřihování okrajů trávníku. Jsou také optimální pro tvarování živých plotů.
Vysoce výkonná akumulátorová technologie
Lithiové dobíjecí baterie mají vysoký výkon, snadno se udržují, nemají paměťový efekt a lze je snadno kdykoliv dobíjet.
Rychlá výměna nožů bez nářadí
Díky snadné výměně nožů lze nůžky na trávu rychle přeměnit na nůžky na keře - pohodlně a bez nářadí.
Ergonomická konstrukce
Díky ergonomickému držadlu se součástmi z měkčeného plastu padnou nůžky na trávu výborně do ruky.
Snadné přenášení a ochrana
Díky široké ruk...

Nakupka.cz píše:

Produkt Aku nůžky Gardena ClassicCut nůž na trávu zařazený v: Zahradní stroje > Nůžky na trávu, Objednací kód: ZA-10125, výrobce: Gardena, záběr nůžek: 8 cm, použití: na trávu, hmotnost: 0,55 kg, doba chodu: 45 min, doba nabíjení: 300 min, pohon: akumulátorový, typ akumulátoru: Li-ion, napětí akumulátoru: 3,6 V

SIGMAshop.cz píše:

Popis výrobku GARDENA akumulátorové nůžky na trávu ClassicCut s teleskopickou násadou: Atraktivní kompletní nabídka s cenovým zvýhodněním. S akumulátorovými nůžkami na trávu ClassicCut s násadou - sada od společnosti GARDENA můžete pohodlně zastřihovat okraje trávníku bez přívodní šňůry - a bez ohýbání zad. Atraktivní sada obsahuje teleskopickou otočnou násadu umožňující stříhání ve vzpřímeném postoji. Kola umožňují snadné vedení po trávě. Díky vysoce výkonným dobíjecím lithiovým bateriím se snadnou údržbou je umožněna rychlá a snadná práce. Výměnné kvalitní nože jsou přesně broušené a opatřené nepřilnavou povrchovou úpravou. Nože lze vyměňovat bez použití nářadí. Tento proces je obzvláště rychlý a bezpečný. Akumulátorové nůžky na trávu obsahují nabíječku baterií a chránič nožů pro bezpečné skladování. Bez teleskopické otočné násadě, kterou lze snadno odebrat prostřednictvím bezkabelového zásuvného spojení, jsou nůžky na trávu také optimální pro tvarování živých plotů. Díky ergonomické rukojeti padnou akumulátorové nůžky na trávu dobře do ruky a vysoký výkon zaručuje dosahování vynikajících výsledků stříhání. Skutečný celoroční pomocník pro vaši zahradu! Technické parametry: Napětí baterie: 3,6 V Kapacita baterie: 1,45 Ah Doba nabíjení: cca 6 hodin Typ baterie: Lion Doba provozu: 45 min Šířka záběru: 8 cm Hmotnost: 1,1 kg Vysoce výkonná akumulátorová technologie Lithiové dobíjecí baterie mají vysoký výkon, snadno se udržují, nemají paměťový efekt a lze je snadno kdykoliv dobíjet. Flexibilita Teleskopickou otočnou násadu lze pro pohodlnou práci otáčet o 45° na obě strany. Plně nastavitelná výška od 85 do 120 cm umožňuje optimální přizpůsobení výšce postavy a pracovním podmínkám. Příjemná práce - bez ohýbání zad Díky teleskopické otočné násadě je možná pohodlná a ergonomická práce ve vzpřímeném postoji. Lze používat mnoha způsoby Kompletní sadu s teleskopickou otočnou násadou a nožem na trávu a živé ploty s šířkou střihu 8 cm lze na zahradě použít pro bezpočet účelů....

Parametry Gardena ClassicCut

Výrobce Gardena

Podobné produkty

Podobné fráze: