Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dílna a nářadí  >  AKU nářadí  >  AKU vrtačky  >  Bosch PSR 18 LI-2

Bosch PSR 18 LI-2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 249 Kč
Bosch PSR 18 LI-2 -1x baterie LI-Ion 2Ah Nová aku vrtačka PSR 18 LI-2 je výkoná akumulátorová vrtačka s dvěma rychlostmi a Li-Ion bateriemi. S Bosch PSR 18 LI-2 zvládnete doma vše. Můžete bez omezení  vrtat a šroubovat zahradní pergolu,  přišroubovat poličku nebo s aku vrtačkou sešroubovat skříň. Díky dvourychlostní převodovce není pro aku vrtačku PSR 18 LI-2 problém vrtání do železa nebo ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bosch PSR 18 LI-2

Popis Bosch PSR 18 LI-2

Bosch PSR 18 LI-2 -1x baterie LI-Ion 2Ah
Nová aku vrtačka PSR 18 LI-2 je výkoná akumulátorová vrtačka s dvěma rychlostmi a Li-Ion bateriemi. S Bosch PSR 18 LI-2 zvládnete doma vše. Můžete bez omezení  vrtat a šroubovat zahradní pergolu,  přišroubovat poličku nebo s aku vrtačkou sešroubovat skříň. Díky dvourychlostní převodovce není pro aku vrtačku PSR 18 LI-2 problém vrtání do železa nebo kovu. Široké spektrum utahovacího momentu s inovativní technologií elektronické předvolby utahovacího momentu "Bosch PowerControl" spolu s výkonem dělá ze šroubování a vrtání aku vrtačkou Bosch PSR 18 LI-2 jednoduchou práci pro každého.
Bosch PowerControl
 
Lithium-iontová technologie baterie (li-Ion) odbourává paměťový efekt a samovolné vybíjení. Aku vrtačka je i po dlouhé době klidu připravena k práci. Akumulátory PSR 18 LI-2 obsahují kvalitní Bosch Li-Ion články s dlouhou životností. Aby akumulátory a aku vrtačka měly maximální životnost, je aku vrtačka PSR 18 LI-2 vybavena elektronickou ochranou článků Bosch (ECP).
Aku vrtačka PSR 18 LI-2 je vybavena inteligentním 3 stupňovým indikátorem stavu nabití, vybitý akumulátor Vám již práci nepřekazí. S intenzivním integrovaným osvětlením můžete s aku vrtačkou šroubovat nebo vrtat i ve špatně osvětlených místech. Díky elektronice Bosch ve spínači lze provádět i jemné šroubování a vrtání. Rukojeť Softgirp umožňuje pevné a pohodlné držení i při delší práci.
Navíc vše v praktickém přenosném kufru.
FUNKCE Bosch PSR 18 LI-2:
-elektronika Bosch
-2 rychlostní planetová převodovka
-elektronická předvolba utahovacích momentů
-pravý i levý chod s indikátorem
-kvalitní Auto-lock sklíčidlo
-rukojeť Softgrip
-Integrované osvětlení Power Light
-Indikátor stavu nabití
Technické údaje:
-Napětí akumulátoru: 18,0 V
-Kapacita akumulátoru: 2.5 Ah
-Volnoběžné otáčky (1. stupeň/2. stupeň): 0 – 400 / 1.340 ot/min
-Max. krouti...

Parametry Bosch PSR 18 LI-2

Výrobce Bosch

Podobné produkty

Podobné fráze: