Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Příslušenství pro tablety  >  Adaptéry pro tablety  >  Apple Digital AV Adapter

Apple Digital AV Adapter

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 091 Kč
Porovnat 7 obchodů
Vše na obrazovce iPadu nebo iPhonu 4S – aplikace, prezentace, weby a další obsah – můžete pomocí digitálního AV adaptéru Apple zrcadlit na HD televizi nebo displeji kompatibilním s rozhraním HDMI, a to v HD rozlišení až 1080p (filmy se přehrávají v rozlišení až 720p). Po připojení zařízení iPad, iPhone 4 nebo iPod touch (4. generace) k HD televizi nebo displeji kompatibilnímu s rozhraním HDMI můž...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Apple Digital AV Adapter

Popis Apple Digital AV Adapter

MADER computer píše:

Vše na obrazovce iPadu nebo iPhonu 4S – aplikace, prezentace, weby a další obsah – můžete pomocí digitálního AV adaptéru Apple zrcadlit na HD televizi nebo displeji kompatibilním s rozhraním HDMI, a to v HD rozlišení až 1080p (filmy se přehrávají v rozlišení až 720p).
Po připojení zařízení iPad, iPhone 4 nebo iPod touch (4. generace) k HD televizi nebo displeji kompatibilnímu s rozhraním HDMI můžete sledovat prezentace a filmy na velké obrazovce v rozlišení až 720p.
Digitální AV adaptér Apple dokáže směrovat digitální zvuk do obrazovek, které to podporují.
Digitální AV adaptér Apple připojíte 30kolíkovým dokovacím konektorem k zařízení iPad, iPhone 4, iPhone 4S nebo iPod touch (4. generace) a kabelem HDMI (prodává se zvlášť) k displeji kompatibilnímu s rozhraním HDMI.
Když je zařízení připojeno k displeji kompatibilnímu s HDMI, můžete je prostřednictvím druhého 30kolíkového konektoru AV adaptéru nabíjet a synchronizovat.

SOFTCOM.cz píše:

APPLE USB-C Digital AV Multiport Adapter s VGA
S replikátorem portů snadno připojíte externí displej k vašemu MacBooku. Připojíte ho přes USB-C port a rozšíříte si tak konektory MacBooku o analogový VGA port, klasické USB 3.1 a přitom vám zůstane k dispozici konektor USB-C pro nabíjecí kabel.
Adaptér dokáže zrcadlit obraz MacBooku do televize nebo monitoru v rozlišení HD a až 1080p. USB port poslouží pro zapojení flash disku nebo externího hdd. Dobře poslouží i pro nabijení iPhonu, iPodu či iPadu.
Parametry a specifikace:
Konektory:
USB 3.1
USB-C
VGA
Připojení:
USB-C

Digiboss.cz píše:

Apple USB-C Digital AV Multiport Adapter s HDMI, bílá najdte na Digiboss.cz. Apple USB-C Digital AV Multiport Adapter s HDMI, bílá nabízíme i na splátky. Popis produktuVlastníte mobilní přístroj od společnosti Apple, který disponuje USB konektorem typu C a chtěli byste ho připojit ve vysokém rozlišení k velkým obrazovkám, monitorům nebo prostřednictvím projektoru? Pokud je to tak, tak právě tento adaptér je určený právě pro Vás.Adaptér s označením MJ1K2ZM/A umožňuje presentovat vaše snímky nebo spouštět filmy na velkých displejích televizních obrazovek, monitorů nebo prostřednictvím projektorů. Na vstupní straně se nachází USB konektor typu C a na výstupu je multimediální konektor HDMI...

Okay.cz píše:

USB-C víceportový digitální AV adaptér USB-C víceportovým digitálním AV adaptérem připojíš Mac s USB-C portem k HDMI displeji. Navíc k němu můžeš připojit standardní USB zařízení a USB-C nabíjecí kabel. Tenhle adaptér umožňuje zrcadlit displej Macu na televizi nebo monitoru s rozhraním HDMI v HD rozlišení až 1080p při 60Hz nebo v UHD rozlišení 3840x2160 při 30Hz. Přenáší také video obsah jako filmy nebo digitalizované video. Jednoduše adaptér připoj k Thunderbolt 3 (USB-C) portu na Macu a pak HDMI...

Parametry Apple Digital AV Adapter

Výrobce Apple

Podobné produkty

Podobné fráze: