Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství   >  Síťové prvky   >  Bezdrátová spojení, wifi  >  Access pointy  >  TP-LINK Převodník TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km

TP-LINK Převodník TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km

od 622 Kč
TL-FC311A-20 - Gigabit WDM Media Converter FUNKCE - TL-FC311A-20 je gigabitový mediální konvertor poskytující gigabitový port RJ-45 a gigabitový optický port SC, který umožňuje převod mezi elektrickými a optickými signály - Využívá technologii WDM, která pomáhá odesílat a přijímat data na vzdálenost až 20 km pouze s jediným vláknem, což zákazníkům ušetří polovinu nákladů na zavedení kabelu - Vy...

Všechny nabídky pro TP-LINK Převodník TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km

Popis TP-LINK Převodník TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km

TL-FC311A-20 - Gigabit WDM Media Converter FUNKCE - TL-FC311A-20 je gigabitový mediální konvertor poskytující gigabitový port RJ-45 a gigabitový optický port SC, který umožňuje převod mezi elektrickými a optickými signály - Využívá technologii WDM, která pomáhá odesílat a přijímat data na vzdálenost až 20 km pouze s jediným vláknem, což zákazníkům ušetří polovinu nákladů na zavedení kabelu - Vysílá data při vlnové délce 1550 nm a přijímá data při vlnové délce 1310 nm na optickém vlákně. HARDWARE Rozhraní: 1× Gigabit SC Fiber Port, 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) Standard Wi-Fi: IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z LED PWR, Link/Act Konektor 1x SC fiber optic, 1x RJ45 Spotřeba energie: 5V/0,6A Rozměry: 94.5×73.0×27.0 mm Vlnová délka: 1550 nm TX, 1310 nm RX Typ fiberu: 9/125 ?m single-mode fiber

Parametry TP-LINK Převodník TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km

Výrobce TP-link

Podobné produkty

Podobné fráze: