Kde jsem: Katalog > AirLive N.TOP 802.11n Ceiling Mount ,PoE AP

AirLive N.TOP 802.11n Ceiling Mount ,PoE AP

Obrázek není k dispozici
Koupit za 737 Kč
Dostupnost: Skladem
737 Kč
AirLive N.TOP 802.11n Ceiling Mount Long Range PoE AP AirLive představil stropní bezdrátový Access Point N.TOP s PoE napájením. Je to 2T2R MIMO Wireless-N stropní AP se zabudovaným napájením po ethernet kabelu – IEEE 802.3af PoE. Díky PoE je instalace snadná a jednoduchá a šetří finanční náklady. S více různými pracovními módy, je vhodný pro skoro všechna použití a může fungovat jako AP, Clien...

Doporučujeme

Popis AirLive N.TOP 802.11n Ceiling Mount ,PoE AP

AirLive N.TOP 802.11n Ceiling Mount Long Range PoE AP
AirLive představil stropní bezdrátový Access Point N.TOP s PoE napájením. Je to 2T2R MIMO Wireless-N stropní AP se zabudovaným napájením po ethernet kabelu – IEEE 802.3af PoE. Díky PoE je instalace snadná a jednoduchá a šetří finanční náklady.
S více různými pracovními módy, je vhodný pro skoro všechna použití a může fungovat jako AP, Client, WDS Repeater, WDS Bridge a Universal Repeater.
První stropní AP kombinující MIMO technologii a long range radio, které poskytuje výstupní výkon až 27dBm (limitováno na 20dBm v EU a 23dBm v U.S.). Díky této kombinaci ho lze použít jako součást páteřních spojů v rozlehlých prostorech.
Vypadá jako detektor kouře a díky tomu neruší design interieru. Napájení funguje na 48 voltech a lze jej napájet z PoE injektoru nebo PoE switche. Dále spolupracuje se softwarem IP Finder Utility, díky kterému lze snadno obsluhovat zařízení AirLive v síti.

Podobné fráze: