Klíčové vlastnosti Pro lokální použití ke zlepšení hojení plísňových infekcí nehtů a paronychií Snadné použití - vytvrdne do 15 minut Aplikuje se dvakrát týdně Antimykotikum proti všem dermatofytům o nichž je známo, že způsobují většinu plísňových infekcí nehtů, prstů a chodidel u lidí (tj. druhy Trichophyton) Může být použit společně s perorálními antimykotiky Doba léčby se pohybuje od 2 týdnů (paronychie) do 12 měsíců (plísňová infekce nehtů) Použití a dávkování Pouze k zevnímu použití. Léčba... Celý popis

Koupit za 479 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Klíčové vlastnosti

Pro lokální použití ke zlepšení hojení plísňových infekcí nehtů a paronychií
Snadné použití - vytvrdne do 15 minut
Aplikuje se dvakrát týdně
Antimykotikum proti všem dermatofytům o nichž je známo, že způsobují většinu plísňových infekcí nehtů, prstů a chodidel u lidí (tj. druhy Trichophyton)
Může být použit společně s perorálními antimykotiky
Doba léčby se pohybuje od 2 týdnů (paronychie) do 12 měsíců (plísňová infekce nehtů)

Použití a dávkování
Pouze k zevnímu použití.
Léčba plísňové infekce nehtů: V případě potřeby povrch nehtu zdrsněte pilníkem, omyjte a osušte před aplikací laku. Naneste tenkou vrstvu laku na celý postižený povrch nehtu pomocí štětečku, který je součástí uzávěru a nechte zaschnout. Pokračujte v léčbě přípravkem Abicin® dvakrát týdně, dokud nebude poškozený nehet nahrazen novým, zdravým nehtem.
Léčba bakteriální paronychie: Naneste tenkou vrstvu laku na celé postižené místo pomocí štětečku, který je součástí uzávěru a nechte zaschnout. Pokračujte v léčbě přípravkem Abicin® denně, dokud se postižená oblast nezhojí.
Abicin® 30% je zdravotnický prostředek s označením CE třída IIa (NB 0537). Čtěte pečlivě příbalový leták: Navod-k-pouziti-Abicin
Složení
Účinná látka: Pryskyřice smrku ztepilého (Picea abies).
Další ingredience: Ethanol denat., Methoxyisopropanol, Propylen, Glycol, Isopropyl myristate
Kontraindikace a nežádoucí účinky
Nevhodné pro osoby citlivé na pryskyřici.
Skladování
Výrobek skladujte na čistém místě při pokojové teplotě. Skladovatelnost při pokojové teplotě neotevřený 5 let a otevřený 12 měsíců.
Balení
Lahvička 10 ml, uzávěr se štětečkem.
Zobrazit více

Parametry

Objem 10 ml