A-Interiéry Nika 7/80 TS

0 %
(0 hodnocení)

Dokonale funkčním prvkem každé moderní koupelny je zrcadlo s LED osvětlením. Takovým je i zrcadlo Nika LED 7 s LED osvětlením studeným bílým světlem přes vypískovaný motiv v zrcadlovině. Zrcadlo je dodáváno ve čtyřech variantách: bez vypínače (v tomto případě je nutné zrcadlo napojit na el. instalaci a vypínač instalovaný ve zdi), s bezdotykovým vypínačem s pohybovým senzorem (SM), s dotykovým vypínačem (TS) nebo s dotykovým vypínačem a digitálním displayem s hodinami, datumem a teploměrem (TS-MW).... Celý popis

  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší

Popis

Dokonale funkčním prvkem každé moderní koupelny je zrcadlo s LED osvětlením. Takovým je i zrcadlo Nika LED 7 s LED osvětlením studeným bílým světlem přes vypískovaný motiv v zrcadlovině.
Zrcadlo je dodáváno ve čtyřech variantách: bez vypínače (v tomto případě je nutné zrcadlo napojit na el. instalaci a vypínač instalovaný ve zdi), s bezdotykovým vypínačem s pohybovým senzorem (SM), s dotykovým vypínačem (TS) nebo s dotykovým vypínačem a digitálním displayem s hodinami, datumem a teploměrem (TS-MW).
Zrcadlo s LED osvětlením Nika LED 7 zrcadlo lze na zeď zavěsit pouze v orientaci na šířku, t.j. vodorovná šířka 600, 800, nebo 1000 mm a výška 650 mm. Orientaci zavěšení (na výšku) nelze změnit.

Popis:

- Nika LED 7/80 TS

rozměry: 80x65 cm

- spotřeba el. energie: 5,9 W

- LED osvětlení: LED pásek - 120 LED diod / 1 m

- barevná teplota: 6300K - studená bílá

- světelný tok: 255 lm / 0,5 m LED pásku

- napájecí zdroj: AC 230V-50Hz / DC 12V

- stupeň krytí: IP21

- vypínač: dotykový

- materiál: zrcadlovina 4 mm

Poznámka:

- tolerance rozměrů: ±3%

- dodáváno ve smontovaném stavu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce A-interiéry