Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Baterie, nabíječky  >  9V baterie  >  GP 9V Ultra

GP 9V Ultra

Načítám galerii...
Předchozí
Další
alkalická 9 V bateie - balení po 1 kusu, blistr . gpp1014511000

Doporučujeme

Všechny nabídky pro GP 9V Ultra

Popis GP 9V Ultra

Kupzarovky.cz píše:

Technické údajeminimální kapacita: neuvádí sechemické složení: alkalickénapětí: 9 Vtypové označení: 6LF22 9 V (1604)rozměr: 26,5 × 17,5 × 48,5 mmcena za množství: cena za 1 kspočet nabíjecích cyklů: nenabíjecímožnost nabíjení: neprodejní obal: 1 ks, fóliekategorie/řada: Ultra Alkalinerůzná příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Tyto baterie disponují skladovatelností až 5 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až plus 60 °C. , Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 30 procent více energie. , Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.:

SOFTCOM.cz píše:

Baterie GP Ultra Alkaline 9V jsou nenabíjecí alkalické baterie. Tyto baterie jsou balené ve fólii (shrinku). Nejčastěji používají do přístrojů se středním a vyšším odběrem, digitální fotoaparáty, kamery, vysokoodběrové spotřebiče, přenosné spotřebiče - discmany, svítilny.
6LF22 (1604), 9 V
25,5 x 16,5 x 47,5 mm
kovový obal
prodejní obal: 1 ks ve fólii

Manutan píše:

různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Tyto baterie disponují skladovatelností až 5 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 30 % více energie. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: cena za množství: cena za 1 kstypové označení: 6LF22 9 V (1604)rozměr: 26,5 × 17,5 × 48,5 mmkategorie/řada: Ultra Alkalinenapětí: 9 Vprodejní obal: 1 ks, fóliechemické složení: alkalické

Alza.cz píše:

Jednorázová baterie alkalická, 9V
Alkalické baterie GP Ultra 6LF22 jsou známé svým vysokým výkonem a mimořádnou výdrží až 5 let. Své upotřebení naleznou ve všech přístrojích se středním odběrem elektrického proudu, jako jsou například dálkové ovladače, hračky, kouřová čidla a další.Dálkové ovladačeHračkyKouřová čidlaMikrofony Víc „šťávy“ pro vaše zařízeníNejlepší využití mají baterie GP Ultra 6LF22 v přístrojích se středním odběrem proudu. Hodí se tedy pro dálkové ovladače, hračky, kouřová čidla a bezdrátové mikrofony. Oproti běžným alkalickým bateriím zásobí vaše zařízení až 60 % větším množstvím energie. Funkčnost garantují baterie GP Ultra 6LF22 v řádu až stovek hodinJde vám o co nejlepší poměr ceny, výkonu a životnosti? GP Super 6LF22 vaše očekávání jednoznačně splní. V ceně pod...

KASA.cz píše:

GP Ultra, 9V
Baterie jsou základ téměř veškeré moderní elektroniky. Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale představují hlavní hnací sílu dokonce i u věcí, jež považujeme za samozřejmé a potřebujeme je každý den v kuchyni, obýváku, garáži či v dětském pokoji. Nemají nekonečnou výdrž, naopak čím častěji zařízení používáte, tím častěji bude nutné baterii vyměnit. A to v případě okamžité potřeby může být problém. Předejděte mu, pořiďte si baterie do zásoby a nic už vás nepřekvapí.
Kvalita za pakatel
Společnost GP patří mezi přední světové výrobce baterií. Vsaďte na značkovou kvalitu a dodejte svým přístrojům dlouhodobou energii, jež je nejen cenově příznivá, ale i ohleduplná k životnímu prostředí. Produktová řada Ultra nabízí až o 30 % více energie, je proto vhodná pro zařízení se středním odběrem proudu. 9V varianta se hodí především pro ochranu vaší domácností, například do detektorů nebo alarmů, ale také je využijete v RC modelech či různých dětských hračkách. Neobsahuje žádné přidané olovo a je tak naprosto bezpečná.
baterie 9V (6LF22)
nenabíjecí
napětí 9 V
alkalická
vhodná do RC modelů, hraček, detektorů, alarmů

Parametry GP 9V Ultra

Výrobce GP
Typ Alkalické

Podobné produkty

Podobné fráze: