Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  XYZprinting Da Vinci 2.0

XYZprinting Da Vinci 2.0

Načítám galerii...
Předchozí
Další
XYZprinting da Vinci 2.0A Duo Technologie 3D tisku je díky tiskárně XYZprinting da Vinci 2.0A Duo dostupná takřka každému. I vy tak můžete osvobodit vaši fantazii a vypustit ji do reálného světa – všechny vaše představy snadno a rychle ztvárníte do podoby hmatatelných předmětů. 3D tiskárna XYZprinting da Vinci 2.0A Duo využívá osvědčenou technologii FDM, což pro vás znamená minimální náklady n...

Všechny nabídky pro XYZprinting Da Vinci 2.0

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis XYZprinting Da Vinci 2.0

XYZprinting da Vinci 2.0A Duo
Technologie 3D tisku je díky tiskárně XYZprinting da Vinci 2.0A Duo dostupná takřka každému. I vy tak můžete osvobodit vaši fantazii a vypustit ji do reálného světa – všechny vaše představy snadno a rychle ztvárníte do podoby hmatatelných předmětů. 3D tiskárna XYZprinting da Vinci 2.0A Duo využívá osvědčenou technologii FDM, což pro vás znamená minimální náklady na tisk a rychlou produkci modelů s perfektní ostrostí detailů.
Snadné používání a vysoký standard kvality
3D tiskárna XYZprinting da Vinci 2.0A Duo umožní každému tvůrci projevit nadání bez toho, aby ho tiskárna jakkoliv omezovala – naopak, 3D tiskárna XYZprinting da Vinci 2.0A Duo byla navržena tak, aby byla snadno použitelná. Radost z modelování vám nebudou kazit ani starosti ohledně údržby – trysky, kterými se nanáší tisková hmota, není nutné čistit, protože jsou bezúdržbové. Náplně můžete snadno vyměnit, nebo je efektivně doplňovat podle potřeby. Práce s 3D tiskárnou XYZprinting da Vinci 2.0A Duo je nejen jednoduchá, ale i bezpečná, a to díky vrchnímu krytu tiskárny, který chrání uživatele před vysokými provozními teplotami.
Tiskněte vícebarevně
Tiskárna XYZprinting da Vinci 2.0A Duo vám umožní plně rozvinout vaši fantazii, protože disponuje duální tiskovou hlavou, což znamená, že může současně nanášet hmotu o dvou barvách. Svět 3D tisku se mění – a vy můžete díky této tiskárně být u toho.
Klíčové vlastnosti
Buďte první, kdo ve svém okolí bude vlastnit technologickou novinku v podobě netradiční 3D tiskárny. Ta umožňuje tisknout nejrůznější dekorační, dárkové a jiné předměty, které si sami navrhnete. Tiskárna Cube 3D je určena pro domácí tisk. Přináší kompaktní design s vnitřním stavebním prostorem o rozměru 150 x 200 x 200 mm. Podporovaný je ABS materiál s průměrem vlákna 1,75 mm. Tiskárna disponuje USB 2.0 rozhraním.
Rozměry výrobku jsou 468 x 510 x 558 mm a celková hmotnost je 27,5 kg....

Parametry XYZprinting Da Vinci 2.0

Výrobce XYZ printing
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 150x200x200mm

Podobné produkty

Podobné fráze: