Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  XYZprinting Da Vinci 1.1 Plu

XYZprinting Da Vinci 1.1 Plus

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 15 793 Kč
Porovnat 3 obchody
XYZprinting da Vinci 1.1 Plus S 3D tiskárnou XYZprinting da Vinci 1.1 Plus to můžete rozjet ve velkém díky možnosti tvorby nadstandardně velkých modelů. Použitá technologie 3D tisku FFF (Fused Filament Fabrication) plně využije dispozic prostorného tiskového prostoru a přitom umožňuje držet náklady na nízké úrovni, protože tisk probíhá postupným nanášením jednotlivých vrstev hmoty, bez vytváře...

Všechny nabídky pro XYZprinting Da Vinci 1.1 Plus

Popis XYZprinting Da Vinci 1.1 Plus

XYZprinting da Vinci 1.1 Plus
S 3D tiskárnou XYZprinting da Vinci 1.1 Plus to můžete rozjet ve velkém díky možnosti tvorby nadstandardně velkých modelů. Použitá technologie 3D tisku FFF (Fused Filament Fabrication) plně využije dispozic prostorného tiskového prostoru a přitom umožňuje držet náklady na nízké úrovni, protože tisk probíhá postupným nanášením jednotlivých vrstev hmoty, bez vytváření zbytečného odpadu. Použití 0,4mm trysky zajišťuje ideální kombinaci vysoké rychlosti tisku a precizního provedení detailů s vysokou ostrostí.
Sledujte svůj tisk
3D tiskárna da Vinci 1.1 Plus je vybavena vestavěnou kamerou, která vám umožní sledovat průběh tisku pomocí bezdrátového nebo kabelového připojení.
Pro vysoké pracovní nasazení
Díky snadné použitelnosti 3D tiskárny XYZprinting da Vinci 1.1 Plus budete schopni dosahovat vysoké produktivity. Pro usnadnění práce je vám k dispozici prostorný 5“ FSTN LCM displej, který zobrazuje všechny důležité provozní údaje a usnadňuje ovládání. Cenová efektivita provozu je zajištěna jednoduchostí doplňování barevných náplní, které nemusíte celé vyměňovat. Práce s tiskárnou je bezpečná, protože je uživatel před vysokými teplotami chráněn krytem.
Buďte kreativní
Bojíte se, že vám dojdou nápady? S 3D tiskárnami značky XYZprinting vám to rozhodně nehrozí, protože k tiskárně získáte přístup ke službě XYZ Artist Collection, která slouží jako prakticky nevyčerpatelná zásobárna kreativních modelů, jež si můžete v nezměněné podobě vytisknout, nebo je jednoduše upravíte a vytvoříte z nich něco jedinečného. Buďte první, kdo ve svém okolí bude vlastnit technologickou novinku v podobě netradiční 3D tiskárny. Ta umožňuje tisknout nejrůznější dekorační, dárkové a jiné předměty, které si sami navrhnete.
Klíčové vlastnosti
Tiskárna XYZprinting da Vinci 1.1 Plus je určena pro tisk 3D objektů s technologií FFF (Fused Filament Fabrication). Použitá 0,4 mm tryska umožní tisk s rozlišením Fine...

Parametry XYZprinting Da Vinci 1.1 Plus

Výrobce XYZ printing
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk FFF
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 200x200x200mm

Podobné produkty

Podobné fráze: