Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO

XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 14 922 Kč
Porovnat 2 obchody
XYZprinting da Vinci 1.0 PRO S 3D tiskárnou XYZprinting da Vinci 1.0 PRO to můžete rozjet ve velkém díky možnosti tvorby nadstandardně velkých modelů. Použitá technologie 3D tisku FFF (Fused Filament Fabrication) plně využije dispozic prostorného tiskového prostoru a přitom umožňuje držet náklady na nízké úrovni, protože tisk probíhá postupným nanášením jednotlivých vrstev hmoty, bez vytváření...

Všechny nabídky pro XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO

Popis XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO

XYZprinting da Vinci 1.0 PRO
S 3D tiskárnou XYZprinting da Vinci 1.0 PRO to můžete rozjet ve velkém díky možnosti tvorby nadstandardně velkých modelů. Použitá technologie 3D tisku FFF (Fused Filament Fabrication) plně využije dispozic prostorného tiskového prostoru a přitom umožňuje držet náklady na nízké úrovni, protože tisk probíhá postupným nanášením jednotlivých vrstev hmoty, bez vytváření zbytečného odpadu. Použití 0,4mm trysky zajišťuje ideální kombinaci vysoké rychlosti tisku a precizního provedení detailů s vysokou ostrostí. Model da Vinci 1.0 PRO přináší navíc intuitivní kalibrační systém a nastavení teploty.
Profesionální funkce
XYZprinting da Vinci 1.0 PRO umožňuje upravit nastavení teploty pro trysky a hliníková tisková lůžka, díky čemuž je kompatibilní s 1.75 mm vlákny dalších výrobců. Vyberte si své oblíbené vlákno pro nejlepší 3D tisk. Tiskárna má také automatický systém přípravy vlákna k použití. Tato 3D tiskárna je nejuniverzálnější nástroj svého druhu, poskytující kvalitu tisku při zachování bezkonkurenční cenu.
Pro vysoké pracovní nasazení
Díky snadné použitelnosti 3D tiskárny XYZprinting da Vinci 1.0 PRO budete schopni dosahovat vysoké produktivity. Pro usnadnění práce je vám k dispozici 2.6” FSTN LCM displej, který zobrazuje všechny důležité provozní údaje a usnadňuje ovládání. Cenová efektivita provozu je zajištěna jednoduchostí doplňování barevných náplní, které nemusíte celé vyměňovat. Práce s tiskárnou je bezpečná, protože je uživatel před vysokými teplotami chráněn krytem.
Buďte kreativní
Bojíte se, že vám dojdou nápady? S 3D tiskárnami značky XYZprinting vám to rozhodně nehrozí, protože k tiskárně získáte přístup ke službě XYZ Artist Collection, která slouží jako prakticky nevyčerpatelná zásobárna kreativních modelů, jež si můžete v nezměněné podobě vytisknout, nebo je jednoduše upravíte a vytvoříte z nich něco jedinečného. Buďte první, kdo ve svém okolí bude vlastnit technologickou novinku...

Parametry XYZprinting Da Vinci 1.0 PRO

Výrobce XYZ printing
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk FFF
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 200x200x200mm

Podobné produkty

Podobné fráze: