Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  XYZprinting da Vinci 1.0 AiO

XYZprinting da Vinci 1.0 AiO

Načítám galerii...
Předchozí
Další
XYZprinting da Vinci 1.0 AiO Všestranné zařízení XYZprinting da Vinci 1.0 AiO umožňuje nízkonákladový 3D tisk, kopírování i skenování. Ve spojení s rozsáhlou cloudovou knihovnou modelů, ke které získáte s touto 3D tiskárnou přístup, tak objevíte nové horizonty kreativity a efektivity tvorby. Nic pro vás nebude nemožné. Vysoká přesnost tisku 3D tiskárna XYZprinting da Vinci 1.0 AiO využív...

Všechny nabídky pro XYZprinting da Vinci 1.0 AiO

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis XYZprinting da Vinci 1.0 AiO

XYZprinting da Vinci 1.0 AiO
Všestranné zařízení XYZprinting da Vinci 1.0 AiO umožňuje nízkonákladový 3D tisk, kopírování i skenování. Ve spojení s rozsáhlou cloudovou knihovnou modelů, ke které získáte s touto 3D tiskárnou přístup, tak objevíte nové horizonty kreativity a efektivity tvorby. Nic pro vás nebude nemožné.
Vysoká přesnost tisku
3D tiskárna XYZprinting da Vinci 1.0 AiO využívá technologii FDM. Díky postupnému nanášení jednotlivých vrstev hmoty je tak možné získat výsledný objekt bez zbytečných ztrát materiálu. Tryska s průměrem 0,4 mm zaručuje vysokou přesnost a ostrost detailů.
Online galerie vzorků
Pokud budete potřebovat inspiraci, můžete využít XYZ cloudovou knihovnu modelů, ve které najdete stovky zajímavých položek s originálním designem. Tuto galerii můžete i vy sami obohatit o vaše vlastní návrhy, přičemž vaše modely můžete dát ostatním k dispozici ke stažení zdarma, nebo za poplatek.
Precizní skener a snadná editace objektů
3D tiskárna XYZprinting da Vinci 1.0 AiO vám umožní díky laserovému senzoru rychle skenovat ve vysokém rozlišení. Převedení objektu do podoby digitálního modelu trvá jen pět minut. S takto získaným skenem pak můžete dále pracovat díky dodanému softwaru, který vám umožní provádět různorodé úpravy. Můžete si tak podle svých vlastních představ a preferencí upravit již existující objekty.
Klíčové vlastnosti
Buďte první, kdo ve svém okolí bude vlastnit technologickou novinku v podobě netradiční 3D tiskárny obohacené o 3D skener a kopírku. Ta umožňuje tisknout nejrůznější dekorační, dárkové a jiné předměty, které si sami navrhnete. Tiskárna Cube 3D je určena pro domácí tisk. Přináší kompaktní design s vnitřním stavebním prostorem o rozměru 200 x 200 x 190 mm. Podporovaný je ABS materiál s průměrem vlákna 1,75 mm. Tiskárna disponuje USB 2.0 rozhraním.
Rozměry výrobku jsou 468 x 510 x 558 mm a celková hmotnost je 27,5 kg....

Parametry XYZprinting da Vinci 1.0 AiO

Výrobce XYZ printing
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 200x200x190mm

Podobné produkty

Podobné fráze: