Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  Renkforce RF2000

Renkforce RF2000

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 57 490 Kč
Profesionální 3D tiskárna s mnoha novými a vylepšenými funkcemi pro náročné uživatele. Modulární špička extrudéru (tzv. hot end) 3. generace Dvojitý extrudér - neomezené možnosti Nejnovější špička extrudéru (tzv. hot end) 3. generace podporuje všechny na trhu dostupné materiály. Druhou trysku můžete využít pro materiály rozpustné ve vodě, abyste mohli vytisknout složité mechanické díly nebo ...

Všechny nabídky pro Renkforce RF2000

Popis Renkforce RF2000

Profesionální 3D tiskárna s mnoha novými a vylepšenými funkcemi pro náročné uživatele.
Modulární špička extrudéru (tzv. hot end) 3. generace Dvojitý extrudér - neomezené možnosti
Nejnovější špička extrudéru (tzv. hot end) 3. generace podporuje všechny na trhu dostupné materiály. Druhou trysku můžete využít pro materiály rozpustné ve vodě, abyste mohli vytisknout složité mechanické díly nebo náročné povrchy. Dvojitý extrudér navíc umožňuje zpracování 2 barev v jednom modelu.
Optimální chlazení
Tiskárna RF2000 v2 má výkonný a tichý ventilační systém. Ten obsahuje celkem 4 plynule regulovatelné ventilátory, které zajišťují lepší tlak a proudění vzduchu. Tím je zaručeno lepší chlazení, kvalitní převisy, rychlejší tisk a hladké povrchy.
Systém pro rychlou výměnu extrudéru
Systém pro rychlou výměnu extrudéru umožňuje vyměnit celý extrudér nebo jen jeho špičku (hot end) několika málo pohyby, což zvyšuje použitelnost zařízení a usnadňuje jeho údržbu.

Vynikající 3D tiskOptimalizováno pro vlákna Renkforce
Tiskárna RF2000 v2 má otevřený systém náplní, takže dokáže pracovat se všemi vlákny od libovolných výrobců. Pro nejlepší výsledky ovšem doporučujeme používat originální vlákna Renkforce, která byla na tiskárně RF2000 v2 rozsáhle testována a umožňují bezproblémový 3D tisk. Dosáhnete tak stejně vysoké kvality u všech výtisků.

Vyhřívaná podložka - nekompromisní výkon Rychlé zahřátí
Vyhřívaná podložka tiskárny RF2000 v2 je přímo napájena napětím 230 V. To zaručuje její zahřátí během několika málo minut, a tím i rychlejší tisk.
Patentovaná plně automatická kalibrace tiskové podložky
Patentovaný vyrovnávací systém tiskárny RF2000 v2 využívá velmi přesné měřicí články pro vyvažování, které zajišťují rovnoměrnou vzdálenost mezi tryskou a tiskovou podložkou. Měření probíhá zcela automaticky a zahrnuje řadu měřicích bodů po celé tiskové podložce. Výkonný čip na podložce zajišťuje automatické ...

Parametry Renkforce RF2000

Výrobce Renkforce
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk HIPS
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 180x200x230mm

Podobné produkty

Podobné fráze: