Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  RENKFORCE RF2000 hotový výrobek

RENKFORCE RF2000 hotový výrobek

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 57 790 Kč
Porovnat 2 obchody
3D tiskárna Renkforce RF 2000 - rozšířená RF1000 nyní nabízí ještě více funkcí. Nejprofesionálnější 3D tiskárna od Renkforce - RF2000 nabízí nové funkce pro náročné uživatele. Ať vytváříte rychlý prototyp nebo složitý model, RF2000 snadno a rychle zhotoví komplexní 3D modely ve 2 barvách nebo s podpůrnou strukturou rozpustnou ve vodě. Nová duální tryska umožňuje v jednom modelu zpracování 2 rů...

Všechny nabídky pro RENKFORCE RF2000 hotový výrobek

Popis RENKFORCE RF2000 hotový výrobek

3D tiskárna Renkforce RF 2000 - rozšířená RF1000 nyní nabízí ještě více funkcí.
Nejprofesionálnější 3D tiskárna od Renkforce - RF2000 nabízí nové funkce pro náročné uživatele.
Ať vytváříte rychlý prototyp nebo složitý model, RF2000 snadno a rychle zhotoví komplexní 3D modely ve 2 barvách nebo s podpůrnou strukturou rozpustnou ve vodě.
Nová duální tryska umožňuje v jednom modelu zpracování 2 různých barev nebo vláken s různými vlastnostmi.
Vyhřívaná tisková podložka a výkonná tryska umožňují použití různých materiálů, jako např. PLA, ABS, PVA, HIPS a další speciální vlákna.
V duálním režimu nabízí RF2000 objemný prostor pro tisk o rozměrech (H x Š x V) 230 mm x 180 mm x 200 mm. Aby byla během tisku zajištěna dostatečná přilnavost, probíhá tisk na velmi výkonné sklokeramické podložce
Velký a kontrastní displej poskytuje nepřetržitě stavové informace o tisku, který lze snadno pozastavit stisknutím tlačítka a v případě potřeb jej lze dokonce poupravit. LED osvětlení prostoru pro tisk navíc indikuje tlak tisku změnou barvy podsvícení (funkce bude dostupná po aktualizaci firmware).
Data do tiskárny lze přenést z počítače prostřednictvím USB rozhraní, pomocí slotu na SD karty nebo pomocí volitelného příslušenství 3D-Printbox, které umožní připojení ke cloudu a vzdálené ovládání tiskárny pomocí mobilního zařízení.
Odolná konstrukce RF2000 je vyrobena z velmi kvalitních hliníkových/ocelových/nerezových a CNC dílů a odolné vodící lišty a kuličková ložiska zajišťují maximální přesnost a dlouho životnost.
Dodávaný Open Source software renkforce Repetier-Host je již přednastaven a umoˇžnuje automatické generování podpůrných struktur.
Další výhody modelu Renkforce RF2000
- Zarážka se světelnou závorou a a mechanickým dorazem
- Velmi výkonný pohon a aktivní chlazení elektroniky
- Integrované průmyslové napájení s dlouho životností pro nepřetržitý provoz
- Automatické měření tiskové desky a s in...

Parametry RENKFORCE RF2000 hotový výrobek

Výrobce Renkforce
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk HIPS
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 180x200x230mm

Podobné produkty

Podobné fráze: