Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  Renkforce RF100 XL

Renkforce RF100 XL

Načítám galerii...
Předchozí
Další
3D tisk pro všechny! 3D tiskárna Renkforce RF100 XL je větší verzí modelu RF100 v2 a umožňuje tisknout 3D modely o velikosti až 200 x 200 x 200 mm. Kromě většího tiskového prostoru se vyznačuje i vyšší kvalitou tisku. Nenáročná sada pro začátečníky Tiskárna RF100 XL je dodávána ve smontovaném stavu a se vším potřebným pro okamžitý tisk. Tiskárnu RF100 XL lze flexibilně ovládat pomocí dod...

Všechny nabídky pro Renkforce RF100 XL

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Renkforce RF100 XL

3D tisk pro všechny!
3D tiskárna Renkforce RF100 XL je větší verzí modelu RF100 v2 a umožňuje tisknout 3D modely o velikosti až 200 x 200 x 200 mm.
Kromě většího tiskového prostoru se vyznačuje i vyšší kvalitou tisku.
Nenáročná sada pro začátečníky
Tiskárna RF100 XL je dodávána ve smontovaném stavu a se vším potřebným pro okamžitý tisk. Tiskárnu RF100 XL lze flexibilně ovládat pomocí dodávaného softwaru nebo i bez PC prostřednictvím integrovaného barevného dotykového LCD displeje s úhlopříčkou 3,2". Tisknout lze z připojeného PC či notebooku nebo pohodlně přímo z SD karty či USB flash disku.
Nechte se inspirovat
Na dodávané SD kartě je k dispozici přes 100 modelů připravených k vytisknutí. S pomocí CAD softwaru (např. Design CAD 3D Print) lze rovněž vytvářet vlastní 3D modely, případně můžete naskenovat skutečné objekty pomocí 3D skeneru (CAD software a skener nejsou součástí dodávky). Navíc lze na mnoha specializovaných síťových platformách pro 3D tisk nalézt miliony dekorativních, chytrých a užitečných bezplatných 3D modelů, které lze stáhnout a použít. Určitě zde najdete něco, co vás nadchne - ať už se jedná o neobvyklé vázy, skvělé akční figurky nebo praktické skladovací boxy. Neváhejte a objevte rozmanité možnosti 3D tisku.
Pohodlné a snadné použití
Ovládání pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 3,2" je intuitivní a umožňuje pohodlnou navigaci v jasně strukturovaném menu. Přehledný a lehce ovladatelný tiskový software CURA velmi usnadňuje přípravu (plátkování) i tisk 3D modelů. Kromě toho poskytuje software v případě potřeby rozšířené funkce pro kontrolu a řízení tisku.
Spolehlivá a stabilní
Tiskárna RF100 XL Plus je díky konstrukci z hliníku a oceli výjimečně pevná a odolná. Podíl plastů byl snížen na minimum a díky tomu je model RF100 XL jedinečný ve své třídě díky velké odolnosti a stabilitě. Kromě toho zajišťuje stabilní konstrukce trvale vysokou kvalitu tisku. Plastová kluzná l...

Parametry Renkforce RF100 XL

Výrobce Renkforce
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 200x200x190mm
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk PLA

Podobné produkty

Podobné fráze: