Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  Renkforce RF100 v2

Renkforce RF100 v2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 129 Kč
3D tisk pro všechny! 3D tiskárna Renkforce RF100 v2 je rozšířená verze modelu RF100. Představuje kompletní sadu pro snadný vstup do vzrušujícího světa 3D tisku. Nabízí o 72 % větší tiskový prostor, jehož rozměry činí 120 x 120 x 120 mm. Zlepšené zavěšení tiskové desky spolu se zdokonalenými kabelovými vedeními i kabely zaručuje přesnou práci a dlouhou životnost. Nenáročná sada pro začáteč...

Všechny nabídky pro Renkforce RF100 v2

Popis Renkforce RF100 v2

3D tisk pro všechny!
3D tiskárna Renkforce RF100 v2 je rozšířená verze modelu RF100. Představuje kompletní sadu pro snadný vstup do vzrušujícího světa 3D tisku.
Nabízí o 72 % větší tiskový prostor, jehož rozměry činí 120 x 120 x 120 mm. Zlepšené zavěšení tiskové desky spolu se zdokonalenými kabelovými vedeními i kabely zaručuje přesnou práci a dlouhou životnost.
Nenáročná sada pro začátečníky
Tiskárna RF100 v2 je dodávána ve smontovaném stavu a se vším potřebným pro tisk. Tiskárnu lze flexibilně ovládat pomocí přiloženého softwaru nebo prostřednictvím integrovaného LCD displeje bez použití PC. Tisk je možný z připojeného PC či notebooku nebo pohodlně přímo z SD karty bez kabelu.
Nechte se inspirovat
Na dodávané SD kartě je k dispozici přes 100 modelů připravených k vytisknutí. S pomocí CAD softwaru (např. Design CAD 3D Print) lze rovněž vytvářet vlastní 3D modely, případně můžete naskenovat skutečné objekty pomocí 3D skeneru (CAD software a skener nejsou součástí dodávky). Navíc lze na mnoha specializovaných síťových platformách pro 3D tisk nalézt miliony dekorativních, chytrých a užitečných bezplatných 3D modelů, které lze stáhnout a použít. Určitě zde najdete něco, co vás nadchne - ať už se jedná o neobvyklé vázy, skvělé akční figurky nebo praktické skladovací boxy. Neváhejte a objevte rozmanité možnosti 3D tisku.
Pohodlné a snadné použití
Obsluha pomocí multifunkčního tlačítka je intuitivní a umožňuje pohodlnou navigaci v jasně strukturovaném menu. Přehledný a lehce ovladatelný tiskový software CURA velmi usnadňuje přípravu (plátkování) i tisk 3D modelů. Kromě toho poskytuje software v případě potřeby rozšířené funkce pro kontrolu a řízení tisku.
Spolehlivá a stabilní
Tiskárna RF100 v2 je díky konstrukci z hliníku a oceli výjimečně pevná a odolná. Podíl plastů byl snížen na minimum a díky tomu je model RF100 v2 jedinečný ve své třídě díky vysoké trvanlivosti a stabilitě. Kromě toho zajišťuje stabi...

Parametry Renkforce RF100 v2

Výrobce Renkforce
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk PLA
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 120x120x120mm

Podobné produkty

Podobné fráze: