Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  Flashforge Dreamer Dual

Flashforge Dreamer Dual

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 23 339 Kč
Porovnat 4 obchody
Spolehlivost a výtisky v konzistentně vysoké kvalitě Už při prvním použití vás 3D tiskárna Dreamer ohromí svou spolehlivostí a snadnou ovladatelností. Tvorba objektů s vysokým rozlišením nikdy nebyla jednodušší. Výkonná jednotka extrudéru a všestranná uzavřená tisková komora umožňují při tvorbě využívat širokou řadou materiálů. Dreamer tiskne v konstantně vysoké kvalitě s jemným rozlišením ...

Všechny nabídky pro Flashforge Dreamer Dual

Popis Flashforge Dreamer Dual

Spolehlivost a výtisky v konzistentně vysoké kvalitě
Už při prvním použití vás 3D tiskárna Dreamer ohromí svou spolehlivostí a snadnou ovladatelností. Tvorba objektů s vysokým rozlišením nikdy nebyla jednodušší. Výkonná jednotka extrudéru a všestranná uzavřená tisková komora umožňují při tvorbě využívat širokou řadou materiálů.
Dreamer tiskne v konstantně vysoké kvalitě s jemným rozlišením až do 100 mikronů (0,1 mm). Tisková deska je vyrobena z hliníkové slitiny o tloušťce 6,3 mm (stejná třída materiálu, jaká se používá i v leteckém průmyslu) s vynikající tepelnou vodivostí bez rizika deformace. Držák tiskového vlákna integrovaný do tiskového prostoru uchovává role materiálu suché a chráněné před vzdušnou vlhkostí a tím zlepšuje kvalitu tisku.
Snadné nastavení a obsluha
Dreamer je skutečná „plug & play" 3D tiskárna. S tiskem můžete začít během pár minut po jejím vybalení. Stačí pouze dotáhnout 3 šrouby na extrudéru. Vyrovnání a kalibraci lze přesně a snadno provést pouze s jedním kusem papíru. Tiskárna Dreamer má certifikace CE a FCC a je bezpečná pro použití doma, v kanceláři, v dílně nebo učebně. Zabudovaný barevný dotykový displej umožňuje intuitivní ovládání včetně náhledu modelů a ukazatelů stavu tisku. Podpora Wi-Fi, integrovaný držák tiskového vlákna, inovativní a promyšlený design - díky tomu všemu nabízí tiskárna velmi dobrou ovladatelnost.
Menší zkreslení při tisku s ABS, spolehlivější a kvalitnější výsledky
Při tisku s vláknem z ABS hraje velmi důležitou roli teplota. Tiskárna Dreamer má uzamykatelná dvířka a odnímatelné víko, díky čemuž je chráněna před prachem a cizorodými částicemi. Plně uzavřená tisková komora také brání kolísání teploty a stabilizuje teplotu tisku, což je pro tisk s materiálem ABS nezbytností.
Nižší riziko natahování vláken při tisku s PLA, hladší křivky
Tiskové vlákno z PLA je třeba rychle ochladit, aby bylo u vytištěných objektů možné snížit výskyt vad a dosáhnout hladších...

Parametry Flashforge Dreamer Dual

Výrobce Flashforge
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk PLA
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 230x150x140mm

Podobné produkty

Podobné fráze: