Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  Colido + 3D

Colido + 3D

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 799 Kč
3D tiskárny jsou novou revolucí mezi tiskárnami. Colido 3D Colido Pen poslouží pro vytvoření 3D předmětů s ohromnou lehkostí, plynulostí a maximální bezpečností. Tu zajišťuje i automaticky zatažena tryska. V době nečinnosti se nemusíte obávat, že byste se jakkoli poranili. Hlava je speciálně tvarovaná, čímž roztavený filament dávkuje postupně. Konstrukce Svým kompaktním provedením a nízk...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Colido + 3D

Popis Colido + 3D

3D tiskárny jsou novou revolucí mezi tiskárnami. Colido 3D Colido Pen poslouží pro vytvoření 3D předmětů s ohromnou lehkostí, plynulostí a maximální bezpečností. Tu zajišťuje i automaticky zatažena tryska. V době nečinnosti se nemusíte obávat, že byste se jakkoli poranili. Hlava je speciálně tvarovaná, čímž roztavený filament dávkuje postupně.

Konstrukce
Svým kompaktním provedením a nízkou hmotností (pouze 70 gramů) je pero snadno přenosné, takže si ho můžete vzít se sebou kamkoli. Bude tedy stále při Vás, díky čemuž můžete neustále rozvíjet svou fantazii a představivost. Jeho použití je téměř totožné jako při obyčejném peru, proto z nakládání nemusíte mít žádné obavy. Vyznačuje se biologicky rozložitelným filamentem. Je tedy netoxické a zdraví nezávadné. Můžete s ním klidně pracovat.
Obsah balení:
Colido 3D pero
1x ABS filament sada
1x PLA filament sada
Uživatelská příručka
Adaptér
Nahoru
PARAMETRY PRODUKTU
Další vlastnosti
Značka: Colido
Fyzické vlastnosti a barva
Šířka: 28,5 cm
Výška: 11,5 cm
Hloubka: 9 cm
Hmotnost: 12 Kg

Parametry Colido + 3D

Výrobce Colido
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk PLA
3D pero Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: