Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  3D Systems ProJet 1200

3D Systems ProJet 1200

Načítám galerii...
Předchozí
Další
ProJet 1200 ProJet 1200 přináší rychlý tisk s ultra vysokým rozlišením pro splnění vašich největších snů a nejmenších projektů. Má profesionální vlastnosti s výtisky připravenými pro kovové odlitky a vývoj produktů. Pokud se však chcete jen bavit, tak vás ProJet 1200 zavede daleko za vaše očekávání. Perfektní detaily Vytvářejte malé, precizní a na detaily bohaté prototypy součástek či vz...

Všechny nabídky pro 3D Systems ProJet 1200

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis 3D Systems ProJet 1200

ProJet 1200
ProJet 1200 přináší rychlý tisk s ultra vysokým rozlišením pro splnění vašich největších snů a nejmenších projektů. Má profesionální vlastnosti s výtisky připravenými pro kovové odlitky a vývoj produktů. Pokud se však chcete jen bavit, tak vás ProJet 1200 zavede daleko za vaše očekávání.
Perfektní detaily
Vytvářejte malé, precizní a na detaily bohaté prototypy součástek či vzory pro odlévání šperků, figurek a součástek. Tiskněte ve velikosti (Š x V x H) 42,9 x 149,9 x 26,9 mm s vysokým rozlišením 30 mikrometrů na vrstvu.
Tiskněte rychleji, než upečete koláč
Rychlejší než upečení koláče. Tato profesionální stolní 3D tiskárna je dostatečně rychlá pro vysoké vytížení. Přesto je ekonomické jí vlastnit, bezpečně se ovládá kdekoliv a snadno se používá.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Menší než kávovar
Udržitelné a bezpečné all-in-one materiálové cartridge zajišťují tisk bez obtíží a odpadu. Veškerý tisk se odehrává uvnitř tiskárny a přebytečný materiál je znovu využit při dalším tisku.
Integrujte tiskárnu pro plynulý běh práce
ProJet 1200 zapadne mezi ty nejmenší stroje. Jelikož je k připojení využíváno sítě Ethernet, můžete snadno tiskárnu ovládat z domova, zatímco bude umístěná v garáži. Nebo se k ní může připojit celý tým ve vaší kanceláři.
Klíčové vlastnosti
Malá profesionální 3D tiskárna ProJet 1200 společnosti 3D Systems vám přináší vysoce kvalitní a detailní tisk. Díky rozlišení 30 mikrometrů je tiskárna vhodná pro tvorbu detailních návrhů součástek, či vzorů pro tvorbu odlitků na šperky či jiné předměty. Tiskárna využívá náplně VisiJet FTX, které v sobě obsahují vše potřebné pro tisk. Tiskárna může v jednu chvíli tisknout v jedné barvě (v závislosti na použité náplni). Manipulace a používání tiskárny je snadné. Díky opětovnému použití přebytečného materiálu je tiskárna šetrná k okolí. Pro připojení s počítačem se používá připojení pomocí sítě Ethernet. Její velikost...

Parametry 3D Systems ProJet 1200

Výrobce 3D Systems
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 430x150x270mm

Podobné produkty

Podobné fráze: