Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  3D Systems Cube Pro

3D Systems Cube Pro

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Novinkou v kategorii tiskáren jsou osobní 3D tiskárny od specializovaného výrobce 3D Systems, které Vám umožní vytvořit si vlastní dekorativní, užitkové i jiné předměty vyrobené z ABS, nylonu nebo PLA hmoty. Díky výběru široké platy barev ABS, nylonovému nebo PLA materiálu lze vytvořit opravdu rozmanitou paletu nejrůznějších předmětů. Jednoduchá obsluha Tiskárny Cube široké platy barev 3D j...

Všechny nabídky pro 3D Systems Cube Pro

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis 3D Systems Cube Pro

Novinkou v kategorii tiskáren jsou osobní 3D tiskárny od specializovaného výrobce 3D Systems, které Vám umožní vytvořit si vlastní dekorativní, užitkové i jiné předměty vyrobené z ABS, nylonu nebo PLA hmoty. Díky výběru široké platy barev ABS, nylonovému nebo PLA materiálu lze vytvořit opravdu rozmanitou paletu nejrůznějších předmětů.
Jednoduchá obsluha
Tiskárny Cube široké platy barev 3D jsou vyrobeny velmi precizně a z kvalitních materiálů, které umožňují vysokou životnost jednotlivých dílů. Druhou předností těchto 3D tiskáren je jejich jednoduchá obsluha i příjemný a intuitivní software pro platformy Windows a Mac.

Buďte kreativní
Přístroj umožňuje nanášet tenké vrstvičky pomocí velmi přesného mechanismu na sebe a tím vytvářet nejrůznější prostorové předměty. Nebude tak problém navrhnout si například vlastní výzdobu do kanceláře nebo domácnosti. Tiskárna poskytuje stavební prostor o rozměru 275 x 265 x 240 mm pro tvorbu různých předmětů.
Udělejte radost sobě nebo svým blízkým
Vytvořte nejrůznější prostorové předměty, kterými potěšíte své blízké nebo si vyzdobíte vlastní domácnost. Nevíte co zakoupit kamarádu k narozeninám nebo manželce k výročí? Stačí Vám pouze vytvořit v grafickém programu první věc, co Vás napadne a originální dárek je na světě. 3D tiskárny umožňují vytvářet nejrůznější jednoduché výtvory a přenést tak například Vaši fantazii do skutečné podoby.
Klíčové vlastnosti
Buďte první, kdo ve svém okolí bude vlastnit technologickou novinku v podobě netradiční 3D tiskárny. Ta umožňuje tisknout nejrůznější dekorační, dárkové a jiné předměty, které si sami navrhnete. Tiskárna Cube Pro 3D je určena pro domácí ale i firemní tisk. Přináší kompaktní design s vnitřním stavebním prostorem o rozměru 275 x 265 x 240 mm, možnost bezdrátového tisku nebo přímého tisku z mobilního zařízení. Rychlost tisku je až dvojnásobně vyšší než u ostatních tiskáren....

Parametry 3D Systems Cube Pro

Výrobce 3D Systems
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk PLA
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 275x265x240mm

Podobné produkty

Podobné fráze: