Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  3D tiskárny  >  3D Systems Cube 3

3D Systems Cube 3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Novinkou v kategorii tiskáren jsou osobní 3D tiskárny od specializovaného výrobce 3D Systems, které Vám umožní vytvořit si vlastní dekorativní, užitkové i jiné předměty vyrobené z ABS nebo PLA hmoty. Díky duálnímu barevnému tisku a výběru z až 23 barev ABS nebo PLA materiálu lze vytvořit opravdu rozmanitou paletu nejrůznějších předmětů. Jednoduchá obsluha Tiskárny Cube 3D jsou vyrobeny ve...

Všechny nabídky pro 3D Systems Cube 3

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis 3D Systems Cube 3

Novinkou v kategorii tiskáren jsou osobní 3D tiskárny od specializovaného výrobce 3D Systems, které Vám umožní vytvořit si vlastní dekorativní, užitkové i jiné předměty vyrobené z ABS nebo PLA hmoty. Díky duálnímu barevnému tisku a výběru z až 23 barev ABS nebo PLA materiálu lze vytvořit opravdu rozmanitou paletu nejrůznějších předmětů.

Jednoduchá obsluha
Tiskárny Cube 3D jsou vyrobeny velmi precizně a z kvalitních materiálů, které umožňují vysokou životnost jednotlivých dílů. Druhou předností těchto 3D tiskáren je jejich jednoduchá obsluha i příjemný a intuitivní software pro platformy Windows a Mac. Tiskárna disponuje dotykovým ovládacím panelem a umožňuje tisknout bezdrátově z počítače nebo přímo z mobilního zařízení.

Buďte kreativní
Přístroj umožňuje nanášet tenké vrstvičky pomocí velmi přesného mechanismu na sebe a tím vytvářet nejrůznější prostorové předměty. Nebude tak problém navrhnout si například vlastní výzdobu do kanceláře nebo domácnosti. Tiskárna poskytuje stavební prostor o rozměru 152 x 152 x 152 mm pro tvorbu různých předmětů.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým
Vytvořte nejrůznější prostorové předměty, kterými potěšíte své blízké nebo si vyzdobíte vlastní domácnost. Nevíte co zakoupit kamarádu k narozeninám nebo manželce k výročí? Stačí Vám pouze vytvořit v grafickém programu první věc, co Vás napadne a originální dárek je na světě. 3D tiskárny umožňují vytvářet nejrůznější jednoduché výtvory a přenést tak například Vaši fantazii do skutečné podoby.

Klíčové vlastnosti
Buďte první, kdo ve svém okolí bude vlastnit technologickou novinku v podobě netradiční 3D tiskárny. Ta umožňuje tisknout nejrůznější dekorační, dárkové a jiné předměty, které si sami navrhnete. Tiskárna Cube 3D je určena pro domácí tisk. Přináší kompaktní design s vnitřním stavebním prostorem o rozměru 152 x 152 x 152 mm, duální barevný tisk s výběrem z až 23 barev ABS nebo PLA, možnost bezdrátové...

Parametry 3D Systems Cube 3

Výrobce 3D Systems
Spotřební materiál Materiál struny pro tisk PLA
Tiskový prostor Určuje maximální rozměry tisknutelných předmětů. 152x152x152mm

Podobné produkty

Podobné fráze: