Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Základní desky  >  ASROCK P4I65G

ASROCK P4I65G

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 835 Kč
Popis produktu ASROCK P4I65G je zástupcem základních desek s výbornou cenovou dostupností postavených na osvědčených čipsetech Intel, pro procesory téhož výrobce v provedení pro socket 478. Podporovány jsou procesory Pentium 4 / Celeron D pro tento socket. Jedná se o desku kterou lze využít jako náhradu za již nefunkční desku ve straších sestavách. Základem desky je čipset Intel 865G. Je osazen...

Všechny nabídky pro ASROCK P4I65G

Popis ASROCK P4I65G

Popis produktu
ASROCK P4I65G je zástupcem základních desek s výbornou cenovou dostupností postavených na osvědčených čipsetech Intel, pro procesory téhož výrobce v provedení pro socket 478. Podporovány jsou procesory Pentium 4 / Celeron D pro tento socket. Jedná se o desku kterou lze využít jako náhradu za již nefunkční desku ve straších sestavách.
Základem desky je čipset Intel 865G. Je osazena dvojicí paměťových slotů DDR s podporou frekvence 400/333/266 MHz s možností celkové maximální kapacity 2 GB. Řadič paměti je dvoukanálový, což znamená dvojnásobnou propustnost paměťové sběrnice při osazení paměti v párech.
Součástí čipsetu je integrovaná grafická karta Intel Extreme Graphics 2 s výstupem na klasický analogový VGA port. Uživatel má k dispozici jeden slot AGP 8x pro případnou instalaci výkonnější grafické karty. Pro rozšiřující karty lze využít trojici klasických PCI slotů a jeden slot AMR. Čipset nabízí 2x Serial ATA 1.5Gb/s rozhraní bez podpory RAID diskových polí a k dispozici jsou také dva kanály ATA100 a jeden konektor pro disketovou mechaniku. Pro připojení k síti Ethernet je k dispozici integrovaná síťová karta Realtek 8101L 10/100Mbps a kvalitní prostorový zvuk zajišťuje audio kodek Cmedia 9761A.
Samozřejmostí je podpora USB 2.0 rozhraní - k dispozici je 10 portů ( 6 v rámci zadního panelu + další 4 po připojení pomocí interních konektorů). Díky dostatečnému počtu portů USB 2.0 nebudete mít problém připojit k počítači Váš MP3 přehrávač, externí vypalovací mechaniku nebo disk, digitální kameru, digitální fotoaparát a ostatní moderní zařízení. Výrobce neopomenul ani porty PS/2 pro starší klávesnice a myši a také paralelní port.
Deska je formátu Micro ATX s rozměry 244 x 198 mm.
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Patice:
478 socket
Základní parametry
Patice:
478 socket
Čipová sada:
Intel 865G
Formát základní desky:
Micro ATX...

Parametry ASROCK P4I65G

Výrobce Asrock
Socket Patice procesoru - každý procesor má specifický tvar, který zapadne pouze do správné patice (neboli socketu) základní desky. Socket Intel 478
Podporované paměti Pokud základní deska podporuje připojení DDR3, pak je možné připojit k ní i DDR2. DDR
Počet paměťových slotů 2
Počet SATA konektorů 2

Podobné produkty

Podobné fráze: