Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní technika  >  Manuální nástroje  >  Zahradní nůžky  >  Gardena StarCut BL 410 comfor

Gardena StarCut BL 410 comfort

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 109 Kč
Porovnat 8 obchodů
* Snadné a pohodlné stříhání také v hustých keřích a stromech. * Bez zachytávání. * Kompletně uvnitř uložené táhlo. * Extra lehká a úzká stříhací hlava. * Individuálně ze země nastavitelný úhel střihu (200°) pro přesné stříhání větví v každém směru růstu. * Speciální tvar nože drží stříhaný materiál v optimální oblasti stříhání – pro lehký, čistý střih. * Dodatečná úspora síly díky vnitřnímu klad...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Gardena StarCut BL 410 comfort

Popis Gardena StarCut BL 410 comfort

TimKutil píše:

Snadné a pohodlné stříhání také v hustých keřích a stromech.
Bez zachytávání.
Kompletně uvnitř uložené táhlo.
Extra lehká a úzká stříhací hlava. Individuálně ze země nastavitelný úhel střihu (200°) pro přesné stříhání větví v každém směru růstu.
Speciální tvar nože drží stříhaný materiál v optimální oblasti stříhání - pro lehký, čistý střih.
Dodatečná úspora síly díky vnitřnímu kladkovému převodu.
Precizně broušené nože s nepřilnavým povlakem.
Tažné pouzdro se stopkou proti sklouzávání.
Přídavné T-držadlo pro ještě větší dosah (celkový dosah s uživatelem cca 3,5 m).
Extra lehká a stabilní hliníková tyč.
Bezpečnostní uzávěr.
Ochrana nože.
Celková délka: 230 –410 cm
Max.průměr stříhané větve: cca 32 cm

Superdiskont.cz píše:

Teleskopické stříhací kopí na stromy StarCut 410 BLTeleskopické stříhací kopí na stromy StarCut 410 BL dosáhne všude. I v hustých stromech snadno ustřihne větve o průměru až cca 32 mm. Od modelu StarCut 160 BL (č. výrobku 8780-20) se odlišuje teleskopickou hliníkovou rukojetí, kterou lze plynule nastavit na délku v rozsahu 230-410 cm, a to aniž by bylo třeba seřizovat tažnou objímku. Praktické: kompletně uvnitř uložené táhlo se nezamotá do větví. Velmi lehká a úzká stříhací hlava umožňuje pohodlné a přesné stříhání. Úhel při stříhání ze země (až 200°) je možné individuálně nastavit, lze tak přesně stříhat větve ve všech směrech. Nůž speciálního tvaru přidržuje stříhaný materiál v optimální stříhací oblasti a umožňuje zvláště snadné a čisté stříhání. Vnitřní převodový mechanismus šetří námahu a poskytuje vyšší stříhací sílu. Silné stříhání je tak zvláště snadné. Toto kopí na větve mají přesně broušené nože s nepřilnavým povlakem, které snadno stříhají větve i se snadno čistí. Povlak zároveň funguje jako ochrana proti korozi. Nůžky jsou vybavené tažnou rukojetí s neklouzavou koncovou zarážkou a přídavnou T-rukojetí, která umožňuje ještě větší dosah - uživatel získá dosah cca 6,5 m. Velmi lehká a pevná hliníková rukojeť zaručuje vysokou stabilitu a má nízkou hmotnost, díky tomu je manipulace snadná a přesná. Praktickou funkcí je bezpečnostní zámek, který zajišťuje bezpečnou přepravu a skladování po práci. Na toto teleskopické stříhací kopí na stromy společnost GARDENA poskytuje záruku 25 let.Vysoký dosahDíky délce 160 cm a prostřednictvím dodatečné prodlužovací T-rukojeti lze bez žebříku dosáhnout i na vysoké stromy.Přesné a jisté stříháníStříhací úhel (až 200°) lze individuálně nastavit ze země, což umožňuje přesné a jisté stříhání větví všech směrů růstu, a to i nejhustších keřích.Přesvědčivě šetří námahuVnitřní převodový mechanismus usnadňuje přesné a silné stříhání.Zvláště nízká hmotnostDíky vysoce lehkým hliníkovým rukojetím váží nůžky na větve Comfort pouhých 89...

Nakupka.cz píše:

Produkt Teleskopické stříhací kopí na stromy Gardena 410 BL Comfort zařazený v: Zahradní nářadí > Zahradnické nůžky, Objednací kód: ZA-2595, výrobce: Gardena, typ nůžek: střihací kopí, typ břitu: dvoubřité, délka: 4100 mm

REMONT ČERPADLA píše:

Teleskopické stříhací kopí na stromy StarCut 410 BL dosáhne všude.
I v hustých stromech snadno ustřihne větve o průměru až cca 32 mm.
Od modelu StarCut 160 BL (č. výrobku 8780-20) se odlišuje teleskopickou hliníkovou rukojetí, kterou lze plynule nastavit na délku v rozsahu 230-410 cm, a to aniž by bylo třeba seřizovat tažnou objímku.
Praktické: kompletně uvnitř uložené táhlo se nezamotá do větví.
Velmi lehká a úzká stříhací hlava umožňuje pohodlné a přesné stříhání.
Úhel při stříhání ze země (až 200°) je možné individuálně nastavit, lze tak přesně stříhat větve ve všech směrech.
Nůž speciálního tvaru přidržuje stříhaný materiál v optimální stříhací oblasti a umožňuje zvláště snadné a čisté stříhání.
Vnitřní převodový mechanismus šetří námahu a poskytuje vyšší stříhací sílu.
Silné stříhání je tak zvláště snadné.
Toto kopí na větve mají přesně broušené nože s nepřilnavým povlakem, které snadno stříhají větve i se snadno čistí. Povlak zároveň funguje jako ochrana proti korozi.
Nůžky jsou vybavené tažnou rukojetí s neklouzavou koncovou zarážkou a přídavnou T-rukojetí, která umožňuje ještě větší dosah - uživatel získá dosah cca 6,5 m.
Velmi lehká a pevná hliníková rukojeť zaručuje vysokou stabilitu a má nízkou hmotnost, díky tomu je manipulace snadná a přesná.
Praktickou funkcí je bezpečnostní zámek, který zajišťuje bezpečnou přepravu a skladování po práci.
Na toto teleskopické stříhací kopí na stromy společnost GARDENA poskytuje záruku 25 let.

Parametry Gardena StarCut BL 410 comfort

Výrobce Gardena

Podobné produkty

Podobné fráze: