Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní technika  >  Manuální nástroje  >  Zahradní nůžky  >  FISKARS 112190 s převodem, háková hlava (S)

FISKARS 112190 s převodem, háková hlava (S)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis: * malé dvouruční nůžky * spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví * snadno uchopíte větev mezi čepele * max. průměr střihu: 38 mm * délka: 450 mm * hmotnost: 490 g Parametry Nůžky na větve FISKARS převodové, háková hlava, S (112190) černá * Výška: 45 cm * Průměr střihu: 3.8 cm

Doporučujeme

Všechny nabídky pro FISKARS 112190 s převodem, háková hlava (S)

Doprava: 149 Kč
= 988 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis FISKARS 112190 s převodem, háková hlava (S)

KASA.cz píše:

Popis:
malé dvouruční nůžky
spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví
snadno uchopíte větev mezi čepele
max. průměr střihu: 38 mm
délka: 450 mm
hmotnost: 490 g
Prodloužená záruka 5 let na zahradní nářadí.

MALL.CZ píše:

Patentovaná technologie nůžek Fiskars 112190 umožňuje stříhat s vynaložením třikrát menší síly než u nůžek s klasickým mechanismem. Nůžky jsou vhodné pro stříhání tlustých, syrových větví. Délka nůžek je 46 cm, max. průměr střihu je 38 mm.

SOFTCOM.cz píše:

Dvouruční nůžky Fiskars jsou vhodné pro všechny druhy střihání v zahradě až do průměru větví 50 mm. Unikátní převod PowerGear™ zvyšuje střižný výkon a rovnoměrně rozděluje sílu, kterou působíme na držadla tak, aby byla přibližně stejná v celém průběhu střihu. Patentovaná technologie PowerStep™ umožňuje stříhat větve v jednom či více krocích. Usnadňuje práci mladým stejně jako seniorům tím, že eliminuje zátěž a únavu a zvyšuje tak pohodlí při práci. Nůžky jsou vyrobeny z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, jsou lehké a velmi pevné. Střižné čepele jsou z kvalitní CrMoV oceli, potažené PTFE pro snížení tření. Dvouruční nůžky Fiskars se dodávají ve třech typech: jednočepelové, dvoučepelové se spodní čepelí ve tvaru háku nebo ve tvaru běžných zahradních nůžek. Jednočepelové nůžky jsou určené pro střihání suchého a tvrdého dřeva. Dvoučepelové se spodní čepelí ve tvaru háku jsou pro střihání tlustých, syrových větví a poslední typ s nůžkovou čepelí je navržen pro přesný střih větví i špičkami čepelí.
spodní čepel ve tvaru háku pro střihání tlustých, syrových větví
snadno uchopíte větev mezi čepele
Váha 490 g
Délka 460 mm

SIGMAshop.cz píše:

Patentovaná technologie nůžek Fiskars 112190 umožňuje stříhat s vynaložením třikrát menší síly než u nůžek s klasickým mechanismem. Nůžky jsou vhodné pro stříhání tlustých, syrových větví. Délka nůžek je 46 cm, max. průměr střihu je 38 mm.
Nůžky jsou vhodné pro všechny druhy stříhání na zahradě.
Spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví.
Snadno uchopíte větev mezi čepele.
Patentovaná technologie umožňuje stříhat s vynaložením třikrát menší síly než u nůžek s klasickým mechanismem.
Horní čepel z nerezové oceli o vysoké tvrdosti potažená kluznou vrstvou.
Velmi lehká a pevná držadla.

ElektroInternet.cz píše:

Nůžky na větve Fiskars S112190, převodové, háková hlava, S
Fiskars
1
24
Typ nůžek: na větveMechanismus: převodovýPrůměr střihu (mm): 38Provedení výrobku: černá barvaPopis:* malé dvouruční nůžky* spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví* snadno uchopíte větev mezi čepele* max. průměr střihu: 38 mm* délka: 450 mm* hmotnost: 490 gProdloužená záruka 5 let na zahradní nářadí.Rozměry výrobku:Hmotnost (kg): 0.490Výška (cm):...

www.eleshop.cz píše:

Typ nůžek: na větve Mechanismus: převodový Průměr střihu (mm): 38 Provedení výrobku: černá barva Popis: * malé dvouruční nůžky * spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví * snadno uchopíte větev mezi čepele * max. průměr střihu: 38 mm * délka: 450 mm * hmotnost: 490 g Prodloužená záruka 5 let na zahradní nářadí. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.490 Výška (cm): 45.00 Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.507 Výška (cm): 52.50 Šířka (cm): 16.20 Hloubka (cm): 2.80 EAN: 6411501121905 Záruční doba: 60 měsíců Kvalitní dvouruční nůžky na větvě s hákovou hlavou určené pro stříhání čerstvého dřeva s max. průměrem 38 mm.

4home.cz píše:

Malé dvouruční nůžky na větve Fiskars s hákovou hlavou. Spodní čepel ve tvaru háku pro stříhání tlustých, syrových větví. Snadno uchopíte větev mezi čepele. Maximální průměr střihu 38 mm.

eoshop.cz píše:

Fiskars Nůžky na silné větve, převodové Powergear Technické parametry: Délka: 450 mm Hmotnost: 490 g Max.střihaný průměr 38 mm Všeobecné vlastnosti: Materiál: Polyamid vyztužený skelnými vlákny. Střižné čepele jsou z kvalitní CrMoV oceli, potažené PTFE pro snížení tření. Lehké a velmi pevné Spodní čepel je ve tvaru háku pro střihání tlustých, syrových větví. Snadno uchopíte větev mezi čepele. Díky malé hmotnosti s nimi lze stříhat i velmi dlouhou dobu s minimální únavou. Držadla z měkkým povrchem pro pohodlné držení. Patentovaná technologie PowerStep™: umožňuje stříhat větve v jednom či více krocích. Usnadňuje práci mladým stejně jako seniorům tím, že eliminuje zátěž a únavu a zvyšuje tak pohodlí při práci.

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Zahradní pákové nůžky série PowerGear™ II pro střihání čerstvé zeleně, živých plotů a keřů. Jsou dlouhé 45 cm a váží 490 g, což umožňuje stříhání bez námahy i při delším používání. Technologie EaseCut™ zvyšuje řezný výkon až 3x. Převodový mechanismus zajišťuje větší sílu při střihání bez zbytečné námahy. Lze stříhat větve s tloušťkou až 38 mm. Spodní hákovitá čepel větev bezpečně přidržuje, horní čepel s nepřilnavou vrstvou provede čistý řez. Čepele zůstanou dlouho ostré i při častém použití. Technologie EaseCut™·Vysoký řezný výkon díky převodovému mechanismu Zahradní pákové nůžky Fiskars PowerGear II 45 cm 112190 od výrobce Fiskars v kategorii Nářadí|Zahradní technika|Péče o stromy a keře|Nůžky na větve. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Nakupka.cz píše:

Produkt Nůžky Fiskars na větve převodové, háková hlava S112590 zařazený v: Zahradní nářadí > Zahradnické nůžky, Objednací kód: ZA-4639, výrobce: Fiskars, typ nůžek: na větve, typ břitu: jednobřité, délka: 695 mm, hmotnost: 1,12 kg

Parametry FISKARS 112190 s převodem, háková hlava (S)

Výrobce Fiskars
Druh Nůžky

Podobné produkty

Podobné fráze: