Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Vysavače  >  ELECTROLUX ZUSORIGDB

ELECTROLUX ZUSORIGDB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 990 Kč
Porovnat 9 obchodů
Vysavač Electrolux ZUSORIGINB + poskytuje kvalitní vysávání hlavně díky hubici AeroPro. Tato se kvalitně a šetrně postará o podlahy, dlažby i podlahy se spárami. Navíc systém Silent AeroPro zajistí při vysávání ještě nižší hladinu zvuku. Díky aerodynamickému designu vysavač podává skvělý výkon při nízké hlučnosti. O důkladné vysávání není postaráno jen díky kvalitnímu výkonu motoru, ale i díky pr...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ELECTROLUX ZUSORIGDB

Popis ELECTROLUX ZUSORIGDB

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Vysavač Electrolux ZUSORIGDB+ Ultra Silencer od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ELEZUSORIGDBPLUS - Můžete vysávat, aniž byste kohokoli rušili. Díky pokroku, kterého naši konstruktéři dosáhli s technologií SilentAir™, je vysavač UltraOne Green vybaven vylepšenou bezhlučnou hadicí a bezhlučnou, avšak mimořádně účinnou hubicí AeroPro Silent. Klíčová...

MALL.CZ píše:

Sáčkový vysavač Electrolux ZUSORIGDB+ je velmi tichý s hlučností pouhých 61 dB. Naprostý komfort při úklidu vám zaručí ergonomické držadlo a extra velký akční rádius 12 m. V příslušenství najdete hubici 3v1 a hubici na tvrdé podlahy.

Smartelektro.cz píše:

Extra tichý vysavač ElectroluxUltraOne Green je vybaven vylepšenou bezhlučnou hadicí a bezhlučnou, avšak mimořádně účinnou hubicí AeroPro Silent. Prvotřídní výsledky při vysávání.Extra velký pracovní dosah.

KASA.cz píše:

Sáčkový vysavač UltraSilencer
příkon 700W
Omyvatelný hygienický filtr (Hygiene Filter 12™)
délka přívodního kabelu 9m
akční rádius 12m
Nová tišší konstrukce hubice AeroPro silent
objem prachového sáčku 3,5l
rukojeť s ergonomickým držadlem
mechanická regulace výkonu
hubice na tvrdé podlahy AeroParketto Pro™
teleskopické trubky
velmi tichý 61dB(A)
funkce soft start
nesené příslušenství Aeropro 3v1 (kartáček, štěrbinovka,hubice na čalounění)
měkčená kolečka
mechanický indikátor plného prachového sáčku
barva tmavě modrá
Extra tichý díky technologii SilentAir™
Můžete vysávat, aniž byste kohokoli rušili. Díky pokroku, kterého naši konstruktéři dosáhli s technologií SilentAir™, je vysavač UltraOne Green vybaven vylepšenou bezhlučnou hadicí a bezhlučnou, avšak mimořádně účinnou hubicí AeroPro Silent.
Hubice AeroPro™ ParkettoPro pro účinné vysávání na tvrdých podlahách
Vysávání na různých typech tvrdých podlah je nyní snadnější než kdykoli předtím. Tento model je rovněž vybaven hubicí AeroPro™ ParkettoPro, která je uzpůsobena pro snadné vysávání dřevěných podlah, dlaždic a podlah se štěrbinami.
Prvotřídní výsledky vysávání s optimalizovaným průtokem vzduchu
Schopnost vysavače vysávat prach a vlákna nezávisí výhradně na výkonu motoru. K zajištění intenzivního sacího výkonu jsme optimalizovali také průtok vzduchu a vytvořili jsme důmyslné hubice, které poskytují skvělé výsledky na všech typech povrchů.
Jednoduché používání díky ergonomickému designu a extra velkému pracovnímu dosahu 12 m
Lehký s jednoduchým manévrováním okolo nábytku a rohů. Díky pracovnímu dosahu 12 m není třeba měnit zásuvku tak často. UltraSilencer s lehko přístupnými ovládači, pevnou teleskopickou hliníkovou trubicí a měkkými gumovými kolečky promění vysávání v radost.
Hubice AeroPro™ Silent pro ještě tišší a účinnější vysávání
Naše hubice A...

ElektroInternet.cz píše:

Vysavač Electrolux ZUSORIGDB+ Ultra Silencer
Electrolux
1
24
Typ vysavače: podlahovýVysávání: suchéPříkon vysavače (W): 700Hlučnost (dB): 61Regulace výkonu: na vysavačiObjem prachového sáčku nebo nádoby (l): 3.5Určení: pro alergikyEnergetická třída: ATřída účinnosti vysávání koberců: CTřída účinnosti vysávání tvrdých podlah: ATřída emisí prachu z vysavače: ATyp filtrace: sáčkovýHEPA filtr: omyvatelnýDruh filtru: Omyvatelný Hygiene FilterTurbokartáč:...

Patro.cz píše:

Typ vysavače: podlahový
Vysávání: suché
Příkon vysavače (W): 700
Hlučnost (dB): 61
Regulace výkonu: na vysavači
Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 3.5
Určení: pro alergiky
Energetická třída: A
Třída účinnosti vysávání koberců: C
Třída účinnosti

elektrospecialista.cz píše:

Electrolux UltraSilencer Origdb+ využívá jedinečnou Silent Air™ technologii, která zaručuje silné proudění vzduchu a silný sací výkon pro dokonalé výsledky čištění s hladinou hluku pouhých 61 dB. Nyní s ještě lepším energetickým hodnocením!
Extra tichý díky technologii Silent Air™.
Můžete vysávat, aniž byste kohokoli rušili. Díky pokroku, kterého naši konstruktéři dosáhli s technologií Silent Air™, je vysavač UltraSilencer vybaven vylepšenou bezhlučnou hadicí a bezhlučnou, avšak mimořádně účinnou hubicí AeroPro Silent.
Hubice AeroPro™ Parketto Pro pro účinné vysávání na tvrdých podlahách.
Vysávání na různých typech tvrdých podlah je nyní snadnější než kdykoli předtím. Tento model je rovněž vybaven hubicí AeroPro™ Parketto Pro, která je uzpůsobena pro snadné vysávání dřevěných podlah, dlaždic a podlah se štěrbinami.
Prvotřídní výsledky vysávání s optimalizovaným průtokem vzduchu.
Schopnost vysavače vysávat prach a vlákna nezávisí výhradně na výkonu motoru. K zajištění intenzivního sacího výkonu jsme optimalizovali také průtok vzduchu a vytvořili jsme důmyslné hubice, které poskytují skvělé výsledky na všech typech povrchů.
Snadné použití díky ergonomickému designu a extra dlouhému dosahu 12 m.
Lehký a snadno ovladatelný kolem nábytku a rohů. S dosahem 12 m nebudete muset tak často měnit zásuvky. A díky snadno přístupným ovládacím tlačítkům, stabilní výsuvné hliníkové trubici a měkkým pryžovým kolečkům je vysávání s vysavačem UltraSilencer radost.
Hubice AeroPro™ Silent pro ještě tišší a účinné vysávání.
Naše hubice AeroPro Silent zajišťuje při vysávání ještě nižší hlučnost. Díky aerodynamickému designu vysavače UltraSilencer a hubici se sacím účinkem do hloubky získáte intenzivní a účinný sací výkon bez vysoké hladiny hluku.
Sáčkový vysavač se sáčkem S-Bag.
S-Bag je standard kvalitního prachového sáčku. Další informace naleznete na www.s-bag.com
Indikace plného sáčku
Malý dis...

Parametry ELECTROLUX ZUSORIGDB

Výrobce Electrolux
Vodní filtr Ano
Objem sáčku/nádoby Udává objem prachové nádoby vysavače. (Případně kombinované sběrné nádoby na odpadní vodu). 3.5l
Typ vysavače Podlahové vysavače jsou nejrozšířenější v domácnostech. Základem je vysavač a do něho připojená vysávací hubice a tyč. Podobný princip platí u víceúčelových. Ruční vysavače jsou naopak vhodnější pro těžko dosažitelná místa. Robotické vysavače fungují Podlahové
Sací výkon 700W
Příkon Příkon udává výkonnost vysavače. Čím větší číslo, tím je počítač výkonnější. Pro drsnější povrchy je vhodné vybrat počítač s vyšším příkonem. 700W
Šamponování Ne
Hlučnost Hlučnost se udává v dB. Čím nižší číslo, tím menší hlučnost. Nejnižší hodnota se pohybuje kolem 70dB. 61dB

Podobné produkty

Podobné fráze: