Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Vodácké potřeby  >  Vodácké doplňky

Vodácké doplňky

Výrobci:

Sevylor  •  Intex  •  Campingaz  •  BESTWAY
Nalezeno:    25 produktů

INTEX Držák motoru ke člunu

Závěsný držák motoru ke člunům INTEX. Technická data: - držák motoru pro čluny INTEX - příslušenství k nafukovacím člunům - jednoduchá montáž - vhodný pro motory do výkonu 3.0 HP - materiál: plast-alu - rozměry držáku: 20 x 30 x 3 cm Doporučeno pro čluny: Challanger 3 Challanger 4 Seahawk II Seahawk 2 Seahawk 3 Seahawk 4 Excursion 3 Excursion 4 Excursion 5 Mariner 3 Mariner 4

Více informací
od 602 Kč
Koupit nejlevněji

Bestway Nafukovací kruh Mickey Mouse

<p>Nafukovací kruh potištěný Mickey Mouse, 56 cm, 3 - 6 let.</p>

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

Campingaz Akumulátorový motorek

CAMPINGAZ Akumul&amp;aacute;torov&amp;yacute; motorek QUICKPUMP &amp;nbsp; Akumul&amp;aacute;torov&amp;yacute; kompresor od Campingaz pro nafukovac&amp;iacute; karimatky. Slouž&amp;iacute; K nafukov&amp;aacute;n&amp;iacute; a vyfukov&amp;aacute;n&amp;iacute; matrac&amp;iacute; Coleman a Campingaz. Př&amp;iacute;padně i člunů. Na jedno nabit&amp;iacute; nafoukne a vyfoukne matraci Coleman Comfort bed double minim&amp;aacute;lně 6&amp;times;. &amp;nbsp; Akumul&amp;aacute;torov&amp;yacute; komp...

Více informací
od 930 Kč
Koupit nejlevněji

Motor Sevylor SBM 18

Lehký 12V závěsný elektromotor SBM18 vhodný především pro lehké nafukovací čluny – např. Fish Hunter, Caravelle, Tender. Ideální pro rybaření na rybnících a jezerech. <br /> <br /> <ul><li>Rozměry: délka nohy 55 cm, rozteč 45 mm, průměr vrtule 14,5 cm, délka kabelu 155 cm. </li> <li>Napájení motoru: 12 V, max.. </li> <li>Výkon: 180 W; 0,5 HP (Horsepower). </li> <li>Tah: 8,2 kg. </li> <li>Doba provozu: cca 2 hod. </li> <li>2 rychlosti vpřed a 2 vzad. Hmotnost: 2,45 kg.</li></ul><br /> Baterie ne...

Více informací
od 3 039 Kč
Koupit nejlevněji

Sevylor FP5L

Univerzální nožní pumpa pro nafukování a vyfukování. Rozměr: 30 x 22 cm. Výkon: 5L / min., 300 mBar.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Sevylor Pumpa 12V

Rozměr: 19,7 x 18,6 cm; Výkon: 43 L/min., 100 mBar (15 PSI)

Více informací
od 1 199 Kč
Koupit nejlevněji

Sevylor RB 2500G

Nabízíme množství příslušenství, které vám pomůže dokonale využít nafukovací produkty Sevylor. Můžete si být jisti bezpečností doplňků, které byly testovány a zkoušeny, aby splňovaly nejpřísnější normy a vaše požadavky na vysokou kvalitu. Ruční pumpa SEVYLOR RB 2500G Univerzální ruční pumpa pro nafukování a vyfukování. Technická data: - rozměr: 46 x 22 cm - výkon: 2x 2 L, 485 mBar (7.0 PSI)

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

SEVYLOR SPK MAINTAINCE KIT

Sada na opravy nafukovacích člunů: <br /> <br /> <ul><li>1x Bostonský ventil, </li> <li>2x velký a 2x malý push-in-plugs, </li> <li>3 tipy nástavců na nafukovací pumpy, </li> <li>1x lepidlo RK, </li> <li>3x PVC. </li></ul><br /> Hmotnost lepidla: 5 g.

Více informací
od 197 Kč
Koupit nejlevněji

INTEX Pumpa dvoučinná Double Quick III - 48 cm

Ruční pumpa dvojčinná pro nafukovaní matrací, člunů, míčů a jiných hraček. Příslušenství 3 nástavce, 1 metr hadice. Pumpa je ve dvou variantách Quick II.(36 cm),III.(48 cm).

Více informací

INTEX Pumpa dvoučinná Double Quick II - 36 cm

Ruční pumpa dvojčinná pro nafukovaní matrací, člunů, míčů a jiných hraček. Příslušenství 3 nástavce, 1 metr hadice. Pumpa je ve dvou variantách Quick II.(36 cm),III.(48 cm).

Více informací

Držák motoru k nafukovacím člunům Fishman

Držák motoru k nafukovacím člunům Fishman vhodný pro elektrické motory. Technická data: - příslušenství k nafukovacím člunům - jednoduchá montáž - nastavitelná délka opěrných tyčí - vhodný pro elektrické motory - doporučeno pro čluny Fishman

Více informací

Motor pro nafukovací čluny 18 lbs - elektrický 180 W

...ím pro lehké nafukovací čluny. Ideální pro rybaření na rybnících a jezerech. Technická data: - provozní napětí 12V baterií s výkonem 180 W - tah na šroubu - 18 lbs / 6,7 kgs - počet rychlostí 2 vpřed / 2 zpět - vhodný k použití ve sladké i slané vodě - tíchý dvoulistý lodní šroub - pojistka pro nastavení hloubky zánoru - hmotnost: 3,5 kg - vhodný pro rybáře, vodní turisty, rodinnou dovolenou - baterie, nabíječka a držák motoru nejsou součástí balení

Více informací

Bobbie & Friends dotyková plyšová hračka se zvuky

Bobbie, Katy a Bobo jsou ti praví společníci pro vaše děťátko. Tento unikátní koncept dětských plyšových hraček se vyznačuje vysokou kvalitou, barevností a různorodostí povrchových materiálů. Rozvíjí zrakové, hmatové a sluchové vnímání. Zdokonaluje koordinaci rukou a očí. Procvičuje jemnou motoriku. Testování v české státní zkušebně.

Více informací

Figurka Power Rangers 12 cm 6 druhů

...riálového fenoménu 90. let minulého století, tentokrát s novými hrdiny, v novém sci-fi filmu, který se vám představí 6. 4. 2017. Pětice teenagerů je odhodlána zachránit svět, ale nejprve se musí vypořádat sama se sebou, se svými problémy a se svým okolím. Nechte se inspirovat bravurně zpracovaným filmem, sbírejte figurky a užijte si spoustu zábavy i s ostatními licenčními výrobky jako je třeba jedinečný meč se zvuky nebo zvuková maska pravého Power Rangera.

Více informací

Chuggington - sada koleje a značky

Pojďte s námi navštívit městečko Chuggington, kde můžete zažít nejedno železniční dobrodružství. Pohybují se zde po kolejích mašinky zvídavé, veselé a ochotné kdykoli každému pomoci. Koko, Týna, Zak, Broník, a další mašinky vás zvou do svého světa. Staňte se součástí animovaného světa Chuggington. Na jaře poběží tento dětský britský seriál na Déčku. Sbírejte vláčky, bavte se s hracími sadami.

Více informací

Moon Dough sada (pizza, zmrzlinářský vozík, pokladna)

...ovací hmoty, 21,3g bílé modelovací hmoty a návod. Zmrzlinářský vozík – se zmrzlinářským vozíkem si můžete vytvořit zmrzlinu do kornoutu nebo do mističky. Vytvořte si několik druhů zmrzliny. Balení obsahuje zmrzlinářský vozík, kornout, misku, lopatku na zmrzlinu, lžičku, hrací plochu, 42,5g bílé modelovací hmoty, 21,3g červené modelovací hmoty, 21,3g zelené modelovací hmoty a návod. Vhodné pro děti od 3 let. Do poznámky uveďte, o jaký druh máte zájem.

Více informací

Bindeez květinářství

...it, penál nebo školní tašku. Prostě všude tam, kam chceš. Vyzkoušej si udělat i 3D obrázky. Je to tak jednoduché! Novinka! Bindeez květinový stánek! Vysypte korálky do květinového stánku, který vám poslouží jako zásobník na Bindeez korálky. Vyrobte si rozmanité kytičky a ozdobte si s nimi svůj pokoj! Balení obsahuje květinářský stánek, Bindeez pero, lopatičku, sprej, květináč, truhlík, 500 korálků, 2 formy, 3 šablony a návod. Vhodné pro děti od 4 let.

Více informací