Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Jídelní a hygienické potřeby  >  Vaničky

Vaničky

Výrobci:

Tega  •  Curver  •  Babymoov  •  Heidrun
Nalezeno:    124 produktů

Curver Vanička 35 l

Praktická vanička Curver v barvě luna. Postranní úchyty pro snadnou manipulaci. Vhodné jak pro koupání dětí i jako koš na vyprané prádlo. Objem 35 l.

Více informací
od 267 Kč
Koupit nejlevněji

TEGA Anatomická vanička 100 cm růžová aqua

Dětská anatomicky tvarovaná poloprůhledná plastová vanička s obrázky. Délka vaničky je 100 cm. Pro děti od 0 do 12 měsíců. Vaničku naplněnou vodou nepřemisťujte. Vodu z vaničky vždy nejdříve odčerpejte. Teploměr není součástí vaničky. Obrázek je pouze ilustrační.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Babymoov Digibath 3v1

Dětská vanička 2014, váha (kg/lb) a teploměr vody (°C/°F) v jednom. S digitálním displejem (jsou zapotřebí 2AAA baterie, nejsou součástí). Uvnitř ergonomicky tvarovaná, s měkkou EVA pěnou. Rozměr: 79cm x 47cm x 23cm. Objem: 24l. Váha: 2,1kg. Materiál: polypropylen. Neobsahuje ftaláty, PVC ani BPA. Vhodná pro děti od 0 do 12 měsíců (max. 15kg). Možno dokoupit výpusť a stojan.

Více informací
od 1 891 Kč
Koupit nejlevněji

Babymoov WC adaptér Soft s úchyty ŽÁBA

Adaptér na WC s vyvýšeným opěrátkem a plastovými úchyty. Sedací část je měkká, potažená PVC a odnímatelná. Na spodní straně jsou 4 protiskluzové podložky. Vhodné pro děti do 30kg. Rozměr: 41cm x 38cm x 6cm.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Babymoov stojan k vaničce Boat

Bílý stojan vhodný k vaničce Boat. Má odkládací přihrádku. Skládatelný.

Více informací
od 728 Kč
Koupit nejlevněji

TEGA Anatomická vanička 100 cm Malá Princezna bílá

Dětská anatomicky tvarovaná plastová vanička s obrázkem princezny. Délka vaničky je cca 100 cm. Pro děti od 0 do 12 měsíců. Vaničku naplněnou vodou nepřemisťujte. Vodu z vaničky vždy nejdříve odčerpejte.

Více informací
od 234 Kč
Koupit nejlevněji

TEGA Anatomická vanička 100 cm Malá Princezna růžová

Dětská anatomicky tvarovaná plastová vanička s obrázkem princezny. Délka vaničky je cca 100 cm. Pro děti od 0 do 12 měsíců. Vaničku naplněnou vodou nepřemisťujte. Vodu z vaničky vždy nejdříve odčerpejte.

Více informací
od 214 Kč
Koupit nejlevněji

TEGA Anatomická vanička 100 cm modrá safari

Dětská anatomicky tvarovaná plastová vanička s obrázky. Délka vaničky je 100 cm. Pro děti od 0 do 12 měsíců. Vaničku naplněnou vodou nepřemisťujte. Vodu z vaničky vždy nejdříve odčerpejte.

Více informací
od 208 Kč
Koupit nejlevněji

TEGA Anatomická vanička 100 cm zelená safari

Dětská anatomicky tvarovaná plastová vanička s obrázky. Délka vaničky je 100 cm. Pro děti od 0 do 12 měsíců. Vaničku naplněnou vodou nepřemisťujte. Vodu z vaničky vždy nejdříve odčerpejte.

Více informací
od 228 Kč
Koupit nejlevněji

CAM UNIVERSAL 2014 šedé

Stojan na dětskou vaničku, který vám umožní pohodlné koupání dítěte v úrovni vašeho pasu. Poskytne úlevu zádům a nebudete muset sklánět tolik trup při koupání dítěte. Použitelný pro vaničky CAM Bagno, Bolicina, Surf a Baby Spa. Vanička není součástí balení! Parametry: rozměry (vxšxd): 84-88x52-57x90 cm hmotnost: 2,8 kg

Více informací

CAM BABY BAGNO 2016 růžová

Dětská vanička CAM BABY BAGNO 2016 - růžová Luxusní anatomická vanička s protiskluzovou úpravou a s praktickými přihrádkami na věci. Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. Výhody: nová ergonometrie vaničky nové oválné tvarování vhodné pro děti od 0 do 6 měsíců v poloze vleže vhodné pro děti od 6 měsíců do 1 roku v poloze vsedě Parametry: ...

Více informací

CAM BABY BAGNO 2016 modrá

Dětská vanička CAM BABY BAGNO 2016 - modrá Luxusní anatomická vanička s protiskluzovou úpravou a s praktickými přihrádkami na věci. Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. Výhody: nová ergonometrie vaničky nové oválné tvarování vhodné pro děti od 0 do 6 měsíců v poloze vleže vhodné pro děti od 6 měsíců do 1 roku v poloze vsedě Parametry:

Více informací

CAM BOLLICINA 2016 bílá

Dětská vanička CAM BOLLICINA 2016 - bílá Oválná anatomická vanička s praktickými úchyty pro přenášení. Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. Výhody: nová ergonometrie vaničky nové oválné tvarování vhodné pro děti od 0 do 6 měsíců - vykoupete v poloze vleže vhodné pro děti od 6 měsíců do 1 roku v poloze vsedě Parametry: rozměry ...

Více informací

CAM BOLLICINA 2016 zelená

Dětská vanička CAM BOLLICINA 2016 - zelená Oválná anatomická vanička s praktickými úchyty pro přenášení. Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. Výhody: nová ergonometrie vaničky nové oválné tvarování vhodné pro děti od 0 do 6 měsíců - vykoupete v poloze vleže vhodné pro děti od 6 měsíců do 1 roku v poloze vsedě Parametry: rozměr...

Více informací

CAM BOLLICINA 2016 žlutá

Dětská vanička CAM BOLLICINA 2016 - žlutá Oválná anatomická vanička s praktickými úchyty pro přenášení. Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. Výhody: nová ergonometrie vaničky nové oválné tvarování vhodné pro děti od 0 do 6 měsíců - vykoupete v poloze vleže vhodné pro děti od 6 měsíců do 1 roku v poloze vsedě Parametry: rozměry...

Více informací

Babymoov se senzorem, lachtan fialová

Barevná protiskluzová podložka s přísavkami (10 velkých a 96 malých). Vhodná do vaničky, vany, sprchového koutu. Se senzorem upozorňujícím na teplotu vyšší než 37°C. Rozměr podložky: 40x70 cm.

Více informací

Thermobaby Babycoon bílé/modré

Lehátko do vany Thermobaby Babycoon bílomodré Dětské lehátko do vany pro bezpečné koupání. S protiskluzovou podložkou v oblasti hlavičky a zadečku. S praktickými přísavkami, aby lehátko ve vaně necestovalo. Veselý design.

Více informací

Thermobaby Babycoon fialové

Lehátko do vany Thermobaby Babycoon fialové Dětské lehátko do vany pro bezpečné koupání. S protiskluzovou podložkou v oblasti hlavičky a zadečku. S praktickými přísavkami, aby lehátko ve vaně necestovalo. Veselý design.

Více informací

Thermobaby Aquababy fialové

Sedátko do vany Thermobaby Aquababy fialové Sedátko do vany pro děti. Robustní obvod proti přepadu dítěte do vany. Praktické přísavky. Odolné plastové provedení.

Více informací

Thermobaby Aquababy šedé

Sedátko do vany Thermobaby Aquababy šedé Sedátko do vany pro děti. Robustní obvod proti přepadu dítěte do vany. Praktické přísavky. Odolné plastové provedení.

Více informací

Protiskluzová podložka Monza Harry

Extra dlouhá protiskluzová podložka vhodná ke koupání až dvou dětí učiní koupání bezpečnějším. Podložka má přísavky, které pevně drží podložku na místě i na hladkém povrchu vany. protiskluzová, lehká a rychleschnoucí extra dlouhé provedení - 91 cm ideální ke koupání až dvou dětí Výhody: je navržena tak, aby zabránila dětem uklouznutí během koupání podložka má přísavky, které pevně drží podložku na místě ...

Více informací

Thermobaby Aquababy modré/zelené

Sedátko do vany Thermobaby Aquababy modrozelené Sedátko do vany pro děti. Robustní obvod proti přepadu dítěte do vany. Praktické přísavky. Odolné plastové provedení.

Více informací

Thermobaby Aquababy béžové

Sedátko do vany Thermobaby Aquababy béžové Sedátko do vany pro děti. Robustní obvod proti přepadu dítěte do vany. Praktické přísavky. Odolné plastové provedení.

Více informací

CAM BABY BAGNO 2016 bílá

Dětská vanička CAM BABY BAGNO 2016 - bílá Luxusní anatomická vanička s protiskluzovou úpravou a s praktickými přihrádkami na věci. Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. Výhody: nová ergonometrie vaničky nové oválné tvarování vhodné pro děti od 0 do 6 měsíců v poloze vleže vhodné pro děti od 6 měsíců do 1 roku v poloze vsedě Parametry:

Více informací

G-mini Krteček modrá

Dětská vanička G-mini Krteček modrá Dětská plastová vanička o velikosti 100 cm s motivem Krtečka. Kolekce hygienických plastů s dekorací Krtečka nabízí kompletní sadu produktů pro čas koupání a péči o dítě. Produkty jsou speciálně navrženy pro děti, přičemž důraz byl kladen na barvy a tvar. Vyrobeno z kvalitního materiálu.

Více informací

G-mini Krtek a jahoda smetanová

Dětská vanička G-mini Krtek a jahoda smetanová Dětská plastová vanička o velikosti 84 cm s motivem Krtečka. Kolekce hygienických plastů s dekorací Krtečka nabízí kompletní sadu produktů pro čas koupání a péči o dítě. Produkty jsou speciálně navrženy pro děti, přičemž důraz byl kladen na barvy a tvar. Vyrobeno z kvalitního materiálu.

Více informací

G-mini Krtek a jahoda šedá

Dětská vanička G-mini Krtek a jahoda šedá Dětská plastová vanička o velikosti 84 cm s motivem Krtečka. Kolekce hygienických plastů s dekorací Krtečka nabízí kompletní sadu produktů pro čas koupání a péči o dítě. Produkty jsou speciálně navrženy pro děti, přičemž důraz byl kladen na barvy a tvar. Vyrobeno z kvalitního materiálu.

Více informací

G-mini Krtek a jahoda bílá

Dětská vanička G-mini Krtek a jahoda bílá Dětská plastová vanička o velikosti 100 cm s motivem Krtečka. Kolekce hygienických plastů s dekorací Krtečka nabízí kompletní sadu produktů pro čas koupání a péči o dítě. Produkty jsou speciálně navrženy pro děti, přičemž důraz byl kladen na barvy a tvar. Vyrobeno z kvalitního materiálu.

Více informací

G-mini Krtek a jahoda hnědá

Dětská vanička G-mini Krtek a jahoda hnědá Dětská plastová vanička o velikosti 100 cm s motivem Krtečka. Kolekce hygienických plastů s dekorací Krtečka nabízí kompletní sadu produktů pro čas koupání a péči o dítě. Produkty jsou speciálně navrženy pro děti, přičemž důraz byl kladen na barvy a tvar. Vyrobeno z kvalitního materiálu.

Více informací

Babymoov se senzorem

Kupte si! Protiskluzová podložka Babymoov se senzorem, lachtan od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. RSLA020204 - Druh: protiskluzová podložka Doporučený věk: nemá Barva: růžová Provedení výrobku: fialová barva * Barevná protiskluzová podložka s přísavkami (10 velkých a 96 malých). * Vhodná do vaničky, vany, sprchového koutu. * Se senzorem upozorňujícím na teplotu vyšší než 37°C. * Rozměr podložky: 40x70 cm. Rozměry výrobku: Hmotnost......

Více informací

CAM BOLLICINA 2016 - bílá

Kupte si! Dětská vanička CAM BOLLICINA 2016 - bílá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRTCC09516COLU02 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: bílá Provedení výrobku: bílá barva Dětská vanička <b>CAM BOLLICINA</b> 2016 - bílá * Oválná anatomická vanička s praktickými úchyty pro přenášení. * Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. <b>Výhody:</b> * nová ergonometrie vaničky * nové......

Více informací

CAM BOLLICINA 2016 - zelená

Kupte si! Dětská vanička CAM BOLLICINA 2016 - zelená od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRTCC09516COLU45 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: zelená Provedení výrobku: zelená barva Dětská vanička <b>CAM BOLLICINA</b> 2016 - zelená * Oválná anatomická vanička s praktickými úchyty pro přenášení. * Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. <b>Výhody:</b> * nová ergonometrie vaničky *......

Více informací

CAM BOLLICINA 2016 - žlutá

Kupte si! Dětská vanička CAM BOLLICINA 2016 - žlutá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRTCC09516COLU48 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: žlutá Provedení výrobku: žlutá barva Dětská vanička <b>CAM BOLLICINA</b> 2016 - žlutá * Oválná anatomická vanička s praktickými úchyty pro přenášení. * Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. <b>Výhody:</b> * nová ergonometrie vaničky * nové......

Více informací

Thermobaby Babycoon - bílomodré

Kupte si! Lehátko do vany Thermobaby Babycoon - bílomodré od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRTTB1944COL15 - Druh: lehátko Doporučený věk: od narození Barva: bílá; modrá Provedení výrobku: bílá barva, modrá barva Lehátko do vany <b>Thermobaby Babycoon</b> bílomodré * Dětské lehátko do vany pro bezpečné koupání. * S protiskluzovou podložkou v oblasti hlavičky a zadečku. * S praktickými přísavkami, aby lehátko ve vaně......

Více informací

Thermobaby Babycoon - fialové

Kupte si! Lehátko do vany Thermobaby Babycoon - fialové od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRTTB1944COL91 - Druh: lehátko Doporučený věk: od narození Barva: fialová Provedení výrobku: fialová barva Lehátko do vany <b>Thermobaby Babycoon </b> fialové * Dětské lehátko do vany pro bezpečné koupání. * S protiskluzovou podložkou v oblasti hlavičky a zadečku. * S praktickými přísavkami, aby lehátko ve vaně necestovalo. * Veselý......

Více informací

G-mini Krteček - modrá

Kupte si! Dětská vanička G-mini Krteček - modrá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. CHCMK094301 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: modrá Provedení výrobku: modrá barva Dětská vanička <b>G-mini Krteček</b> modrá * Dětská plastová vanička o velikosti 100 cm s motivem Krtečka. * Kolekce hygienických plastů s dekorací Krtečka nabízí kompletní sadu produktů pro čas koupání a péči o dítě. * Produkty jsou......

Více informací

G-mini Krtek a jahoda - hnědá

Kupte si! Dětská vanička G-mini Krtek a jahoda - hnědá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. CHCMK670807 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: hnědá Provedení výrobku: hnědá barva Dětská vanička <b>G-mini Krtek a jahoda</b> hnědá * Dětská plastová vanička o velikosti 100 cm s motivem Krtečka. * Kolekce hygienických plastů s dekorací Krtečka nabízí kompletní sadu produktů pro čas koupání a péči o dítě. * Produkty......

Více informací

G-mini Krtek a jahoda - bílá

Kupte si! Dětská vanička G-mini Krtek a jahoda - bílá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. CHCMK670808 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: bílá Provedení výrobku: bílá barva Dětská vanička <b>G-mini Krtek a jahoda</b> bílá * Dětská plastová vanička o velikosti 100 cm s motivem Krtečka. * Kolekce hygienických plastů s dekorací Krtečka nabízí kompletní sadu produktů pro čas koupání a péči o dítě. * Produkty......

Více informací

G-mini Krtek a jahoda smetanová

Kupte si! Dětská vanička G-mini Krtek a jahoda smetanová od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. CHCMK680706 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: béžová; přírodní Dětská vanička <b>G-mini Krtek a jahoda</b> smetanová * Dětská plastová vanička o velikosti 84 cm s motivem Krtečka. * Kolekce hygienických plastů s dekorací Krtečka nabízí kompletní sadu produktů pro čas koupání a péči o dítě. * Produkty jsou speciálně......

Více informací

G-mini Krtek a jahoda - šedá

Kupte si! Dětská vanička G-mini Krtek a jahoda - šedá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. CHCMK680709 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: šedá Provedení výrobku: šedá barva Dětská vanička <b>G-mini Krtek a jahoda </b> šedá * Dětská plastová vanička o velikosti 84 cm s motivem Krtečka. * Kolekce hygienických plastů s dekorací Krtečka nabízí kompletní sadu produktů pro čas koupání a péči o dítě. * Produkty......

Více informací

Thermobaby Aquababy tyrkysové

Sedátko do vany Thermobaby Aquababy tyrkysové Sedátko do vany pro děti. Robustní obvod proti přepadu dítěte do vany. Praktické přísavky. Odolné plastové provedení.

Více informací

CAM UNIVERSAL 2014

Kupte si! Stojany na dětskou vaničku CAM UNIVERSAL 2014 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRTCC524 - Druh: stojany Doporučený věk: nemá Barva: šedá Provedení výrobku: šedá barva Stojan na dětskou vaničku, který vám umožní pohodlné koupání dítěte v úrovni vašeho pasu. Poskytne úlevu zádům a nebudete muset sklánět tolik trup při koupání dítěte. Použitelný pro vaničky CAM Bagno, Bolicina, Surf a Baby Spa. Vanička není součástí......

Více informací

Babymoov Aquanest White

Kupte si! Dětská vanička Babymoov Aquanest White od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. RSLA019202 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: bílá Provedení výrobku: bílá barva Nový unikátní design vaničky a patentovaný teplotní difuzor systém. Teplotní difuzor systém - udržuje teplotu vody po dobu 10 minut. * Difuzor obsahuje bezpečnou, přírodní organickou látku ( rašelinový termofor ). Ohřátí difuzoru se provádí v mikrovlnné......

Více informací

Babymoov Aquascale + výpusť k vaničce - šedá

Kupte si! Stojany na dětskou vaničku Babymoov Aquascale + výpusť k vaničce - šedá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. RSLA019608 - Druh: stojany Doporučený věk: od narození Barva: šedá Provedení výrobku: šedá barva Stojany na dětskou vaničku <b>Babymoov Aquascale</b> + výpusť k vaničce - šedá * Stojan uzpůsobený pro vaničku Babymoov Aquascale. * Snadno složitelný. * Po složení zabere minimálně místa. * Výpusť......

Více informací

CAM BABY BAGNO 2016 - bílá

Kupte si! Dětská vanička CAM BABY BAGNO 2016 - bílá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRTCC09016COLU02 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: bílá Provedení výrobku: bílá barva Dětská vanička <b>CAM BABY BAGNO</b> 2016 - bílá * Luxusní anatomická vanička s protiskluzovou úpravou a s praktickými přihrádkami na věci. * Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. <b>Výhody:</b> * nová......

Více informací

CAM BABY BAGNO 2016 - růžová

Kupte si! Dětská vanička CAM BABY BAGNO 2016 - růžová od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRTCC09016COLU46 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: růžová Provedení výrobku: růžová barva Dětská vanička <b>CAM BABY BAGNO</b> 2016 - růžová * Luxusní anatomická vanička s protiskluzovou úpravou a s praktickými přihrádkami na věci. * Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. <b>Výhody:</b> *......

Více informací

CAM BABY BAGNO 2016 - modrá

Kupte si! Dětská vanička CAM BABY BAGNO 2016 - modrá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRTCC09016COLU47 - Druh: vanička Doporučený věk: od narození Barva: modrá Provedení výrobku: modrá barva Dětská vanička <b>CAM BABY BAGNO</b> 2016 - modrá * Luxusní anatomická vanička s protiskluzovou úpravou a s praktickými přihrádkami na věci. * Vaničku využijete pro děti od narození až do 1 roku. <b>Výhody:</b> * nová......

Více informací

Thermobaby Aquababy - modrozelené

Kupte si! Sedátko do vany Thermobaby Aquababy - modrozelené od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRTTB1953COL14 - Druh: sedátko Doporučený věk: od narození Barva: modrá; zelená Provedení výrobku: modrá barva, zelená barva Sedátko do vany <b>Thermobaby Aquababy</b> modrozelené * Sedátko do vany pro děti. * Robustní obvod proti přepadu dítěte do vany. * Praktické přísavky. * Odolné plastové provedení. Rozměry......

Více informací

Thermobaby Aquababy - fialové

Kupte si! Sedátko do vany Thermobaby Aquababy - fialové od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. PRTTB1953COL61 - Druh: sedátko Doporučený věk: od narození Barva: fialová Provedení výrobku: fialová barva Sedátko do vany <b>Thermobaby Aquababy </b>fialové * Sedátko do vany pro děti. * Robustní obvod proti přepadu dítěte do vany. * Praktické přísavky. * Odolné plastové provedení. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 1.550 Výška......

Více informací

Podobné fráze: