Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Psací potřeby  >  Tužky

Tužky

Výrobci:

Balmain  •  Stabilo  •  Faber Castell  •  Koh-i-noor  •  OEM
Nalezeno:    72 produktů

Balmain Morvan sada 6 ks tužek

Značková sada 6 ks černých profesionálních dřevěných ořezaných tužek v dárkovém pouzdře s poutkem pro snadnější otevření.

Více informací
od 130 Kč
Koupit nejlevněji

Faber Castell 9000 Design

Sada kvalitních dřevěných grafitových tužek 12 různých tvrdostí té nejvyšší kvality. Určené pro psaní, kreslení i skicován. Mají speciální nelámavou a nárazuvzdornou tuhu. Dodáváno v kovové krabičce. Tvrdosti: 5B,4B,3B,2B,B­,HB,F,H,2H,3H­,4H,5H.

Více informací
od 450 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Tužka grafitová B

* Tužka vhodná ke kancelářské a školní práci. * Klasická grafitová tužka nejvyšší jakosti. * Tužka je dlouhá 175 mm. * Průměr tuhy 2 mm * Tužka je žlutě lakovaná.

Více informací
od 5 Kč
Koupit nejlevněji

Stabilo Easygraph - tvrdost HB - pro leváky

Jedinečná ergonomická tužka zcela přizpůsobená potřebám leváků Díky svému provedení je vhodná pro děti, které začinají se psaními, školačky a školáci Trojhranné tělo a jeho unikátní protiskluzová úprava pro pohodlné držení Grafitová tuha o šíři 3,15 mm tvrdosti HB - je vhodná na psaní i skicování Na každé tužce je políčko pro vepsání jména Žlutý nebo červený konec jasně signalizuje verzi pro leváky nebo pro praváky Tip: K této grafitové tužce byste mohli potřebovat i ergonomické ořezávátko Stab...

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Stabilo Easygraph - tvrdost HB - pro praváky

Jedinečná ergonomická tužka zcela přizpůsobená potřebám praváků Díky svému provedení je vhodná pro děti, které začínají se psaním, školačky a školáky Trojhranné tělo a jeho unikátní protiskluzová úprava pro pohodlné držení Grafitová tuha o šíři 3,15 mm tvrdosti HB - je vhodná na psaní i skicování Na každé tužce je políčko pro vepsání jména Žlutý nebo červený konec jasně signalizuje verzi pro leváky nebo pro praváky Tip: K této grafitové tužce byste mohli potřebovat i ergonomické ořezávátko Stab...

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Tužka s pryží Maped, tvrdost 2B - 12ks

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design balení 12 ks tužek,cena je za balení ( 1ks 4,50 Kč ) tvrdost 2B, měkčí než č.1 Tužku můžete koupit i jednotlivě. Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost 2B - 12ks z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 54 Kč.

Více informací

Tužka trojhranná s pryží Kores Mathmagic

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. tužka s malou násobilkou: ideální pro děti vysoce kvalitní dřevo pro snadné ořezávání tvrdost HB (číslo 2) speciální tuha pro jemné a pohodlné psaní Zakupte produkt Tužka trojhranná s pryží Kores Mathmagic z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Kores za cenu 5 Kč.

Více informací

Tužka trojhranná Kores Grafitos

Dřevěná tužka s ergonomickým trojhranným tělem. speciální tuha pro pohodlné a jemné psaní silná, odolná tuha, která neškrábe vysoce kvalitní dřevo pro snadné ořezávání edice s Dráčkem, mix 4 motivů tvrdost HB (číslo 2) Zakupte produkt Tužka trojhranná Kores Grafitos z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Kores za cenu 5 Kč.

Více informací

Tužka trojhranná Kores Grafitos s pryží

Dřevěná tužka s ergonomickým trojhranným tělem s pryží. Tvrdost HB. Červeno/bílá edice s gumou. Mix 4 motivů. speciální tuha pro pohodlné a jemné psaní silná, odolná tuha, která neškrábe vysoce kvalitní dřevo pro snadné ořezávání červeno/bílá edice s gumou - mix 4 motivů tvrdost HB (číslo 2) Zakupte produkt Tužka trojhranná Kores Grafitos s pryží z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Kores za cenu 5 Kč.

Více informací

Grafitová tužka silná šestihranná Koh-i-noor 2B: 2B

Silná šestihranná grafitová tužka v lakovém obalu s vysocekvalitním grafitovým jádrem ve třech měkkých gradacích (2B, 4B, 6B)

Více informací

Grafitová tužka bez dřeva v laku Koh-i-noor

Kulatá grafitová tužka v lakovém obalu s vysocekvalitním grafitovým jádrem ve 4 měkkých gradacích (HB, 2B, 4B, 6B) Je velmi vhodná pro umělecké kreslení, zvláště na velkých plochách, kde je potřebná silná stopa.

Více informací

Sada 12 ks grafitových tužek v plechovém pouzdře

Šestihranná grafitová tužka nejvyšší jakosti Castell 9000, vhodná nejen na psaní, ale také na skicování a kreslení. Sada obsahuje 12 tužek a to 8B, 7B, 6B, 5B, 4B, 3B, 2B, B, HB, F, H, 2H.

Více informací

JUMBO set - grafit.tužky + guma + ořezávátko na blistru

JUMBO set obsahuje 2B, 4B Jumbo (silné) grafitové tužky, ořezávátko a gumu.

Více informací

Faber Castell 9000 Perfect Pencil

Kvalitní tmavě zelená grafitová tužka Castell 9000 s pryží s plastovým víčkem se zabudovaným ořezávátkem.

Více informací

Faber Castell černá náhradní tužka Perfect Pencil

Vysoce kvalitní černá grafitová tužka od Faber Castell do Perfect Pencil.

Více informací

Faber Castell Perfect Pencil hnědá náhradní tužka

Vysoce kvalitní hnědá grafitová tužka od Faber Castell do Perfect Pencil.

Více informací

Sheaffer Sentinel Burgundy CT, mechanická tužka

Klasická mechanická tužka z červeného plastu v kombinaci s chromovanou kovovou vrchní částí a chromovanými doplňky.

Více informací

Lamy Logo Green, mechanická tužka

Spolehlivý a zároveň krásný psací nástroj z ušlechtilé oceli vhodný pro každodenní používání.

Více informací

Graf von Faber Castell No. 3, sada 3 grafitových tužek

Vysoce kvalitní hnědé grafitové tužky vyrobené z jemně žebrovaného cedrového dřeva z Kalifornie.

Více informací

Grafitová tužka Faber Castell GRIP 2001 HB (číslo 2)

Kvalitní grafitová tužka s masážními body a protiskluzovou úpravou. patentovaná GRIP zóna s masážní protiskluzovou úpravou ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné a přirozené držení tužky kvalitní a měkké dřevo pro snadné ořezávání povrchové laky na vodní bázi speciální SV technologie vkližování tuhy (nelámavá tuha) vysoce kvalitní tuha tvrdost HB, odpovídá zhruba tvrdosti č. 2 Zakupte produkt Grafitová tužka Faber Castell GRIP 2001 HB (číslo 2) z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od...

Více informací

Tužka s pryží Maped, tvrdost HB (číslo 2) - 12ks

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design balení 12 ks tužek,cena je za balení ( 1ks 4,50 Kč ) tvrdost HB, odpovídá zhruba tvrdosti č. 2 Tužku můžete koupit i jednotlivě. Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost HB (číslo 2) - 12ks z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 54 Kč.

Více informací

Tužka s pryží Maped, tvrdost H (číslo 3) - 12ks

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design balení 12 ks tužek,cena je za balení ( 1ks 4,50 Kč ) tvrdost H, odpovídá zhruba tvrdosti č. 3 Tužku můžete koupit i jednotlivě. Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost H (číslo 3) - 12ks z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 54 Kč.

Více informací

Tužka s pryží Maped, tvrdost B (číslo 1) - 12ks

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design balení 12 ks tužek,cena je za balení ( 1ks 4,50 Kč ) tvrdost B, odpovídá zhruba tvrdosti č. 1 Tužku můžete koupit i jednotlivě. Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost B (číslo 1) - 12ks z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 54 Kč.

Více informací

Tužka s pryží Maped, tvrdost 2H (číslo 4) - 12ks

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design balení 12 ks tužek,cena je za balení ( 1ks 4,50 Kč ) tvrdost 2H, tvrdší než č.3 Tužku můžete koupit i jednotlivě. Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost 2H (číslo 4) - 12ks z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 54 Kč.

Více informací

Tužka Maped bez pryže, tvrdost HB (číslo 2) - 12ks

Dřevěná lakovaná tužka bez gumy. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design balení 12 ks tužek,cena je za balení ( 1ks 4,- Kč ) tvrdost HB, odpovídá zhruba tvrdosti č. 2 Tužku můžete koupit i jednotlivě. Zakupte produkt Tužka Maped bez pryže, tvrdost HB (číslo 2) - 12ks z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 52 Kč.

Více informací

Tužka Maped bez pryže, tvrdost H (číslo 3) - 12ks

Dřevěná lakovaná tužka bez gumy. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design balení 12 ks tužek,cena je za balení ( 1ks 4,- Kč ) tvrdost H, odpovídá zhruba tvrdosti č. 3 Tužku můžete koupit i jednotlivě. Zakupte produkt Tužka Maped bez pryže, tvrdost H (číslo 3) - 12ks z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 48 Kč.

Více informací

Tužka Maped bez pryže, tvrdost B (číslo 1) - 12ks

Dřevěná lakovaná tužka bez gumy. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design balení 12 ks tužek,cena je za balení ( 1ks 4,- Kč ) tvrdost B, odpovídá zhruba tvrdosti č. 1 Tužku můžete koupit i jednotlivě. Zakupte produkt Tužka Maped bez pryže, tvrdost B (číslo 1) - 12ks z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 48 Kč.

Více informací

Tužka Maped bez pryže, tvrdost 2B

Dřevěná lakovaná tužka bez gumy. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost 2B, měkčí než č. 1 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks Zakupte produkt Tužka Maped bez pryže, tvrdost 2B z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 5 Kč.

Více informací

Tužka Maped bez pryže, tvrdost 2H (číslo 4) - 12ks

Dřevěná lakovaná tužka bez gumy. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design balení 12 ks tužek,cena je za balení ( 1ks 4,- Kč ) tvrdost H, tvrdší než č.3 Tužku můžete koupit i jednotlivě. Zakupte produkt Tužka Maped bez pryže, tvrdost 2H (číslo 4) - 12ks z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 48 Kč.

Více informací

Tužka Maped Black´Peps Jumbo - tvrdost HB (číslo 2), bez pryže

Dřevěná lakovaná tužka se snadným uchopením pro děti. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost HB, odpovídá zhruba tvrdosti č. 2 Zakupte produkt Tužka Maped Black´Peps Jumbo - tvrdost HB (číslo 2), bez pryže z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 13 Kč.

Více informací

Tužka Maped Black´Peps Jumbo - tvrdost HB (číslo 2), s pryží

Dřevěná lakovaná tužka se snadným uchopením pro děti. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost HB, odpovídá zhruba tvrdosti č. 2 Zakupte produkt Tužka Maped Black´Peps Jumbo - tvrdost HB (číslo 2), s pryží z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 15 Kč.

Více informací

Tužka Maped Black´Peps Jumbo - tvrdost HB (číslo 2), s pryží

Dřevěná lakovaná tužka se snadným uchopením pro děti. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost HB, odpovídá zhruba tvrdosti č. 2 Zakupte produkt Tužka Maped Black´Peps Jumbo - tvrdost HB (číslo 2), s pryží z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 32 Kč.

Více informací

Tužka Maped Black´Peps Jumbo - tvrdost HB (číslo 2), bez pryže

Dřevěná lakovaná tužka se snadným uchopením pro děti. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost HB, odpovídá zhruba tvrdosti č. 2 Zakupte produkt Tužka Maped Black´Peps Jumbo - tvrdost HB (číslo 2), bez pryže z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 27 Kč.

Více informací

Tužka Maped bez pryže, tvrdost 2B - 12ks

Dřevěná lakovaná tužka bez gumy. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design balení 12 ks tužek, cena je za balení ( 1ks 4,- Kč ) tvrdost 2B, měkčí než č. 1 Tužku můžete koupit i jednotlivě. Zakupte produkt Tužka Maped bez pryže, tvrdost 2B - 12ks z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 49 Kč.

Více informací

Tužka Maped bez pryže, tvrdost 2H (číslo 4)

Dřevěná lakovaná tužka bez gumy. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost 2H, tvrdší než č.3 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks Zakupte produkt Tužka Maped bez pryže, tvrdost 2H (číslo 4) z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 5 Kč.

Více informací

Tužka Maped bez pryže, tvrdost B (číslo 1)

Dřevěná lakovaná tužka bez gumy. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost B, odpovídá zhruba tvrdosti č. 1 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks Zakupte produkt Tužka Maped bez pryže, tvrdost B (číslo 1) z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 5 Kč.

Více informací

Tužka Maped bez pryže, tvrdost H (číslo 3)

Dřevěná lakovaná tužka bez gumy. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost H, odpovídá zhruba tvrdosti č. 3 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks Zakupte produkt Tužka Maped bez pryže, tvrdost H (číslo 3) z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 5 Kč.

Více informací

Tužka Maped bez pryže, tvrdost HB (číslo 2)

Dřevěná lakovaná tužka bez gumy. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost HB, odpovídá zhruba tvrdosti č. 2 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks Zakupte produkt Tužka Maped bez pryže, tvrdost HB (číslo 2) z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 5 Kč.

Více informací

Tužka s pryží Maped, tvrdost B (číslo 1)

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost B, odpovídá zhruba tvrdosti č. 1 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost B (číslo 1) z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 6 Kč.

Více informací

Tužka s pryží Maped, tvrdost 2B

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost 2B, měkčí než č.1 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost 2B z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 6 Kč.

Více informací

Tužka s pryží Maped, tvrdost 2H (číslo 4)

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost 2H, tvrdší než č.3 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost 2H (číslo 4) z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 6 Kč.

Více informací

Tužka s pryží Maped, tvrdost H (číslo 3)

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost H, odpovídá zhruba tvrdosti č. 3 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks. Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost H (číslo 3) z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 6 Kč.

Více informací

Tužka s pryží Maped, tvrdost HB (číslo 2)

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost HB, odpovídá zhruba tvrdosti č. 2 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost HB (číslo 2) z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 6 Kč.

Více informací

Podobné fráze:

pastelove tuzky  •  levne gelove tuzky  •  tuzky parker  •  tuzky scolair b 4ks  •  kosik na tuzky  •  na odkladani tuzky  •  napln do tuzky gelo  •  odkladac na tuzky  •  blaznive tuzky  •  fc barcelona tuzky  •  stabilo tuzky  •  stojanky na tuzky  •  tekuty tuzky na oci  •  tuzky cislo 2  •  tuzky tvrdost hb  •  tvrdost tuzky  •  tvrdost tuzky 1  •  etue na tuzky  •  gelove tuzky 0 7  •  gelove tuzky a pera  •  stojan na tuzky  •  tuzky na oblicej  •  tuzky se zviratky  •  tuzky staedtler  •  doza na tuzky  •  kalisek na tuzky  •  tuzky na mobil  •  nahravaci tuzky  •  drevene tuzky levne  •  kulate pouzdra na tuzky  •