Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Teploměry a vlhkoměry  >  MICROLIFE NC100

MICROLIFE NC100

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Digitální infra teploměr Microlife NC100. Bezkontaktní osobní infra teploměr Microlife NC100. Rychlé, hygienické a bezpečné měření teploty těla v rozsahu 34°C – 42,2°C a předmětů v rozsahu 0°C – 100°C. Měření je bezkontaktní. Teploměr měří energii infračerveného záření vyzařovanou na čele a převádí ji na údaj teploty. Nejpřesnější hodnotu získáte při skenování nad obočím ve vzdálenosti do 5 cm od...

Všechny nabídky pro MICROLIFE NC100

Popis MICROLIFE NC100

Electro World s.r.o. píše:

Digitální bezdotykový teploměr MICROLIFE NC 100 je skvělým pomocníkem nejen při nemoci. Má úžasnou vlastnost - dokáže měřit teplotu bez dotyku! Díky tomu je velmi oblíbený iu dětí a nemusíte se trápit s tím, zda si správně drží teploměr a zda nebude kýžený výsledek zkreslený. Pomocí něj můžete měřit nejen teplotu těla, ale i teplotu předmětů či vašeho okolí. Má zabudovaný podsvícený displej. Pokud máte naměřenou horečku digitální bezdotykový teploměr MICROLIFE NC 100 vám tuto skutečnost oznámí pomocí jeho alarmu. Jeho vypínání je automatické.

Pilulka.cz píše:

bezkontaktní infra teploměr na rychlé bezdotykové měření tělesné teploty. Široký rozsah měření od 0 °C do 100 °C umožňuje i jiné využití teploměru.Po přepnutí do příslušného režimu snadno lze změřit povrchové teploty předmětů nebo kapalin.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Bezkontaktní infra teploměr NC100 umožňuje rychlé měření tělesné teploty. Přístroj při každém zapnutí provádí samočinný test, který zaručí vždy přesné měření. Je určen pro osoby všech věkových skupin. Teploměr lze použít i u spícího dítěte, které není třeba budit.

Bezkontaktní infra teploměr NC100 značky Microlife
Kvalitní a přesný výrobek využívající nejnovější technologii.
Testovaný podle mezinárodních norem.
Díky jedinečné technologii nabízí při každém měření stabilní údaj neovlivněný teplotou okolí.
Při každém zapnutí provádí samočinný test, který zaručí vždy přesné měření.
Určen pro osoby všech věkových skupin.
Teploměr byl klinicky testován a bylo prokázáno, že při použití v souladu s návodem k použití je přesný a bezpečný.
Inovační technologie infračerveným zářením umožňuje měření i bez dotýkání se objektu.
To zaručuje bezpečné a hygienické měření během několika sekund.
Široký rozsah měřených teplot od 0 °C do 100.0 °C (32.0 – 212.0 °F).
Lze použít k měření tělesné teploty na čele, ale také k měření povrchové teploty následujících předmětů: povrchová teplota mléka v dětské lahvi , povrchová teplota vody na koupání, teplota okolí.
Lze použít i u spícího dítěte, které není třeba budit.
Při zapnutí je na 2 sekundy automaticky zobrazena naposledy změřená hodnota.
Uživatel může v režimu paměť vyvolat 30 naposledy změřených hodnot, což usnadňuje sledování odchylek teploty.
Alarm horečky.
10 krátkých pípnutí a červené prosvětlení na displeji varuje pacienta, že muže mít teplotu vyšší než 37.5 °C.
Rozměry: 6×17×5 cm.

MALL.CZ píše:

Bezkontaktní infra teploměr NC100 umožňuje rychlé měření tělesné teploty. Přístroj při každém zapnutí provádí samočinný test, který zaručí vždy přesné měření. Je určen pro osoby všech věkových skupin. Teploměr lze použít i u spícího dítěte, které není třeba budit.

Lékárna.cz píše:

Teploměr pro bezkontaktní měření teploty infračervenou metodou z čela pacienta. Snímání teploty infračervenou metodou z čela umožňuje rychlé měření, klinicky ověřená přesnost měření.

Eshop Dr.Max píše:

Bezkontaktní měření • Mnohonásobné využití: měření teploty těla, předmětů a okolí. • Technologie Silent GlowTM, lehká čitelnost • Osvětlený displej/podsvícení • Velmi velký LCD displej • Paměť pro 30 měření • Alarm horečky • Podstavec a odkládací sáček • Automatické vypnutí • Zvukový signál oznamuje připravenost teploměru a konec měření • Jednoduché používání / čtení

Parametry MICROLIFE NC100

Výrobce Microlife
Typy teploměrů Vnitřní i venkovní
Zvukový signál Ano
Druh Teploměr

Podobné produkty