Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Míčové sporty  >  Tenis  >  Tenisové míče  >  Head Pro

Head Pro

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Značka: Head Head Pro (4 míče v tubě) Turnajový míč nejvyšší kvality. S novou technologií Encore pro vyšší životnost. Plst SmartOptik pro lepší viditelnost.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Head Pro

Popis Head Pro

Pěkný dárek píše:

Tenisové míče HEAD Pro s celkově vylepšenými herními charakteristikami, plstí SmartOptikTM pro lepší viditelnost a speciální pryžovou směsí pro vynikající odolnost. Tenisové míče HEAD Pro s celkově vylepšenými herními charakteristikami, plstí SmartOptikTM pro lepší viditelnost a speciální pryžovou směsí pro vynikající odolnost.

homologováno: ITFpovrch: všechnytlakované: ano

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Nový míč HEAD Pro s celkově vylepšenými herními charakteristikami, plstí SmartOptik™ pro lepší viditelnost a speciální pryžovou směsí pro vynikající odolnost.
Tenisový míč Head Pro je skvělou volbou pro vážné klubové hráče.
Míč je vybaven technologií Encore pro delší životnost a SmartOptik pro lepší viditelnost míče v každém okamžiku.
Technická data:
- praktické balení v dóze
- tréninkové tenisové míčky
- 3 kusy v dóze
- SmartOptik™
- technologie Encore

F-mobil.cz píše:

Ochranné cool kryty na mobil Microsoft Lumia 535 HeadCase kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Váš mobilní telefon Nokia Lumia 535 Dual SIM, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra od Head Case, která spolehlivě ochrání a oživí zadní kryt Vašeho mobilu. Obaly Head Case ze série Vintage Flags Set 3 v designu retro vlajky České republiky který změní Váš mobilní telefon Lumia 535 Dual SIM ve stylový doplněk.
Chcete-li být originální a cool pořiďte si designový zadní kryt na svůj mobilní telefon ve svém stylu. Chcete-li na svůj mobilní telefon Nokia lumia 535 najít obal, kryt či pouzdro nezapomeňte zadat i klíčové slovo Microsoft.Pouzdro Head Case Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 pro Microsoft Lumia 535 Dual SIM, vlajka České republiky
Chcete, aby i Váš mobil Microsoft Lumia 535 Dual SIM reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 přesně pro Vás.
Kryty Head Case Czech Republic Czech Vintage Flags Set 3 přicházejí...

Parametry Head Pro

Výrobce Head

Podobné produkty

Podobné fráze: