Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hry na doma  >  Stolní hry  >  AZ kvíz - hra cestovní

AZ kvíz - hra cestovní

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Že už svým čím dál chytřejším vědátorům nestíháte odpovědět na všechny otázky? Nechte chvíli odpovídat je při zábavné hře AZ Kvíz. Pravidla jsou stejná jako ve známé televizní soutěži, ovšem tuto hru si mnohem snáze sbalíte i na cesty. Kromě paměti a znalostí si při ní hráči výborně otestují také své strategické uvažování. Hra byla vyrobena v ČR a nadchne všechny malé milovníky vzdělávání. Ro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro AZ kvíz - hra cestovní

Popis AZ kvíz - hra cestovní

mamitati píše:

1 ks
AZ kvíz Věda a technika společenská hra cestovní v krabici 11x18x3,5cm.
strong>Upozornění !
V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.

Kokiskashop píše:

AZ kvíz Historie a zeměpis společenská hra cestovní v krabici 11x18x3,5cm z kategorie Dětské zboží | Hračky | Společenské hry | Stolní hry koupíte na Kokiskashop.cz za 229 Kč.
Zaujmout školáky je čím dál těžší. Ovšem hraní ještě nikdy žádného neodradilo. Zopakujte si s dětmi historické a zeměpisné zajímavosti prostřednictvím AZ Kvízu. Speciální edice hry v cestovním balení vychází z pravidel známé televizní soutěže a rozhodně nenechá žádný mozkový závit zahálet. Při propojování tří stran herního plánu promrskáte nejen své vědomosti, ale i strategické schopnosti.Technické údaje:Roky 13Obsah balení:AZ kvíz Historie a zeměpis společenská hra cestovní v krabici 11x18x3,5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

JATOP píše:

Fanoušci sportu potřebují občas protáhnout nejen svaly, ale i mozkové závity. Při hraní AZ Kvízu, který je zaměřen na sport a přírodu, se jim to zajisté podaří. Čeká je spousta záludných otázek po vzoru známé televizní soutěže a také test strategických schopností při propojování všech tří stran hrací plochy.Technické údaje:Roky 13Obsah balení:AZ kvíz Sport a příroda společenská hra cestovní v krabici 11x18x3,5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

eObchod24.cz píše:

Pod kulturu lze zahrnout nejen to, jaké v dané zemi vzniká umění či jak se lidé vzdělávají, ale i to, jak si její obyvatelé hrají. A proč vlastně při hře nespojit tohle všechno dohromady? Speciálnímu AZ Kvízu s tématem kultury a umění se to podařilo....

Parametry AZ kvíz - hra cestovní

Doporučený věk od 13
Počet hráčů 2 +
Doba hraní 30min

Podobné produkty

Podobné fráze: