Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  Lego CHIMA Létající ohnivý chrám Fénix

Lego CHIMA Létající ohnivý chrám Fénix

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 198 Kč
Porovnat 7 obchodů
Doporučený věk: od 9 let; Počet dílků (ks): 1301; Stavebnice LEGO Chima Ohnivý chrám létajícího fénixe vás přenese do tajuplného světa Chima, ve kterém bojují kmeny o zvláštní energii zvanou CHI. V tomto děsivém souboji ohně proti ledu šavlozubí

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lego CHIMA Létající ohnivý chrám Fénix

Popis Lego CHIMA Létající ohnivý chrám Fénix

Multitoys.cz píše:

Je to nejstrašnější rozhodující souboj ohně proti ledu, v němž šavlozubí bojovníci útočí na Ohnivý chrám všemocného kmene fénixů. Zajmou velkého vůdce fénixů Fluminoxe, získají jeho CHI a zmocní se celého království Chima? Za branami je tůň s ohnivými koulemi a řadou do ruda rozžhavených zbraní, jimiž se dá vysílat teplo na nájezdníky.

KASA.cz píše:

Stavebnice LEGO Chima Ohnivý chrám létajícího fénixe vás přenese do tajuplného světa Chima, ve kterém bojují kmeny o zvláštní energii zvanou CHI. V tomto děsivém souboji ohně proti ledu šavlozubí bojovníci útočí na Ohnivý chrám všemocného kmene fénixů. Zajmou velkého vůdce fénixů Fluminoxe, získají jeho CHI a zmocní se celého království Chima? Za branami je tůň s ohnivými koulemi a řadou do ruda rozžhavených zbraní, jimiž se dá vysílat teplo na nájezdníky. Pomozte Flinxovi bránit chrám ze střelecké věže a vypouštějte ohnivé bomby. Musíte jednat rychle, dříve než vozidlo šavlozubých zdolá svými silnými drapáky hradby chrámu. Nebo můžete zapnout režim síly CHI a proměnit část chrámu v obrovského létajícího fénixe, který vylétne na oblohu do akce proti katapultovanému letounu šavlozubých.
Sada obsahuje 7 minifigurek se zbraněmi: Fluminoxe, Flinxe, Foltraxe, Tormarka, Li'Ella, Stealthora a Voom Vooma.
Stavebnice Lego rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.
Doporučený věk: 9 -14 let
Počet dílků: 1301
Království Chima je magická země spravovaná kmeny vysoce vyvinutých zvířat. Tito tvorové chodí a mluví jako lidé. Jezdí na vozidlech, používají stroje a žijí v úžasných zámcích a pevnostech. Nenechte se však zmýlit - jsou to zvířata s tesáky, drápy ,ocasem někdy i křídly. A teď jsou ve válce. Království Chima, kdysi nedotčený přírodní ráj, se stal nelítostným bitevním polem pro těžce ozbrojené kmeny zvířat . Z nejlepších přátel se stali nejhorší nepřátelé. Nemilosrdně ničí posvátné chrámy. Barbarská vozidla na sebe zuřivě najíždějí ve snaze zničit jeden druhého. Zvířata urputně bojují za nadvládu nad přírodním zdrojem energie Chi a zkázu, které by vzešla ze zneužití tohoto zdroje. Jejich příběhy a příběhy těch, kteří se je snaží zničit, jsou ...

CIPINO.CZ HRAČKY píše:

Je to nejstrašnější rozhodující souboj ohně proti ledu, v němž
šavlozubí bojovníci útočí na Ohnivý chrám všemocného kmene fénixů.
Zajmou velkého vůdce fénixů Fluminoxe, získají jeho CHI a zmocní se
celého království Chima? Za branami je tůň s ohnivými koulemi a řadou do
ruda rozžhavených zbraní, jimiž se dá vysílat teplo na nájezdníky. Pomoz
Flinxovi bránit chrám ze střelecké věže a vypouštěj ohnivé bomby.
Jednej rychle, než vozidlo šavlozubých zdolá svými silnými drapáky hradby
chrámu. Nebo zapni režim síly CHI a proměň část chrámu v obrovského
létajícího fénixe, který vylétne na oblohu do vzrušující akce proti
katapultovanému letounu šavlozubých!

Obsahuje 7 minifigurek se zbraněmi: Fluminoxe, Flinxe, Foltraxe, Tormarka,
Li'Ella, Stealthora a Voom Vooma.

Parametry Lego CHIMA Létající ohnivý chrám Fénix

Výrobce Lego

Podobné produkty

Podobné fráze: